Що таке розділений VPN для тунелю?


Що таке VPN для розбиття тунелів?

Спліт тунелювання робить саме те, що він розширює: розділяє ваш інтернет-трафік. За допомогою розділеного тунельного VPN ви маєте можливість маршрутизувати Інтернет-трафік через мережу VPN або локальну мережу..


VPN Split Tunneling захищає трафік, який ви прокладаєте через мережу VPN, і в той же час ви не втрачаєте доступу до локальної мережі та пристроїв, підключених до цієї мережі. Доступно для Windows, Android, Android TV.

Спліт тунелювання VPN: шлях трафіку розгалужується на два напрямки: один іде через тунель VPN, а другий через регулярне з'єднання.

Для чого мені потрібен роздвоєний тунель?

Коли користувач підключається до VPN-сервера, він створює захищений зашифрований тунель, який потім переходить до більшого Інтернету. За замовчуванням будь-який розділений тунельний трафік, що надсилається через мережу VPN, проходить через сервер розбитого тунелювання VPN в зашифрованому вигляді.

Однак із розділеним тунелем у вас є можливість вибрати, який трафік / інформація проходить через мережу VPN (зашифрований тунель), а решту через ваш Інтернет-провайдер (не зашифрований тунель). Можливість прокладати ваш трафік через VPN-з’єднання або Інтернет-провайдер – це благо, особливо якщо ви не хочете отримувати доступ до певних веб-сайтів без шифрування..

Переваги розділення тунелів:

 • Якщо ця функція включена, дивіться закордонні телепередачі / фільми, використовуючи Інтернет з локальними IP-адресами
 • Діліться файлами P2P без шкоди для конфіденційності в Інтернеті
 • Доступ до пристроїв у вашій локальній мережі під час використання VPN

Якщо у вас не ввімкнено розділення тунелів:

 • Ви не зможете одночасно отримувати доступ до закордонного та місцевого вмісту
 • Передача всіх даних через Інтернет-провайдера закінчує вашу пропускну здатність
 • Ви не можете отримати доступ до пристроїв локальної мережі під час підключення до VPN-клієнта

Справжня перевага використання цієї функції полягає в тому, що вона виходить із її зручності. Ця функція допомагає підвищити ефективність роботи. Скажімо, ви їдете за кордон для доступу до місцевого вмісту країни; Ви можете маршрутизувати трафік через Інтернет, а для доступу до вмісту своєї країни ви можете прокладати трафік через мережу VPN, включивши цю функцію.

Чи існує ризик під час використання розділеного тунелю?

Розбиття тунелів – це надійна функція, яка забезпечує зручність для вашої інтернет-діяльності. Існує так багато ризиків, пов’язаних з розділеним тунелем. Однак, коли розділено тунелювання ввімкнено, користувачі обходять 256-бітне шифрування AES PureVPN, яке є там, щоб захистити вашу онлайн-діяльність від хакерів, кіберзлочинців та сторонніх очей.

Якщо ви налаштували розділене тунелювання VPN, щоб виключити певний трафік із захисту вашого VPN-з’єднання або тунелю VPN, ваш Інтернет-постачальник послуг або третя сторона можуть отримати доступ до цього трафіку. Щоб захистити свою діяльність в Інтернеті, використовуйте лише захищені VPN з’єднання розділених тунелів, щоб захистити свою IP-адресу під час обробки конфіденційних даних, доступу до веб-сайтів з обмеженим доступом або P2P із захистом перемикача Kill. Тепер за допомогою веб-служб з локальних IP-адрес. Ви можете легко завантажити безпечно, не уповільнюючи іншого.

Як працює Split Split Tunneling з програмами PureVPN?

Із розділеним тунелюванням ваш Інтернет-з’єднання зменшує будь-які пробки та зберігає пропускну здатність, оскільки інтернет-трафік не повинен проходити через розділену тунельну мережу VPN. Але добре використовувати розділений тунель з PureVPN, це те, що у вас є необмежена смуга пропускання для захисту вашої IP-адреси та інтернет-трафіку.

Захищене тунельне розділення за допомогою VPN

Ще однією перевагою використання розділеного тунелювання є те, коли користувач працює на різних сайтах з різними функціями в обох мережах протягом дня, розділене тунелювання заважає користувачеві повторно підключатися та відключатися..

VPN Split Tunneling у додатках PureVPN

• Додаток для Windows: додаток PureVPN для Windows постачається з функцією Split Tunneling, яка відкриває великі можливості для вас в Інтернеті.

• Додаток для Android: Додаток PureVPN для Android може похвалитися революційною функцією Split Tunneling, яка забезпечує зручність, коли ви хочете одночасно дивитись телевізійні шоу / фільми на телефоні Android та отримувати доступ до робочих файлів одночасно.

• Додаток для Android TV: Додаток PureVPN для Android TV попередньо завантажений захоплюючими параметрами та розділеним тунелем перевершує список. Налаштуйте його на Android TV і насолоджуйтесь онлайн-досвідом, як ніколи.

Дізнайтеся більше про функції PureVPN

 • Перемикач Internet Kill
 • Шифрування AES
 • Безпечний WiFi
 • Безпечний обмін файлами P2P
 • Захист від протікання IPv6
 • iOS на вимогу
 • Захист від витоку DNS
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map