Ako natrvalo odstrániť účet Pokémon Go


Ako natrvalo odstrániť účet Pokémon Go

7.8.19


Pikachu, vyberiem si ťa! Určite to prinesie príval spomienok!

Aby sa uchovali spomínané detské spomienky pre nadchádzajúce vekové obdobia, vyvinula Niantic najobľúbenejšiu mobilnú hru Pokémon Go! Museli ste to hrať so svojimi priateľmi, rodinou alebo úplne samostatne, ako osamelý vlk. Netreba dodávať, že ste pri hraní narazili na tyč alebo dve.

Skutočne urobil dlhotrvajúci vplyv v priemysle Augmented Reality (AR) vďaka svojej živej a neuveriteľnej hrateľnosti. Ale bez ohľadu na to, aká ohromujúca môže byť táto hra AR, nemôžete ignorovať skutočnosť, že prichádza s cenou, ktorú si nemôže dovoliť každý užívateľ. A cena je, VAŠE SÚKROMIE!

Ak ste používateľom chrániacim súkromie, pravdepodobne ste sa pokúsili odstrániť aplikáciu zo svojho zariadenia. Jeho odstránenie zo zariadenia by vám neprinieslo nič dobré, okrem toho, že by vás udržiavalo ďalej od smrteľných nebezpečenstiev. Jediným spôsobom, ako zabrániť tomu, aby sa vaše údaje dostali do nesprávnych rúk, je naučiť sa, ako odstrániť účet Pokémon Go alebo profil navždy.

Čítajte ďalej a získajte viac informácií o kompletnom návode na odstránenie účtu a ďalších opatreniach na ochranu vášho súkromia.

img

Profil Pokemon Go: Prečo by ste ho mali vymazať?

Ochrana súkromia nie je iba horúcou témou storočia, ale skutočným záujmom miliárd ľudí pripojených k digitálnemu priestoru. A Pokémon Go je len ďalším ozubeným kolesom, ktoré stupňovalo obavy na ďalšiu úroveň.

Pokiaľ ide o začiatočníkov, vaše údaje nemôžu využiť iba spoločnosť. Na vývoji falošných aplikácií Pokémon Go sa používajú aj vývojári tretích strán, aby prilákali netušiacich používateľov.

Po druhé, a čo je dôležitejšie, existujú problematické politiky zberu údajov navrhnuté spoločnosťou.

Napríklad vaša poloha na GPS a kamere nie sú jediné komponenty, ku ktorým má spoločnosť prístup. Tu sú informácie, ktoré si spoločnosť uchová, keď súhlasíte s prijatím ich pravidiel pri registrácii:

 1. Zhromažďuje a ukladá vaše meno, dátum narodenia, e-mailové identifikačné číslo Google, identifikačné číslo e-mailu na Facebooku a vaše identifikačné číslo Pokémon Trainer Club. Ak vytvárate účet v mene maloletého dieťaťa, museli by ste spoločnosti poskytnúť ďalšie informácie, ako sú prvé a posledné číslice vášho čísla sociálneho zabezpečenia..
 2. Vývojár si vyhradzuje právo používať súbory cookie a podobné sledovacie technológie na sledovanie vášho správania v hre, ktoré nezahŕňa iba vaše hranie alebo správanie, ale aj správy, ktoré posielate svojim priateľom. Pridané informácie, ktoré zhromažďuje, zahŕňajú vašu IP, verziu OS a typ prehliadača. Okrem vývojárov hier môžu do vášho zariadenia ukladať súbory cookie aj iné spoločnosti tretích strán.

Ako môžu byť vaše osobné identifikačné údaje (PII) ohrozené?

Keďže tam existuje veľké množstvo užívateľských údajov, ako je napríklad kačica na sedenie, neexistuje žiadny spôsob, ako by to mohol urobiť kybernetický zločin – vrátane oportunistov -.

