Ako opraviť zlyhanie Hulu PlayBack


Ako opraviť zlyhanie Hulu PlayBack

Chyby zlyhania prehrávania Hulu sú škaredé, opakujúce sa a ťažko sa dajú zistiť. V niektorých prípadoch vám spoločnosť Hulu zobrazí chybové hlásenie, ktoré vám uľahčí interpretáciu problému. Zostávajúci čas získate jednoduchú správu o zlyhaní prehrávania, ktorá je najmenej užitočná. Nie je to špecifické pre žiadne zariadenie, ale používatelia Hulu, ktorí používajú streamingové zariadenia, ako je Roku a Amazon Fire TV a konzoly ako Xbox a Playstation, sú náchylnejší k nemu. Ak máte aj ten istý problém, prečítajte si jeho pravdepodobné príčiny a opravte ho niekoľkými jednoduchými trikmi.


Hulu je celá zábava a hry, kým sa nestretnete s neočakávaným chybovým kódom, ktorý vám zabráni v streamovaní. Aj keď sú tieto problémy bežným javom takmer vo všetkých hlavných online streamingových službách, používatelia Hulu musia vynaložiť trochu ďalšieho úsilia na ich vyriešenie z dôvodu nejasných pokynov na obrazovke a nedostatku dostupných online informácií. Jedným takýmto príkladom je neslávna chyba zlyhania systému Hulu PlayBack, ktorá často prichádza bez špecifického chybového kódu, ktorý vám pomôže problém zúžiť..

Čo spôsobuje zlyhanie systému Hulu PlayBack?

Chyby zlyhania prehrávania Hulu sa väčšinou vyskytujú v dôsledku bránenej komunikácie medzi aplikáciou na vašom zariadení a servermi Hulu. Tento problém by mohol ležať kdekoľvek medzi zariadením, softvérom alebo domácou sieťou a existuje niekoľko riešení, ktoré môžete skúsiť vyriešiť.

Niekedy je však chyba spôsobená narušením samotnej služby Hulu. Akonáhle ste skontrolovali všetko od svojho konca a stále sa nemôžete zbaviť chyby, nahláste záležitosť zákazníckej podpore Hulu. Prípadne môžete rýchlo skontrolovať oficiálne kanály sociálnych médií spoločnosti Hulu, kde nájdete aktualizácie. Služba nie je známa náhlym výpadkom služby, ale problém sa zvyčajne vyrieši v priebehu niekoľkých minút.

Ako opraviť zlyhanie Hulu PlayBack

Ak problém leží na vašom konci, tu je niekoľko riešení, ktoré môžete použiť na jeho ľahké vyriešenie. Jednoducho sme rozložili všetko, aby to bolo zrozumiteľné pre všetkých. Táto chyba je väčšinou spôsobená problémami s pripojením na internet, takže začnime odtiaľto.

Riešenie 1: Skontrolujte problémy s pripojením na internet

Spustite najrýchlejší test:

Zlé pripojenie na internet môže okrem zlyhania videa spôsobiť aj zlyhanie prehrávania Hulu. Spoločnosť Hulu odporúča stabilnú rýchlosť 3 Mb / s pre bežné vysielanie a 8 Mb / s pre živé televízne vysielanie, takže spustite internet pomocou najrýchlejšej skúšky a zistite, či sa s tým zhoduje. Ak zistíte, že váš internet je mierne pomalý, skúste streamovať v nízkej kvalite. Odpojením iných zariadení od siete môže Hulu fungovať. Ak však zistíte, že vaše internetové pripojenie je nezvyčajne oneskorené, mohlo by to byť ďalším prípadom prerušenia ISP. Ak je to váš prípad, spoľahlivá služba VPN, ako je napríklad PureVPN, vám môže ľahko pomôcť.

Napájajte svoje streamingové zariadenie a sieťové vybavenie:

Úplne odpojte vaše streamovacie zariadenie, počkajte minútu a potom ho znova zapojte. Teraz zopakujte rovnaký postup so smerovačom alebo modemom a skontrolujte, či sa chyba neodstránila. Ak stále stojí, môžete skúsiť prepnúť na káblové pripojenie, ak používate pripojenie Wi-Fi, aby ste zistili, či to pomôže.

Zmena nastavení DNS smerovača:

Niektoré smerovače majú predvolenú funkciu, ktorá umožňuje používateľom uprednostňovať prenos prichádzajúci z konkrétneho zariadenia. Môžete ho nastaviť tak, aby používal a nastavoval zariadenie, ktoré používate na streamovanie Hulu podľa priority, zmenou nastavení DNS vo vašom smerovači Wi-Fi.

Riešenie 2: Vymažte vyrovnávaciu pamäť Hulu

Vymazaním pamäte a vyrovnávacej pamäte je výkon zariadenia omnoho plynulejší, najmä pokiaľ ide o online streaming, kde sa spotrebuje také veľké množstvo šírky pásma. V dôsledku toho to môže skutočne urobiť trik a dostať Hulu späť do streamingového režimu. Môžete postupovať podľa tohto oficiálneho sprievodcu a naučiť sa, ako vymazať vyrovnávaciu pamäť z príslušného zariadenia.

Riešenie 3: Skontrolujte aktualizáciu aplikácie Hulu

Ak používate staršiu verziu aplikácie, Hulu PlayBack Failure by malo byť najmenšie z vašich starostí, pretože ste náchylní k tuctom ďalších chýb súvisiacich s streamovaním, ako sú Hulu Error 3 a 5. Ušetrite si problémy. Prejdite do príslušného obchodu s aplikáciami, vyhľadajte Hulu a pozrite si aktualizáciu na novšiu verziu, ak ju uvidíte. Aj keď to nespôsobí odstránenie chyby, môžete sa tiež pokúsiť aplikáciu preinštalovať ako poslednú možnosť.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me