Ako nainštalovať Amazon Prime Video na Kodi


Ako nainštalovať Amazon Prime Video na Kodi

Aktualizované: 1. novembra 2019


Amazon Prime je k dispozícii na serveri Kodi a na prístup k nemu môžete použiť doplnok Amazon Prime Instant Video. Ako však môžete tento doplnok odomknúť? Použite PureVPN na odomknutie a inštaláciu Amazon Prime Video na Kodi odkiaľkoľvek. PureVPN ponúka sedemdňovú skúšobnú verziu iba za 0,99 dolárov, aby pomohla predplatiteľom spoločnosti Kodi ušetriť peniaze a vyhnúť sa stresu zo zablokovania.

Čo je to Amazon Prime?

Video Amazon Prime

Odkedy búrkový trend prerušil svet, objavilo sa mnoho streamingových služieb, medzi ktoré patrí veľmi populárne meno Amazon Prime. Aj keď to nie je dostupné v každej krajine, je to služba, ktorá stojí za to dostať sa do rúk. Je to vynikajúca alternatíva k sieti Netflix. Ak patríte medzi tých, ktorí na návrhy a nový obsah spoločnosti Netflix nezaujímajú, Amazon Prime je streamingová služba, ktorú by ste sa mali okamžite zaregistrovať.

Prečo získať spoločnosť Amazon Prime v spoločnosti Kodi?

Neskoré bolo Kodi najobľúbenejším mediálnym prehrávačom s otvoreným zdrojovým kódom medzi streamingovou populáciou. Toľko, že celé webové stránky sú teraz určené na doplnky pre spoločnosť Kodi. Doplnky robia zo zariadenia Kodi vynikajúci prehrávač streamovania, rovnako ako aplikácie.

S doplnkom Amazon Prime pre Kodi sa všetko stalo veľmi ľahkým a pohodlným. Už sa nemusíte registrovať do Amazonu alebo sa v tejto záležitosti musíte zúčastniť akéhokoľvek procesu registrácie. Stačí nainštalovať aplikáciu Kodi, získajte doplnok Amazon Prime a ihneď začnete sledovať obsah Amazon Prime na akomkoľvek inteligentnom zariadení, ktoré má obrazovku. Je to efektívne, lacné a funguje skvele.

Ako získať Amazon Prime na serveri Kodi?

Tu je postup, ako nainštalovať Amazon Prime na Kodi.

 • Začnite otvorením Kodi.
 • Na domovskej obrazovke vyberte položku Doplnky. Mali by ste vidieť ikonu otvoreného poľa so šípkou smerujúcou dovnútra. Choďte do toho a kliknite naň. Toto je obrazovka doplnkového prehliadača. Vyberte možnosť Inštalovať zo súboru zip.
 • Kliknite na súbor, ktorý ste práve uložili. Mal by byť označený ako repozitár.xlordx-1.0.0.zip.
 • Teraz kliknite na Inštalovať z úložiska.Doplnok Amazon Prime Kodi 2
 • Vyberte možnosť XLordX Repo.
 • Ďalej vyberte položku Doplnky videa.Amazon Prime pre Kodi 3
 • Vyberte okamžité okamžité videá Amazon a potom inštalujte.Amazon Prime pre Kodi 4
 • Počkajte na oznámenie s povoleným doplnkom.
 • Prístup získate kliknutím na položku Doplnky > videá > Okamžité video Amazon Prime.

Ako sledovať Amazon Prime na Kodi po inštalácii?

Používanie Kodi na sledovanie Amazon Prime je veľmi jednoduché. Funguje to takto:

 1. Spustite program Kodi
 2. Prejdite na položku Doplnky videa
 3. Vyhľadajte Amazon Prime Instant, ktorý ste nainštalovali v predchádzajúcom kroku.
 4. Prezrite si dostupný obsah a streamujte, čo sa vám páči.

Na rozdiel od predplatného Amazon Prime, ktoré účtuje svojim používateľom mesačné poistné, sledovanie Amazon Prime na Kodi je úplne zadarmo.

Najlepšie VPN pre Kodi

Aj keď je Kodi úžasná služba, ktorá má mnoho výhod, má aj niekoľko krátkych príchodov. Pre začiatočníkov vás robí náchylnými k útokom hackerov a počítačovým útokom. Je to preto, že komunita streamovania je online komunitou, ktorá bola najviac napadnutá. Keďže ich zariadenia sú väčšinou online a odosielajú / prijímajú údaje bez väčšej kontroly, malware a ransomware sa často zameriavajú na streamery. Sú vždy ľahkým cieľom.

Navyše, v prípade Kodi je všetok obsah voľne sledovateľný, pretože ide o prehrávač médií s otvoreným zdrojom, ale existuje niekoľko následkov. Obsah nie je koniec koncov zadarmo; je pirátsky a vysielaný prostredníctvom nezákonných kanálov, vďaka ktorým môžu používatelia Kodi skončiť v horúcej vode.

Najlepším spôsobom, ako zostať v bezpečí pred všetkými takýmito online hrozbami, je použitie PureVPN. Je to vysoko stabilná VPN optimalizovaná pre streamovanie. Neohrozuje to rýchlosť prenosu a poskytuje vám prístup k tisícom blokovaných kanálov a webových stránok. Najlepšie na tom je, že anonymizuje vašu totožnosť, čo hackerom a online polícii znemožňuje, aby vás identifikovali a stíhali.

Záverečné slovo

PureVPN je dokonalým obhajcom vášho súkromia online a digitálnych práv. Použitím PureVPN môžete získať späť všetky svoje digitálne práva, ktoré si zaslúžite; vaše právo na slobodu prejavu, slobodu prístupu a anonymitu sú teraz na dosah ruky s touto veľkou sieťou VPN.

PureVPN umiestnil svoje servery na viac ako 750 miestach po celom svete. Poskytuje najvyššiu bezpečnosť vašich údajov tým, že ponúka 256-bitové šifrovanie AES, ktoré nie je možné rozlúštiť akýmkoľvek hackerom alebo online monitorovacím orgánom. Ak vám záleží na vašich online právach a chcete, aby boli vaše osobné údaje chránené, získajte teraz PureVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me