Виправлено: відсутній звук у Netflix – простий посібник для ПК, смартфона та смарт-телебачення


Виправлено: відсутній звук у Netflix – простий посібник для ПК, смартфона та смарт-телебачення

Опубліковано: 03 березня 2020 року


  1. Виправлення 1: Перезавантажте смарт-телевізор
  2. Виправлення 2: Проблеми з’єднання пристроїв

Далі читайте цю статтю, щоб отримати докладні кроки щодо усунення помилки Net Sound Netflix

Виправити відсутність звуку на Netflix

Останнє десятиліття показало феноменальне зростання в індустрії відео розваг. Раніше популярні оператори кабельного телебачення та магазини прокату DVD тепер практично застаріли, все завдяки новій назві в місті – Netflix. Завдяки зручності, яку він пропонує, та номінальній платі, яку він вимагає, Netflix додав мільйони клієнтів до своєї вже величезної клієнтської бази, а кількість постійно зростає.

Високе зростання також може бути пов’язано з новим вмістом, який Netflix додає до своєї контентної бібліотеки щомісяця. Netflix пишається оригінальними телепередачами та фільмами, які розміщують на своїй платформі. Однак, хоча служба в основному є бездоганною і робить чудеса більшу частину часу, ви можете зіткнутися з деякими проблемами під час трансляції, кожен раз у синьому місяці.

У цій статті розглядається проблема отримання звуку під час відтворення відео та Netflix та пропонується керівництво щодо вирішення, яке ви можете дотримуватися для вирішення проблеми..

Як виправити проблему “Без звуку на Netflix” на Smart TV

Генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що майбутнє телебачення – це додатки, а користувачі Netflix, схоже, повністю не згодні з ним. Одним із таких додатків на смарт-телевізорі є Netflix, який щодня розважає мільйони користувачів у всьому світі. Згідно з деякими статистичними даними, виявленими Netflix, кількість користувачів, які переглядають Netflix на смарт-телевізорі, є найвищою, за нею йде ПК.

Якщо ви користувач смарт-телевізора і стикаєтесь зі звуковими проблемами під час відтворення відео на Netflix, просто дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче. Одне з виправлень вирішить вашу проблему.

Виправлення 1: Перезавантажте смарт-телевізор

У вашому розумному телевізорі або у потоковому телевізорі може виникнути деякі помилки обробки, через які вихід звуку може бути заблокований. Перезапуск пристрою може допомогти вам вирішити цю проблему, оскільки це очищає тимчасовий кеш і усуває помилки.

Якщо вищезгадане виправлення рішення не вирішує вашу проблему, перейдіть до наступного рішення.

Виправлення 2: Виправлення неполадок підключення пристрою

Ви впевнені, що всі ваші кабелі підключені правильно? Найкращий спосіб зробити це – відключити всі кабелі та вставити їх у відповідні порти.

Як виправити проблему “Без звуку на Netflix” на ПК?

ПК є другим найпоширенішим пристроєм серед користувачів Netflix у всьому світі, після Smart TV. Оскільки сучасне покоління дуже звикло використовувати ПК для повсякденних завдань, багато людей вирішують дивитися Netflix на своєму ПК або ноутбуці.

Якщо під час відтворення відео у вас виникають проблеми зі звуком на ноутбуці чи ПК, спробуйте виправити вказані нижче виправлення.

Виправлення 1: Змінення налаштувань аудіо Netflix

Клацніть піктограму діалогу в нижній правій частині плеєра Netflix і переконайтесь, що вибрано варіант, не 5.1. Якщо обраний будь-який інший варіант, змініть його на не-5.1. Якщо це не вирішує проблему, перейдіть до наступного запропонованого рішення.

Виправлення 2: оновлення драйвера аудіо

Перейдіть на панель управління свого комп’ютера і перевірте, чи встановлений драйвер встановленого аудіо оновлений. Це можна зробити, перевіривши номер версії драйвера та підтвердивши його в Інтернеті за допомогою пошуку Google, щоб побачити, чи є останнім оновленням. Якщо для вашого драйвера доступно нове оновлення, встановіть його. Це має вирішити вашу проблему. Якщо це не вирішує вашу проблему, перейдіть до наступного рішення.

Виправлення 3:: Відрегулюйте налаштування аудіо ПК

Натисніть Win + R, щоб відкрити вікно запуску на вашому ПК та введіть у поле пошуку “mmsys.cpl”. Відкриється вікно налаштувань нативного звукового обладнання. На вкладці Відтворення виберіть динаміки та натисніть кнопку Установити за замовчуванням. Клацніть на Властивості та перейдіть на вкладку Додатково. Переконайтесь, що вибрано параметр «24 біт, 192000 Гц (студійна якість)». Якщо ні, змініть формат за замовчуванням на 24 біт, 192000 Гц (Якість студії). Натисніть ОК. Це має вирішити ваші проблеми зі звуком на Netflix.

Як виправити проблему “Без звуку на Netflix” на інших потокових пристроях?

Виправлення 1: Спробуйте відтворити щось інше

Проблема може виникнути через помилку в бібліотеці вмісту Netflix. Щоб переконатися, що проблема не у вашому потоковому апаратному забезпеченні, спробуйте відтворити інший заголовок на Netflix. Якщо ви отримуєте належний звуковий сигнал у Netflix під час відтворення іншого заголовку, проблема полягає в бібліотеці вмісту Netflix, а не в налаштуваннях потокового передавання. Ви можете зв’язатися з Netflix та попросити їх вирішити проблему.

Якщо відтворення іншого відео також не дає звуку, перейдіть до наступного рішення.

Виправлення 2: Перевірте підключення

Ви впевнені, що всі ваші кабелі підключені правильно? Найкращий спосіб зробити це – відключити всі кабелі та вставити їх у відповідні порти.

Виправлення 3: Перезавантажте свій пристрій

Можливо, у вашому потоковому пристрої виникли деякі помилки обробки, через які вихід звуку може бути заблокований. Перезапуск пристрою може допомогти вам вирішити цю проблему, оскільки це очищає тимчасовий кеш і усуває помилки.

Насолоджуйтесь американськими Netflix за допомогою PureVPN з будь-якої країни

Netflix – це чудовий сервіс потокової передачі у США. За межами США він також працює чудово, але не пропонує однакових назв. Є багато чудових телевізійних шоу та фільмів, які доступні лише в США. Користувачі Netflix, які проживають за межами США, трохи несправедливі, оскільки вони платять ту саму ціну за свою підписку, але не отримують такої ж вартості своїх грошей, як порівняно з користувачами Netflix у США..

Якщо вам набридло дивитися ті самі нудні заголовки в Netflix, ви можете отримати доступ до Netflix US з будь-якої країни через Netflix VPN. Коли ви підключаєтесь до PureVPN і вибираєте US Netflix з Популярних веб-сайтів, ваше віртуальне місцезнаходження змінюється на США, що дозволяє отримувати доступ до всіх назв, доступних лише у США..

PureVPN може дати вам найкращий досвід потокового потоку, якого ви заслуговуєте. Це дозволяє насолоджуватися абсолютно безперебійним потоковим досвідом без постійних буферизацій та затримок.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map