5 najlepších stavieb Kodi s nulovým ukladaním do vyrovnávacej pamäte


5 najlepších stavieb Kodi s nulovým ukladaním do vyrovnávacej pamäte

Publikované: 16. júla 2019


Chcete na Kodi streamovať kanály bez vyrovnávacej pamäte? Potom použite túto príručku a nainštalujte najlepšie zostavenia Kodi na akékoľvek zariadenie, ako napríklad Android, IOS, Mac alebo Amazon FireStick. Toto je aktualizovaný zoznam, takže nebudete čeliť žiadnym problémom pri používaní najlepších dostupných doplnkov. Na svojom zariadení môžete tiež použiť PureVPN na zvýšenie streamovania bez vyrovnávacej pamäte na Kodi a na zabránenie stresu zo zablokovania.

Čo sú súbory Kodi?

Kodi je vysoko prispôsobiteľný vďaka svojej open-source povahe a komunita doplnkov Kodi často vydáva upravené verzie aplikácie s názvom Kodi builds. Či už potrebujete zmenu používateľského rozhrania alebo rýchly prístup k svojmu obľúbenému obsahu, tieto súbory môžu slúžiť vášmu účelu bez problémov s inštaláciou desiatok úložísk..
Po nainštalovaní Kodi si vyžaduje prispôsobenie veľa času a úsilia. Nájdenie konkrétnych vzhľadov, doplnkov a nastavení, ktoré vyhovujú vášmu účelu, môže byť pre niektorých vyčerpávajúce. Zostavy Kodi však ponúkajú jednotné kontaktné miesto pre všetky tieto doplnky a vzhľady, čo uľahčuje rýchle sťahovanie a streamovanie obsahu.

Najlepšie zostavenia Kodi pre rok 2019

Teraz, keď bola najnovšia verzia Kodi Leia stabilizovaná, takmer všetky verzie, ktoré fungovali na predchádzajúcej verzii Krypton 17.6, teraz podporujú aj verziu 18.3. Uvoľnilo sa tiež niekoľko verzií, ktoré podporujú iba verziu Leia, čo znamená, že staršia verzia je relatívne tenká. Ďalej uvádzame päť najlepších verzií Kodi, ktoré ponúkajú streamovanie bez vyrovnávacej pamäte. Niektorí pracujú na Leii 18.3, iní na 17,6 a iní na oboch.

No Limits Magic

Ak ste dlhodobým používateľom Kodi, musíte o ňom počuť. No Limits Magic existuje ako populárna stavba spoločnosti Kodi, až kým nebola postihnutá chybnými doplnkami. Ale šťastie pre vás bolo oživené najnovšou aktualizáciou, ktorá obsahuje elegantné používateľské rozhranie a širokú škálu pracovných doplnkov Kodi..
Či už ste príležitostný alebo častý streamer, zostavenie hry No Limit Magic má veľa možností obsahu, ktoré vám umožnia oddávať sa, vrátane filmov, televíznych programov, športu a ďalších. Medzi niektoré doplnky, ktoré by sa mali spomenúť, patria okrem iného AdultHideout, Bennu, Castaway, cCloud TV, Champion Sports, Covenant, DC Sports, GoodFellas 2.0 a VideoDevil. Pracuje s verziami Kodi Krypton 17.6 a Leia 18.2-3.

titán

Titán je pre scénu relatívne nový, ale získal skvelé recenzie od dlhodobých aj nových používateľov Kodi. Je vybavený všestrannou ponukou doplnkov z rôznych kategórií ako Live Sports, Filmy, YouTube a Live TV pre hlavné kanály káblovej televízie vo Veľkej Británii a USA..
Titanium je domovom niektorých najpopulárnejších doplnkov ako Gaia, Yoda, 13Clowns, Supremacy, Stream Hub, Deceit a Incursio. Titán tiež umožňuje ľahké prispôsobenie. Využíva slávnu pokožku Xonfluence, ale môžete si vybrať z množstva ďalších možností. Je k dispozícii pre verzie Kodi Krypton a Leia.

Misfit Mods Lite

Zdá sa, že niektoré verzie systému Kodi na rok 2019 zvyšujú funkčnosť aplikácie zbytočnými doplnkami roztrúsenými do nespočetných kategórií. Misfit Mods Lite je zostavenie s jednoduchým ovládaním, ktoré vyžaduje minimálny priestor, a preto funguje perfektne na zariadeniach ako Amazon Fire Stick.
Jeden z najstarších hráčov v komunite spoločnosti Kodi build ponúka množstvo doplnkov na streamovanie videa pre filmy, televízne relácie a živé udalosti. Všetky tieto doplnky sú umiestnené priamo v hlavnom menu, čo vedie k plynulému toku údajov. Je k dispozícii iba pre Kodi Leis a obsahuje mnoho populárnych doplnkov, ako sú Project M, Crackle, ESPN 3, Pyramída, SportsDevil, YouTube, Monster Munch a ďalšie..

Streamline

Ak používate zariadenie Kodi 18 na nízkej pamäti RAM a na spracovanie výkonového zariadenia, ako je napríklad Firestick, zostava Streamline Kodi nie je jasná. Je ľahký, ale napriek tomu výkonný, Kodi má veľkosť 220 MB a ponúka niektoré z najlepších doplnkov pre vaše streamovacie potreby.
Rozhranie je pomerne plynulé a umožňuje vám vybrať si z množstva zdrojov na streamovanie videoobsahu, ktorý je často k dispozícii v kvalite s vysokým rozlíšením 1080p. Spoločnosť Streamline sa môže pochváliť niektorými z najpopulárnejších doplnkov spoločnosti Kodi, ako sú Magic Dragon, Exodus Redux, YouTube a At The Flix, a napriek malým rozmerom má všetky vhodné funkcie na to, aby sa z Kodi stala úplná hubová sieť.

xanax

Xanax je duchovným dielom rovnakých vývojárov spoločnosti Kodi, vďaka ktorým sme získali veľmi populárnu zostavu Durex. Aj keď bol Durex prerušený, Xanax prenáša dedičstvo vpred a robí svoje miesto v zozname najlepších stavieb Kodi v roku 2019. Xanax je dosť podobný Durexu, pokiaľ ide o UI, UX a dokonca aj veľkosť..
Používatelia, ktorí stále hľadajú alternatívu Durex, sa môžu uchýliť k službe Xanax. V žiadnom prípade to nie je klon, ale pokročilá verzia s oveľa lepšou funkčnosťou. Xanax je k dispozícii pre Kodi Leia a Krypton a poskytuje solídny katalóg doplnkov Kodi, ako sú Yoda a Maverick TV..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map