Що таке VPN VPN та навіщо він потрібен?


Що таке VoIP VPN і навіщо він потрібен?

Сервіси VoiP, такі як Viber та Skype, є популярною альтернативою звичайним стаціонарним лініям, але вони недоступні звідусіль. За допомогою PureVPN ви можете змінити своє віртуальне місце в країні, де ці програми доступні, і використовувати їх без жодних перешкод..


. Логотип VOIP VPN

Поява VoIP або Voice over Internet Protocol не тільки полегшило наше життя, але й стало доступнішим. Завдяки технології, що дозволяє користувачам отримувати послугу інтернет-телефонії, ті дні дорогих дзвінків вже давно минули.

Коли вона вперше вийшла на сцену в середині 1990-х років, виникли труднощі при здійсненні та прийому дзвінків. Однак тепер, коли VoIP просунувся, отримувати задоволення від кришталево чистих дзвінків зі своїми друзями, родиною та колегами стає значно простіше.

На сьогоднішній день існує багато популярних VoIP-сервісів, серед яких Skype, Viber, Google Hangouts та Vonage. Але оскільки VoIP блокується або обмежується в деяких країнах Азії та Близького Сходу. Вам потрібно змінити віртуальне місцезнаходження, щоб отримати доступ до цих служб.

Саме тут VoIP VPN може виявитися корисним, оскільки він змінює вашу IP-адресу в будь-яку країну, яку ви хочете. Крім того, він також вам потрібен, щоб запобігти підслуховуванню проблем, які виникають із використанням VoIP-сервісів.

Що таке VPN VoIP?

Простіше кажучи, VoIP VPN створить зашифрований тунель, через який пройде весь ваш VoIP-трафік. Як результат, ви зможете обійти обмеження між брандмауером та безпечно телефонувати.

Крім того, він також приховує вашу справжню IP-адресу і призначає вам нову на основі обраного вами VPN-сервера. Це робить вас анонімними в Інтернеті та дозволяє отримувати доступ до VoIP-служб, навіть якщо вони заблоковані у вашому регіоні.

Де заблоковані послуги VoIP?

Далі наведено список країн, які заблокували більшість сервісів VoIP:

 • Об’єднані Арабські Емірати
 • Китай
 • Саудівська Аравія
 • Кувейт
 • Північна Корея
 • Катар
 • Єгипет
 • Йорданія
 • Гайана
 • Оман
 • Лівія
 • Парагвай
 • Мексика
 • Карибський басейн

Майте на увазі, що не всі країни у цьому списку постійно блокують VoIP. Хоча деякі інші блокують послуги VoIP лише протягом певного періоду часу, наприклад, масового протесту чи політичного інакомислення.

Переваги використання VPN для VoIP

Тепер ви точно знаєте, що таке VPN VPN, давайте поглянемо на переваги, які ви можете отримати.

Кращі пропозиції

Дійсно сервіси VoIP дозволяють вам здійснювати безкоштовні міжнародні дзвінки, але ви повинні платити, коли дзвоните на стаціонарні або мобільні номери. Ці тарифи на дзвінки можуть бути трохи дорогими, залежно від місцезнаходження, з якого ви телефонуєте.

Наприклад, якщо ви перебуваєте у Великобританії, передплата на Skype на 400 хвилин коштує стільки, скільки коштує £ 6,00 на місяць.

Однак якщо ви підключитесь до VPN-сервера в США, ви зможете скористатися більш дешевою угодою. Необмежена кількість мобільних та стаціонарних хвилин просто $ 2,99 на місяць.

Використовуючи VPN для VoIP, ви можете порівняти ціни VoIP-провайдера в різних країнах, щоб придбати в найдешевшому місці.

Ніякого Дротання

Якщо ви регулярно здійснюєте VoIP-дзвінки, які тривають кілька годин, є хороший шанс, що ваш Інтернет-провайдер (ISP) може зменшити вашу пропускну здатність, оскільки ви використовували занадто багато даних. Якщо це відбудеться, ви помітите значне зниження якості голосу.

