Захист від витоку DNS


Захист від витоку DNS

Отримайте доступ до веб-сайтів з усього світу та будьте впевнені у своїй конфіденційності в Інтернеті. Захист від витоку DNS від PureVPN розроблений для того, щоб забезпечити безпеку вашої інтернет-діяльності в будь-який час. Після підключення будь-які IP-адреси, до яких ви отримуєте доступ, захищені шифруванням найвищого рівня.


Захистіть свій DNS захистом від витоку DNS від PureVPN, що забезпечує максимальну секретність вашої онлайн-діяльності.

Що таке DNS?

Дія DNS (система доменних імен) працює за допомогою перекладу доменних імен на IP-адреси, щоб браузери могли взаємодіяти один з одним. Кожен пристрій, підключений до Інтернету, має унікальну IP-адресу, яку використовують інші пристрої для спілкування. DNS-сервери усувають потребу людей запам’ятовувати IP-адреси, такі як 192.168.1.1 (в IPv4), або більш складні нові буквено-цифрові IP-адреси, такі як 2300: de00: 1298: 1 :: g482: v6b3 (в IPv6).

Як я можу перевірити, чи працює моя VPN правильно?

Переконайтесь, що ваш VPN працює правильно, може бути проблемою самостійно, оскільки витоки DNS є надзвичайно поширеною проблемою. Хоча ви можете спробувати самостійно вивчити налаштування VPN і забезпечити, щоб усе працювало нормально і уникало витоків DNS, але це не так просто для всіх.

Маючи це на увазі, PureVPN розробив тест на герметичність DNS, який підкреслює, якщо ваш запит DNS (сервер доменних імен) відкривається в Інтернеті. Оскільки вади безпеки стають все більш поширеними, ваш реальний IP-код загрожує розчуленням очей, навіть якщо ви використовуєте VPN, і це легко використовувати.

Пройдіть тест на герметичність DNS

Якщо у мене вже є VPN, то чому мені потрібно перевірити захист DNS?

VPN-з’єднання захищає ваше інтернет-з’єднання шляхом маршрутизації ваших запитів в Інтернеті через тунель VPN, отже, маскуючи вашу справжню особистість та Інтернет-дії та захищає вас від витоків DNS. З іншого боку, витоки DNS – це те, коли через проблеми із програмним забезпеченням ваш Інтернет-провайдер може відстежувати вашу Інтернет-діяльність, незалежно від того, використовуєте ви VPN чи ні!

Оскільки ваші запити DNS передають ваші звички перегляду, вони дуже добре можуть бути використані проти вас. У разі якщо особа має доступ до ваших запитів, пов’язаних з DNS, окрім вашого провайдера або VPN-сервера, це викликає занепокоєння. Це означає, що ваша онлайн-діяльність є вразливою, і ви більше не захищені через витоки DNS. Щоб перевірити, зробіть тест на герметичність, щоб запобігти витоку сервера DNS або скористайтеся службою VPN, яка може запобігти витоку серверів DNS.

Які причини витоку DNS?

Є численні причини витоку DNS. Найбільш поширені:

1. Неправильно налаштована мережа

Завдяки неправильним налаштуванням, ви наражаєте свій пристрій на кібератаки та порушення даних. Коли ви підключаєте пристрій до відносно нової мережі Wi-Fi, налаштування DHCP мережі (протокол за замовчуванням, який визначає IP-адресу ваших пристроїв у межах мережі) може автоматично призначити сервери DNS, щоб піклуватися про ваші веб-запити.

Проблема в цьому полягає в тому, що DNS-сервер або DNS-сервери можуть належати до вашого провайдера, або він може бути незахищеним (не зашифрованим), що спричиняє витік DNS. У такому випадку при підключенні до VPN веб-запити DNS будуть обходити зашифрований тунель VPN, викликаючи витоки DNS.

2.Інтернет протокол версії 6 (IPv6)

Протокол IPv4 справді вичерпується, але в той же час Інтернет перебуває у фазі конвертації між IPv4 та IPv6. Більшість служб VPN не надають IP-адресу IPv6, тому для тих, хто перебуває на протоколі IPv6, постачальник VPN не забезпечить безпеку.

Щоб гарантувати отримання максимальної анонімності в Інтернеті, PureVPN пропонує IP-адресу, яка має захист від витоку IPv6, призначений для захисту вашого інтернет-трафіку від сторонніх очей, хакерів, трекерів та спостережень, цим самим можна запобігти витоку DNS. Після підключення до PureVPN ви можете бути впевнені у своїй конфіденційності в Інтернеті за протоколами IPv4 та IPv6 та перестати турбуватися про витік DNS.

3. Прозорі DNS-проксі

Інтернет-провайдери в усьому світі розробили процедуру нав’язування власноруч виготовленого DNS-сервера користувачеві на випадок, якщо користувач хоче змінити налаштування, щоб використовувати сторонній сервер. Якщо Інтернет-провайдер помітить будь-які зміни в налаштуваннях DNS, він буде використовувати прозорий проксі.

Прозорий проксі-сервер DNS – це клонований сервер, який зупиняє і пересилає веб-трафік до провайдерів, що належать DNS-серверу або DNS-серверам. Також відомий як примушування провайдера, це форма витоку DNS, яка виникає через неправильну роботу вашого провайдера. DNS-сервер постачальника VPN або DNS-сервери гарантують, що ваш веб-трафік надійно проходить і запобігає витоку DNS.

4.Остаріле програмне забезпечення

Завжди слідкуйте за тим, щоб ваше програмне забезпечення оновлювалось, оскільки оновлення підвищують безпеку ваших пристроїв від зловмисних акторів. Протікання DNS часто зустрічається із застарілим програмним забезпеченням на відміну від сучасного програмного забезпечення. Таким чином ви також можете запобігти витік DNS. Завжди обов’язково часто приймайте тест на герметичність DNS.

Як PureVPN забезпечує захист від витоку DNS?

PureVPN – це послуга VPN, яка прагне забезпечити користувачеві найкращий досвід в Інтернеті. Це означає, що виняткова безпека в Інтернеті та неперевершена швидкість в Інтернеті. PureVPN пропонує найсучасніший захист від витоку DNS та забезпечує безпеку вашого інтернет-трафіку від сторонніх очей вашого провайдера або будь-якої іншої організації-шпигуна..

Захист від витоку DNS PureVPN

Щоразу, коли ви отримуєте доступ до домену (Facebook, Google тощо), генерується запит DNS, який відкриває вашу справжню ідентифікацію в Інтернеті в Інтернеті. Запити DNS надсилаються на DNS-сервер або DNS-сервери, які встановлені у ваших налаштуваннях конфігурації. Інтернет-провайдери розумні, вони вибирають, які домени ви шукаєте, незважаючи на те, що ви підключені до мережі VPN.

VPN-сервер PureVPN – це швидкий, захищений і зашифрований, що допомагає уникнути цього шпигування / моніторингу, забороняючи DNS-запиту потрапляти до вашого провайдера, і вирішує запит у власній мережі серверів VPN DNS. Цей процес забезпечує безпеку вашої онлайн-ідентичності; отже, ви залишаєтесь абсолютно анонімними в Інтернеті.

Дізнайтеся більше про функції PureVPN

  • Спліт тунель
  • Шифрування AES
  • Безпечний WiFi
  • Безпечний обмін файлами P2P
  • Захист від протікання IPv6
  • iOS на вимогу
  • Перемикач Internet Kill
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me