Ako nainštalovať Kodi na zariadenie Android a Smartphone


Ako nainštalovať Kodi na zariadenie Android a Smartphone

Publikované: 2. júla 2019


Naučte sa, ako nainštalovať Kodi na Android a pomocou VPN získajte správne doplnky v tejto príručke. Odberatelia Kodi môžu získať PureVPN už za 0,99 dolárov za prístup k niekoľkým doplnkom a streamovanie ďalších kanálov. Zabráňte uzamknutiu nudy doma a začnite vysielať najlepšie kanály na serveri Kodi.

** Aktualizácia: Novšia, lepšia verzia našej aplikácie Kodi je už k dispozícii! Opravili sme niekoľko chýb & prinieslo významné vylepšenia výkonu. Inovujte existujúcu aplikáciu na verziu 1.8.0 (ak ste tak ešte neurobili) tu.**

Kodi nepotrebuje žiadne predstavenie. Koniec koncov, ide o široko používanú mediálnu zábavnú aplikáciu na celom svete.

Proces inštalácie alebo nastavenia systému Kodi však nie je podobný v rôznych zariadeniach alebo operačných systémoch. Napríklad rovnaký proces systému iOS nie je možné dodržať, pokiaľ ide o operačný systém Android.

Keďže ste tu, aby ste sa naučili, ako nainštalovať a používať Kodi pre Android, vytvorili sme tohto jednoduchého sprievodcu, v ktorom sa môžete učiť len to.

Predtým, ako budete pokračovať v procese inštalácie, by vám neuškodilo niekoľko minút, kým sa dozviete, prečo potrebujete Kodi a prečo je potrebné nastaviť Kodi na vašom systéme Android pomocou VPN..

Prečo potrebujete Kodi pre Android?

Keďže riešenia multimediálnej zábavy prichádzajú v týchto dňoch desiatky, mohlo by vás zaujímať, prečo potrebujete spoločnosť Kodi a nie inú službu.

Vedeli ste, že v obchode Google Play Store existuje viac ako 10 miliónov inštalácií Kodi? Štatistiky jasne ukazujú dominanciu spoločnosti Kodi ako popredného zábavného riešenia. Okrem štatistických údajov existuje niekoľko platných dôvodov, ktoré obhajujú potrebu zariadenia Kodi pre zariadenia Android.

Streamovanie zadarmo

Okrem hŕstky prémiových kanálov vám Kodi ponúka bezplatné riešenie streamovania, ktoré dokáže úplne uspokojiť vaše požiadavky na sledovanie. Prehrávač je veľmi jednoduchý na navigáciu a ponúka streamovanie v najvyššej kvalite. V skutočnosti existujú určité kanály, ktoré poskytujú vysielanie vo vysokom rozlíšení, ultra vysokom rozlíšení a streamovaní v rozlíšení 4 kB.

Neobmedzené doplnky

Kodi nie je nič bez doplnkov. Navyše to nie je oficiálna sada doplnkov spoločnosti Kodi, ktorá by bola úžasná, ale dostupnosť stoviek ďalších doplnkov tretích strán. Nájdete doplnok Netflix na serveri Kodi, doplnok Hulu na serveri Kodi a ďalšie populárne doplnky, ako sú Exodus a Covenant. Každý doplnok má rozsiahlu galériu obsahu, ktorá obsahuje filmy, televízne programy, živé športy a ďalšie.

Prečo potrebujete sieť Kodi pre sieť VPN?

Ako už bolo spomenuté vyššie, doplnky sú také, vďaka ktorým je Kodi jedným z najpopulárnejších a najžiadanejších zábavných centier. Čo keď však nebudete mať prístup k niektorým doplnkom? Alebo čo ak niektoré doplnky nie sú prístupné, aj keď ste prémiovým používateľom tohto kanála, napríklad Hulu alebo Netflix.?

V takýchto situáciách potrebujete sieť VPN pre spoločnosť Kodi. Virtuálna súkromná sieť (VPN) je jediná posledná možnosť, na ktorú sa môžete obrátiť, pokiaľ ide o prístup k obmedzeným doplnkom spoločnosti Kodi. Tieto doplnky nie sú obmedzené samotným Kodi, ale poskytovateľmi kanálov.

Z dôvodu problémov s autorskými právami sú služby niektorých kanálov, ako napríklad Hulu, obmedzené na krajinu, ktorá má licenciu na zobrazovanie konkrétneho obsahu. Napríklad, aj keď máte členstvo v prémiovom kanáli, nemáte prístup k miestnemu obsahu tohto kanála, pokiaľ sa nenachádzate v tejto krajine..

