Ako nainštalovať Kodi na Roku – Pre Android a Windows OS


Ako nainštalovať Kodi na Roku – pre Android & Windows OS

Publikované: 2. júla 2019


Ak nemôžete nainštalovať Kodi na Roku, táto príručka je pre vás. Dozviete sa, ako nainštalovať Kodi na Roku a ako ľahko povoliť zrkadlenie obrazovky. Navyše získate PureVPN za pouhých 0,99 dolárov, aby ste počas uzamknutia zaistili úžasný zážitok zo streamovania.

** Aktualizácia: Novšia, lepšia verzia našej aplikácie Kodi je už k dispozícii! Opravili sme niekoľko chýb & prinieslo významné vylepšenia výkonu. Inovujte existujúcu aplikáciu na verziu 1.8.0 (ak ste tak ešte neurobili) tu.**

Dostupnosť zariadení na rezanie káblov a aplikácií, ako sú Roku a Kodi, zvýšila trend online streamingu na úplne novú úroveň. Vďaka tomu sa stalo veľmi ľahké sledovať váš obľúbený obsah na akomkoľvek zariadení, ktoré uprednostňujete.

Keď už hovoríme o Roku a Kodi, Roku je veľmi obľúbený streamingový multimediálny prehrávač, zatiaľ čo posledným z nich je centrum multimediálnej zábavy. Aj keď obaja majú po celom svete obrovského fanúšika, bohužiaľ nie sú navzájom kompatibilní.

Ale nestrácajte srdce, pretože existuje spôsob, ako môžete nainštalovať Kodi na Roku!

Je možné nainštalovať Kodi na Roku pomocou Jailbreaking zariadenia?

Možno ste narazili na články, ktoré hovoria o tom, ako umiestniť zariadenie Roki na útek z väzenia pri inštalácii Kodi. Ľutujeme, že vám praskla bublina, nenájdete žiadneho definitívneho sprievodcu k tejto téme, pretože zatiaľ neexistuje žiadny… .Prečo?

Je to preto, že proprietárny OS prispôsobený spoločnosti Roku je postavený na natívnej platforme C / C ++. Narodenie je to, čo spôsobuje, že zariadenie je pomerne ťažké útek z väzenia alebo root. Takže nie, zariadenie nemôžete vôbec útočiť.

Navyše, aj keď existuje spôsob, ako útek z väzenia prerušiť, nemôžete hrať Kodi na Roku, pretože pre zariadenie neexistuje žiadny oficiálny doplnok Kodi.

Opäť, ak sa spýtate, existuje spôsob, ako dostať Kodi na Roku, t. J. Priamo naň nainštalovaný? Odpoveď by bola č. Ale ak sa pýtate, existuje riešenie? Odpoveď znie, áno!

Toto riešenie zahŕňa „Casting“ Roku na zariadení, ktoré je kompatibilné s Kodi. Dozvieme sa, ako používať „Cast“ alebo „Screen Mirroring“ na prístup do Kodi na Roku.

Ako nainštalovať Kodi na Roku pomocou VPN?

Keďže hľadáte riešenie na spustenie Kodi na Roku, musíte si byť dobre vedomí skutočnosti, že existujú niektoré populárne doplnky Kodi, ku ktorým nemáte prístup bez VPN. Našťastie vám VPN umožňuje pomocou niekoľkých kliknutí pristupovať k obľúbeným doplnkom Kodi.

Ak chcete získať svoj účet PureVPN a príslušnú aplikáciu pre svoje zariadenie, postupujte takto:

 1. Najprv sa zaregistrujte na účet PureVPN
 2. Stiahnite si aplikáciu VPN a nainštalujte ju
 3. Ak chcete získať prístup k svojmu obľúbenému doplnku Kodi, pripojte sa k serveru podľa vášho výberu, napríklad k americkému serveru
 4. Užite si všetok svoj obľúbený obsah Kodi na Roku

Ako povoliť zrkadlenie obrazovky na Roku?