 • Pre začiatočníkov sú hackeri už skúsení porušiť lokalizačné sledovače v zariadení, aby určili skutočnú polohu každého používateľa..
 • Po druhé, hra nepretržite používa kameru na poskytovanie hry AR. Výsledkom je, že tento mechanizmus má potenciálnu schopnosť zaznamenávať video používateľov, ktoré by každý notoricky známy počítačový zločin mohol ľahko hackovať..
 • Navyše vývojár a spoločnosť majú úplné práva na používanie informácií, ako považujú za vhodné. Napríklad, v prípade zlúčenia alebo akvizície by spoločnosť pravdepodobne odovzdala pokladnicu údajov bez toho, aby si stavila oči.
 • Existuje tiež potenciálne riziko útokov typu Distribuované odmietnutie služby (DDoS). V skutočnosti bolo dátové centrum hernej platformy v minulosti DDoSed dvoma notoricky známymi hackerskými skupinami. Jedna skupina dokonca tvrdila, že na ňu zaútočili, aby ukázali slabú bezpečnosť serverov, a ak by zraniteľnosť nebola odstránená, urobili by to znova..

Ako natrvalo odstrániť Pokémon Go Profil

Ak je to v stávke, nezostáva vám žiadna iná možnosť, ako vymazať profil Pokémon Go a zabrániť tomu, aby boli vaše údaje „zneužívané“ kyberkriminálmi..

Vymazanie profilu a účtu Pokémon Go nie je také jednoduché, ako by ste očakávali od iných služieb, t. J. Neexistuje tlačidlo „odstrániť účet“. Ak chcete účet odstrániť, mali by ste vyplniť formulár žiadosti o odstránenie, ktorý je k dispozícii na oficiálnej webovej stránke podpory.

Po vyplnení a odoslaní formulára bude spracovanie trvať niekoľko týždňov. Po schválení budú všetky vaše údaje natrvalo odstránené. Ak by ste si v budúcnosti chceli zahrať túto hru, budete potrebovať nové ID.

Výukový program krok za krokom

 1. Ísť do Webová stránka podpory Pokémon Go kliknutím na túto položku odkaz.
 2. Ako odstrániť účet Pokémon Go krok 1

 3. Zadajte svoje emailová adresa a užívateľské meno vo formulári žiadosti.
 4. Ako odstrániť účet Pokémon Go krok 2

 5. vybrať odstrániť môj účet v Pokémon Go: Typ problému rozbaľovacia ponuka.
 6. Ako odstrániť účet Pokémon Go krok 3

 7. Napíš dôvody pre zatvorenie účtu.
 8. Ako odstrániť účet Pokémon Go krok 4

 9. Zadajte captcha potom kliknite na tlačidlo Odoslať natrvalo odstrániť účet.
 10. Ako odstrániť účet Pokémon Go krok 5

Chráňte svoje súkromie ďalej

Keďže pri takýchto drastických krokoch je a vždy bude hlavným problémom súkromie, odstránenie jednej aplikácie nezastaví v tomto prípade votrelcov ani zločincov. Vždy sa odporúča prijať ďalšie potrebné opatrenia na ochranu vášho súkromia, napríklad inštalácia VPN (virtuálna súkromná sieť)..

PureVPN vás vyzbrojí silou šifrovania na vojenskej úrovni a absolútnou anonymitou. Vďaka našej 256-bitovej šifrovacej technológii máte zaručenú maximálnu ochranu údajov pred každým vynúteným alebo neoprávneným prístupom. Navyše s pridanými funkciami a funkciami anonymity budete mať možnosť udržať všetky typy narušenia súkromia na uzde.

Získajte teda PureVPN a zabezpečte si svoje údaje, ako aj svoje súkromie raz a navždy!

Chcete získať späť svoje súkromie online? Možno by ste si mali pozrieť sprievodcov:

no-log-img

PureVPN nie je certifikovaný!

Pravidlá spoločnosti PureVPN bez prihlásenia boli overené jedným z popredných nezávislých audítorov so sídlom v USA. PureVPN je nielen najrýchlejší, ale aj overený poskytovateľ No-Log VPN!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me