Ваш Інтернет-провайдер стверджує, що вони роблять це для “управління мережевим трафіком” або “зменшення переповнення пропускної здатності”, але зазвичай це спроба переконати вас перейти на більш дорогий план даних. Якщо голос через IP VPN не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру бачити ваш трафік, ви можете уникнути дроселювання в цілому.

Першокласна безпека

Чи знаєте ви, що ваші VoIP-дзвінки можуть перехоплюватись та підслуховувати будь-хто, хто має правильні ноу-хау та обладнання? Незважаючи на те, що VoIP-сервіси на зразок Skype заявляють, що вони зашифровані, в минулому були випадки, коли хакери використовували недоліки, щоб підслухати користувачів.

Більше того, ваш трафік через VoIP також може контролюватися Інтернет-провайдерами, і те саме можна сказати і про обмежувальні уряди. Якщо ви хочете, щоб ваші VoIP-розмови були справді приватними, використання VPN для VoIP – найкраща ставка, оскільки це забезпечить весь інтернет-зв’язок із шифруванням військового рівня..

Повна свобода

Доступність та конфіденційність (певною мірою) VoIP не тільки зробила ці послуги надзвичайно популярними у всьому світі, але й призвела до того, що деякі країни їх взагалі заблокували. У деяких країнах телекомунікації спонукають уряди блокувати використання VoIP, щоб вони могли рости та захищати свої прибутки.

В інших, уряди обмежують доступ до VoIP-сервісів, оскільки їх можна використовувати для обігу цензурних законів або обміну політично конфіденційною інформацією. Голос через IP VPN допоможе вам обійти ці дорожні блоки, надаючи вам свободу спокійно користуватися послугами VoIP, які ви хочете.

Як розблокувати онлайн-ігровий голосовий чат з VPN для VoIP?

Інтернет-ігри продовжують зростати, а ряд ігор, таких як League of Legends, Battlefield, Call of Duty та Counter-Strike, керують серцем багатьох геймерів. У цих іграх спільне те, що вони сильно орієнтовані на команду та підтримують голосовий чат із товаришами по команді.

Однак деякі уряди навіть блокують голосовий чат під час гри, руйнуючи ваш загальний ігровий досвід! Обладнавши VoIP VPN, ви можете легко обійти ці блоки та спілкуватися зі своїми товаришами по команді в онлайн-іграх за допомогою голосового чату.

Просто виберіть VPN-сервер, який розташований поруч із вами та в країні, де VoIP не обмежений або заблокований. Потім продовжуйте гру, в яку ви хочете грати під час підключення – функція командного голосового чату тепер буде розблокована!

Як здійснювати безкоштовні дзвінки за допомогою VPN VPN?

В Інтернеті багато питань, що стосуються безкоштовних дзвінків через VoIP, використовуючи VPN через голосовий зв’язок. Оскільки єдиною формою доходу для більшості VoIP-послуг є продаж кредитів для дзвінків за фактичними мобільними та стаціонарними номерами, здійснення безкоштовних дзвінків за допомогою VPN VPN неможливе.

Зважаючи на це, ви можете найвиразніше отримати дешевші тарифи дзвінків за допомогою VPN для VoIP. Перегляньте приклад, обговорений вище (тобто, якщо ви ще цього не зробили), щоб дізнатися, як отримати найкращі можливі ціни на ваші улюблені VoIP-сервіси.!

Купуєте VPN для VoIP? Ось 6 речей, на які слід звернути увагу

Найкращий VPN для VoIP легко ухиляється від будь-яких обмежень або блокувань VoIP-сервісів. Він також повинен забезпечувати безпечне та анонімне з’єднання, забезпечуючи при цьому високу якість дзвінків. Купуючи VPN, зверніть увагу на наступне:

1. Політика проти лісозаготівлі

Як і у будь-якого іншого постачальника послуг, трафік, прокладений через вашу послугу VPN, також може реєструватися. Якщо третя сторона вимагає доступу до ваших даних, ваша конфіденційність може бути дуже небезпечна для сторонніх людей. Тому слід обрати VPN із суворою політикою проти реєстрації журналу – якщо вони не містять журналів, їх не можна ділитися!