Zrkadlenie obrazovky je docela fascinujúca technológia, ktorá vám umožňuje zobraziť obrazovku jedného zariadenia na druhom. Predpokladajme, že musíte pozerať filmový klip na televízore HD, ale klip je skutočne na vašom smartfóne. Môžete to ľahko dosiahnuť tak, že na oboch zariadeniach zapnete zrkadlo obrazovky a pripojíte ich pomocou pripojenia Bluetooth alebo Wi-Fi.

Screen Mirroring je veľmi elegantná technológia, ktorú teraz môžete vidieť na najnovších zariadeniach alebo operačných systémoch. Túto možnosť nájdete na vdovách a na mnohých zariadeniach s Androidom. Riešenie preto bude fungovať, iba ak vaše zariadenie podporuje zrkadlenie obrazovky.

Zariadenia Roku, ktoré podporujú zrkadlenie obrazovky

Ako je uvedené vyššie, vaše zariadenie Roku musí mať funkciu Screen Mirror, aby ste na ňom mali prístup k Kodi. Tu je zoznam zariadení Roku, ktoré sú dodávané s touto výkonnou funkciou:

 • Roku 2 Model 4210 s verziou 5.6 alebo vyššou
 • Roku 3, model 4200 a model 4230 s verziou 5.6 alebo vyššou
 • Roku 4 Model 4400 s verziou 5.6 alebo vyššou
 • Roku Stick model 3500 a model 3600 vo verzii 5.6 alebo vyššej
 • Pre Roku TV musíte mať verziu 6.2 alebo vyššiu

Povoľte v službe Roku zrkadlo obrazovky

Ak chcete na svojom zariadení Roku povoliť funkciu Zrkadlo obrazovky, postupujte podľa týchto krokov:

 • Stlačte kláves Domov na diaľkovom ovládači Roku prejdite do hlavnej ponuky zariadenia
 • Prejdite na stránku nastavenie možnosť a potom na Aktualizácie systému
 • Uistite sa, že používate verziu v5.6 alebo vyššiu. Po druhé, ak je k dispozícii aktualizácia, aktualizujte OS
 • Teraz sa vráťte na stránku nastavenie a potom choďte na Zrkadlenie obrazovky
 • lis umožniť Zrkadlenie obrazovky

Ako získať Kodi na Roku pomocou Windows?

Nainštalujte Kodi na Roku

Ak chcete prenášať obrazovku Kodi na operačný systém Windows – či už ide o plochu alebo prenosný počítač, musíte sa uistiť, že používate systém Windows 8.x alebo Windows 10..

Okrem toho musíte tiež skontrolovať, či máte nainštalovaný prehrávač Kodi vo vašom operačnom systéme Windows.

Pozrime sa na kroky, ako nainštalovať Kodi na Roku cez Windows 8.1 alebo novší:

 1. Kliknite na ikonu Ponuka Štart a choď na nastavenie
 2. Dvakrát kliknite na ikonu prístroje otvorte ho
 3. cvaknutie Pripojené zariadenia alebo Bluetooth a ďalšie zariadenia
 4. cvaknutie Pridať zariadenie alebo Pridajte Bluetooth alebo iné zariadenie
 5. Počkajte, kým Windows naskenujú a nájdu vaše zariadenie Roku
 6. Po pripojení zariadenia Roku k systému Windows sa na obrazovke Roku TV zobrazí obrazovka zariadenia
 7. Teraz otvorte Kodi na vašom Windows a užívajte si ho na svojom zariadení Roku

Ako získať Kodi na Roku cez Android?

Rovnako ako Windows, aj vaše zariadenie Android musí podporovať funkciu zrkadlenia obrazovky, aby ste mohli nainštalovať Kodi na Roku. Za týmto účelom sa uistite, že používate systém Android 4.4.2 alebo najnovšiu verziu.