Na prekonanie takýchto absurdných obmedzení obsahu potrebujete pomoc virtuálnej súkromnej siete ako PureVPN.

Ako nastaviť Kodi na Android s VPN?

Ak chcete používať Kodi pre zariadenia s Androidom, budete potrebovať PureVPN, aby ste naplno využili zábavný uzol. VPN vám vybaví inú IP, čo vám umožní obísť digitálne prekážky, ktoré majú určité doplnky alebo kanály. Získanie PureVPN pre Kodi je celkom jednoduché. Postupujte podľa týchto krokov:

 • Prihláste sa na odber PureVPN
 • Stiahnite si PureVPN pre Android
 • Po nainštalovaní aplikácie Kodi pre Android otvorte aplikáciu PureVPN
 • Vyberte umiestnenie servera podľa vášho výberu
 • Užite si úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi
 • Ako používať Kodi pre Android?

  Nainštalujte Kodi na Android

  Nebudete potrebovať nijakého veľkého sprievodcu, ako sťahovať Kodi do zariadenia Android, pretože tento proces je celkom jednoduchý.

  1. Prihláste sa na odber PureVPN
  2. Stiahnite si PureVPN pre Android
  3. Po nainštalovaní aplikácie Kodi pre Android otvorte aplikáciu PureVPN
  4. Vyberte umiestnenie servera podľa vášho výberu
  5. Užite si úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi

  Jednoduché, však? Proces inštalácie je síce jednoduchý, ale ak chcete začať sledovať svoje obľúbené relácie na serveri Kodi, musíte najskôr vykonať nasledujúce kroky:

  Krok č. 1 – Ako povoliť možnosť neznámeho zdroja

  Keďže najobľúbenejšie doplnky sú vytvorené vývojármi tretích strán, je potrebné povoliť voľbu neznámeho zdroja v aplikácii Kodi, aby doplnky a repozitáre fungovali

  1. Prejdite na stránku nastavenie na vašom Kodi (vľavo hore)
  2. Teraz klepnite na ikonu Systémové nastavenia
  3. Navigujte a klepnite na ikonu odborník (vľavo dole)
  4. Pod úspora energie klepnite na Add-ons
  5. Prepnúť na Neznáme zdroje
  6. Ak sa zobrazí výstražné okno, klepnite na Áno na potvrdenie

  Krok č. 2 – Ako nainštalovať doplnky Kodi na zariadenie Android

  Teraz, keď ste povolili voľbu neznámeho zdroja, môžete teraz sťahovať a inštalovať úložiská Kodi, ako aj doplnky. Nasledujúca príručka vás naučí, ako nainštalovať doplnok Kodi na vaše zariadenie Android.

  Aby sme to vyjasnili, použijeme napríklad úložisko XvBMC a doplnok Dohovor.

  1. Otvorte aplikáciu Kodi a prejdite na nastavenie
  2. Teraz choďte na Správca súborov pokračovať
  3. kohútik Pridať zdroj a zobrazí sa pole
  4. kohútik nikto a zadajte adresu http://archive.org/download/repository.xvbmc/
  5. V Zadajte meno zadajte označenie repo akýmkoľvek menom, ktoré chcete, ako je napríklad meno repo, XvBMC
  6. kohútik OK pokračovať
  7. Vráťte sa do Ponuka a klepnite na Add-ons
  8. Klepnite na ikonu Inštalátor balíkov ikona. Nájdete ho v ľavom hornom rohu
  9. kohútik Inštalácia zo súboru zip
  10. Po otvorení nového poľa prejdite na ikonu a klepnite na XvBMC
  11. Klepnite na súbor .zip a stlačte OK
  12. Po nainštalovaní archívu klepnite na Inštalácia z úložiska
  13. Klepnite na ikonu XvBMC repo
  14. Teraz choďte na Doplnky videa
  15. Klepnite na ikonu zmluva add-on
  16. Na nasledujúcej obrazovke klepnite na Inštalácia
  17. Vráťte sa do Doplnky videa menu, čím získate prístup k doplnku Covenant a užívate si svoje obľúbené relácie

  tak,

  Teraz viete, ako môžete nastaviť Kodi na svojom zariadení s Androidom a používať doplnky. Je čas zavrieť dvere, vypnúť svetlo a užívať si noc, keď sa sledujete všetky relácie, ktoré ste vynechali.

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me