2. Сумісність пристрою

У наші дні послуги VoIP можна використовувати як на настільних комп’ютерах, так і на мобільних пристроях. Отже, якщо ви хочете використовувати VPN під час використання VoIP, вам потрібно запустити програмне забезпечення / додаток VPN на тому ж пристрої, через який ви здійснюєте дзвінок. На щастя, більшість хороших постачальників VPN запропонують клієнтам прості у користуванні широкий спектр пристроїв.

3. Швидкість з’єднання

VPN зазвичай сповільнюватиме ваше певне підключення до Інтернету через процес шифрування, який відбувається. Однак найкращі VPN мають для цього обхідні шляхи, тому вони можуть забезпечити найшвидші швидкості без шкоди для вашої онлайн-безпеки. Це дуже важливий фактор для забезпечення відмінної якості дзвінків.

4. Конфіденційність:

Якщо ваш постачальник VPN розташований у країні із суворими правилами ведення журналів, у них не буде іншого способу, крім як вести облік вашої онлайн-діяльності та передавати їх, коли правоохоронний орган вимагає доступу. Щоб уникнути цього порушення конфіденційності, завжди вибирайте VPN, зареєстровані в країнах із законами про захист конфіденційності.

5. Розподіл сервера

Відставання може спричинити або порушити ваш досвід роботи з VoIP, і для цього сприяє ряд факторів, наприклад, відстань між вами та віддаленим сервером, до якого ви підключені. Якщо служба VPN має широко розповсюджену серверну мережу, ви зможете вибрати найближчий до вас сервер, щоб максимально скоротити відставання..

6. Преміум-функції

Найкращі VPN-сервіси оснащені безліччю найвищих функцій (крім шифрування) для підвищення вашої конфіденційності, безпеки та анонімності в Інтернеті. Наприклад, перемикач Internet Kill є обов’язковим, оскільки він автоматично припинить ваш VoIP-трафік у разі непередбаченого випадку падіння VPN-з’єднання..

PureVPN – найкращий VPN для VoIP!

Якщо ви шукаєте найкращу VPN для VoIP, тоді не шукайте далі PureVPN. Ми не тільки дотримуємось суворої політики без реєстрації, але також пропонуємо власні програми та програмне забезпечення для всіх основних платформ. Більше того, оскільки ми знаходимось у штаб-квартирі в Гонконгу, не існує обов’язкових законів про збереження даних, яких ми повинні дотримуватися..

Наші 2 000+ VPN-серверів самооптимізовані, щоб забезпечити вам безвідмовні дзвінки через VoIP, незалежно від вашого місцезнаходження. Ми також пропонуємо набір функцій, які піднімають ваш досвід VoIP на абсолютно новий рівень, серед яких є революційний озон та гравітація, а також перемикач від Інтернет-вбивств, захист від витоку WebRTC, серед інших.

Як користуватися VPN VPN?

Виконайте наступні прості дії, щоб налаштувати та використовувати VPN VPN:

 1. Отримайте підписку на PureVPN, яка найкраще відповідає вашим потребам.
 2. Завантажте додаток або програмне забезпечення PureVPN.
 3. Перш ніж здійснити дзвінок, підключіться до обраного вами сервера.

PureVPN не тільки приховає вашу IP-адресу, але й захистить весь ваш VoIP-трафік за допомогою кінцевого 256-бітного шифрування AES. Таким чином, ви можете користуватися послугами VoIP з будь-якого місця, навіть із країн, де їх обмежено чи заблоковано!

Доступ до наступних VoIP-сервісів за допомогою PureVPN:

 1. Viber
 2. Telegram
 3. WeChat
 4. Розбрат
 5. ЛІНІЯ
 6. Месенджер та багато іншого….

Згортання речей

Отримати надійну VPN VPP, як PureVPN, дуже важливо. Якщо ви хочете зручно отримувати доступ та користуватися послугами VoIP, не потрапляючи на чужий радар. Це не тільки підвищує безпеку та конфіденційність ваших голосових дзвінків, але також покращує якість ваших дзвінків і навіть дозволяє отримати найкращі тарифи на дзвінки.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map