Po druhé, možno nebudete môcť nájsť túto funkciu s rovnakým štítkom ako iné zariadenia, pretože štítky od výrobcu sa niekedy odlišujú. V závislosti od vášho zariadenia s Androidom môžete nájsť funkciu zrkadlenia obrazovky ako:

 • HTC Connect na zariadeniach HTC
 • Aplikácia AllShare Cast / Quick Connect / Smart View na niektorých zariadeniach Samsung
 • Prenášanie obrazovky vo verzii Android Lollipop
 • Inteligentné zdieľanie na zariadeniach LG
 • Zobrazte zrkadlo / bezdrôtové zobrazenie na zariadeniach s Androidom Google
 • Obrazovka Cast / Cast na niektorých verziách systému Android

Pozrime sa teraz na kroky, ktoré musíte podniknúť na prenesenie obrazovky zariadenia Android na Roku na používanie Kodi.

 1. Prejdite na stránku nastavenie na zariadení s Androidom
 2. Teraz choďte na zobraziť Ponuka
 3. Na obrazovke displeja prejdite nadol a zobrazte ikonu cast a klepnutím ju otvorte. Ako už bolo uvedené, táto funkcia môže mať v závislosti od vášho zariadenia iný názov
 4. Uvidíte roku zariadenie, ak ste už povolili Zrkadlenie obrazovky na to
 5. Akonáhle uvidíte roku zariadenie, klepnite naň a užívajte si

Prečo potrebujete nainštalovať Kodi na Roku?

Mnoho používateľov Roku sa často pýta, či je používanie Kodi na Roku dobrou voľbou. Koniec koncov, Roku prichádza s oficiálnym súborom kanálov.

Zariadenie na streamovanie médií môže vo svojom obchode ponúkať obľúbené kanály, neponúka súkromné ​​kanály. Keďže Roku už neponúka súkromné ​​kanály, pravdepodobne nebudete mať prístup k svojim obľúbeným kanálom, ktoré boli k dispozícii kedysi.

Roku má navyše tendenciu blokovať všetky typy obsahu, ktoré považuje za nezákonné. Všetky tieto dôvody okrem toho, hlavným dôvodom použitia Kodi na Roku je, že Roku vyžaduje, aby ste na prístup k ďalším kanálom vyhrali viac peňazí. Inými slovami, musíte si kúpiť predplatné kanálov, ktoré chcete na Roku.

Kodi je však úplne bezplatná platforma pre zábavu médií. Okrem toho ponúka obrovskú galériu doplnkov zdarma, ktoré uspokoja vašu túžbu po filmoch, televíznych reláciách, športe atď.

Kombináciou bezplatných funkcií Kodi s platenými odbermi Roku získate zážitok z online streamingu.

Prečo potrebujete VPN?

Či už ide o Kodi alebo Roku, existujú kanály, ktoré vám bránia v prístupe k nim bez VPN. Najpravdepodobnejším dôvodom problému sú bloky umiestnenia. Vzhľadom na obsahové dohody alebo problémy s licenciami pre konkrétnu krajinu nemôžete sledovať obsah, ktorý je k dispozícii pre konkrétnu krajinu.

Napríklad kanál Spojeného kráľovstva BT Sports nemôžete sledovať mimo Veľkej Británie.

VPN vám poskytuje obrovskú ponuku anonymných IP adries, ktoré môžete bez problémov použiť na prístup k online kanálom alebo doplnkom Kodi alebo Roku. Používaním anonymných adries VPN VPN skryjete svoju skutočnú polohu a zobrazujete svoju verejnú adresu IP alebo polohu ktorejkoľvek krajiny.

S PureVPN máte prístup k Hulu, BT Sports, Sky Go Live, Amazon Prime a dokonca aj USA Netflix odkiaľkoľvek na svete.

Získajte VPN a rozlúčte sa s nepríjemnými digitálnymi prekážkami raz a navždy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map