Ako opraviť chybu „Netflix nefunguje v prehliadači Chrome“


Ako opraviť chybu „Netflix nefunguje v prehliadači Chrome“

Publikované: 3. marca 2020


Chyba Netflix v prehliadači Chrome existuje už nejaký čas. Postup ich opravy:

  1. Vymažte vyrovnávaciu pamäť Chrome
  2. Vyskúšajte režim inkognito
  3. Zakázať rozšírenia
  4. Prepnúť na iný profil

Netflix nefunguje v prehliadači Chrome

V priebehu rokov sa Netflix stal voľbou, ktorá uspokojí potreby používateľov online streamovania videa. Ak sa však prihlási viac ako 140 miliónov používateľov, je spravodlivé, aby služba prešla sem a tam niekoľkými problémami. Len nedávno sa objavila nová chyba, ktorá úplne obmedzuje prístup k službe. Hovoríme o chybe „Netflix nefunguje v prehliadači Chrome“.

Takže, ak ste sa nedávno stali obeťou tejto chyby Netflix a hľadáte cestu von, potom ste na správnom mieste. Máme pre vás zoznam opráv a riešení, ktoré vám pomôžu pri riešení tohto problému.

Čo je chyba „Netflix nefunguje v prehliadači Chrome“?

Nová chyba s názvom „Netflix nefunguje v prehliadači Chrome“ Chyba sa rozširuje v celej komunite. Ako naznačuje názov chyby, má to vplyv iba na tých, ktorí používajú internetový prehliadač Google Chrome.

Teraz, čo robí táto chyba, je to isté ako ktorákoľvek iná chyba Netflixu, ktorá obmedzuje používateľa na prihlásenie. Ak teda používate prehliadač Google Chrome a narazíte na túto chybu, nebudete mať prístup k sieti Netflix ani k iným svojich služieb, až kým sa nedajú opraviť. Predtým, ako vám povieme, ako to môžete urobiť, je dôležité, aby ste pochopili, čo spôsobuje, že čelíte takémuto problému.

Aké sú príčiny chyby „Netflix nefunguje v prehliadači Chrome“?

Ako je uvedené v názve, táto chyba sa týka iba tých, ktoré používajú internetový prehľadávač Google. Keďže je však prehliadač Google Chrome jedným z najpopulárnejších prehliadačov na svete, táto chyba sa týka pomerne veľkého počtu používateľov siete Netflix, vďaka ktorému nemôžu sledovať svoje obľúbené relácie a filmy..

Keďže prehliadač Google Chrome ponúka svojim používateľom niekoľko prispôsobení, ktoré môžu použiť vo svojom prehliadači, niektoré z nich sú v konflikte s Netflixom. To spôsobuje túto chybu, ktorá sa objaví pri pokuse o prihlásenie. Toto je však len jedna z príčin, pre viac informácií pozrite úplný zoznam nižšie:

  • Chybné údaje vo vyrovnávacej pamäti
  • Poškodené súbory
  • Konflikty rozšírení
  • Problémy s profilom

Ako opraviť chybu „Netflix nefunguje v prehliadači Chrome“?

Teraz, keď už máte predstavu o tom, čo robí táto chyba Netflix v prehliadači Chrome a aké sú jej príčiny, je čas na opravu. Ak teda chcete v prehliadači Chrome vyriešiť chybu Netflix, skontrolujte zoznam uvedený nižšie:

Riešenie 1: Vymažte vyrovnávaciu pamäť Chrome

Podobne ako chyba chybového kódu Netflix UI-113, aj chyba „Netflix nefunguje v prehliadači Chrome“ má niečo spoločné s vyrovnávacou pamäťou prehliadača. Vymazanie alebo vyčistenie týchto súborov uložených v pamäti vám pomôže zbaviť sa takýchto problémov. Všetko, čo musíte urobiť, je prejsť k nastaveniam a hľadať možnosť, ktorá znie „Vymazať vyrovnávaciu pamäť“. Spustite upratovaciu službu a dúfajme, že tento problém bude vyriešený za vás.

Riešenie 2: Vyskúšajte režim inkognito

Ak voľba vyrovnávacej pamäte pre vás nefungovala, môžete skúsiť prepnúť do režimu inkognito. V niektorých prípadoch to pomôže používateľom vyriešiť chybu Netflix v prehliadači Chrome. Ak však narazíte na problémy so spustením Netflixu v režime inkognito, ďalšie informácie nájdete v našom sprievodcovi..

Riešenie 3: Zakázať rozšírenia

Existuje niekoľko rôznych rozšírení Google Chrome, ktoré môžu byť v rozpore so službami Netflixu. Ak teda stále narazíte na rovnakú chybu, dokonca aj po použití riešení uvedených vyššie, môžete skúsiť zakázať rozšírenia. Existuje veľká šanca, že táto zmena vám pomôže raz a navždy zbaviť sa chyby.

Riešenie 4: Prepnúť profily

Videli sme toľko prípadov, keď poškodené profily prehliadača Google Chrome viedli používateľov k podobným chybám na serveri Netflix. Výsledkom je, že sa môžete pokúsiť prihlásiť do Netflixu pomocou iného profilu. Ak je spustený bez problémov, príčinou je váš profil. Ak ho chcete opraviť, môžete si vytvoriť úplne nový profil a začať nový, ale predtým, ako to urobíte, nezabudnite vypnúť možnosť synchronizácie.

Riešenie 5: Prepnite na iný prehliadač alebo aplikáciu Netflix

Ak pre vás nefungovala žiadna z vyššie uvedených opráv, nestrácajte srdce. Nezabudnite, že vždy môžete prepnúť na iný prehliadač alebo ešte lepšie vyskúšať úplne novú aplikáciu Netflix v systéme Windows. V prehliadači Chrome síce nebudete môcť sledovať Netflix, ale aspoň sa môžete prihlásiť a sledovať svoje obľúbené relácie a filmy. To je všetko na čom záleží.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me