Ako pozerať ESPN na Kodi


Ako pozerať ESPN na Kodi

Publikované: 2. júla 2019


Potrebujete sledovať ESPN na Kodi? Potom použite túto príručku. Streamovanie ESPN alebo iných doplnkov na Kodi však môže byť riskantné. Na svojom zariadení použite PureVPN, aby ste predišli škriabaniu ISP a bezpečne streamovali. PureVPN ponúka sedemdňovú skúšobnú verziu s iba 0,99 dolárov prvýkrát, aby pomohla účastníkom Kodi prekonať toto stresujúce zablokovanie a užiť si ESPN doma.

Ak hľadáte streamingovú službu, ktorá je úplne zadarmo, potom je Kodi tou najlepšou možnou voľbou. Poskytuje vám nekonečné možnosti získania prístupu k obsahu, ktorý máte radi. Rovnako ako existujú aplikácie pre smartfóny, aj pre Kodi existujú doplnky.

Na výber sú tisíce doplnkov, z ktorých väčšina je zadarmo. Niektoré doplnky sú oficiálne, takže si ich môžete stiahnuť z oficiálneho úložiska Kodi. Väčšina doplnkov však bude potrebné stiahnuť z ich príslušných (neoficiálne úložisko)..

ESPN Kodi Add-on?

ESPN je športová sieť, ktorá má veľa rôznych kanálov. Na ESPN nájdete desiatky rôznych športov. Medzi obľúbené športy vysielané v sieti ESPN patrí futbal, futbal, baseball, basketbal, kriket, ľadový hokej a tenis..

Na sledovanie obsahu ESPN potrebujete správny doplnok. Existuje mnoho doplnkov, ktoré ponúkajú športový obsah ESPN, ale ten, ktorý vyniká, je doplnok ESPN 3 Player. Zaujímavé je, že tento doplnok je oficiálnym doplnkom Kodi, a preto ho možno nainštalovať priamo z oficiálneho úložiska, ktoré sa nachádza v Doplnky videa možnosť na Domovská obrazovka.

Ako sledovať ESPN v Kodi v.18 alebo vyššom

Ak máte verziu v.18 alebo vyššiu, postupujte takto sledujte ESPN na vašom Kodi inštaláciou správneho doplnku.

 1. Spustite aplikáciu Kodi, prejdite na Doplnky a kliknite na Inštalátor balíkov v ľavom hornom rohu
 2. vybrať Inštalácia z úložiska > Úložisko doplnkov Kodi > Doplnky videa > ESPN 3 > ESPN 3 > Inštalácia
 3. Počkajte, kým sa nezobrazí oznámenie s povolením doplnku ESPN 3
 4. Na domovskej obrazovke vyberte položku Add-ons
 5. Kliknite na ESPN 3

Overenie / inštalácia ESPN v Kodi

Po nainštalovaní doplnku ho budete musieť overiť. Overenie tohto doplnku je potrebné, aby fungovalo. Ak chcete autentifikovať svoj doplnok Kodi a sledovať ESPN, postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

 1. Ísť do Add-ons a spustiť ESPN 3
 2. vybrať Overenie totožnosti u poskytovateľa
 3. Zapíšte si aktivačný kód a pokračujte v prihlásení pomocou svojho účtu ESPN
 4. vybrať Apple TV odkaz (aj keď máte iné streamovacie zariadenie)
 5. Vyberte poskytovateľa a zadajte aktivačný kód
 6. vybrať Charterové spektrum ako váš predvolený poskytovateľ a stlačte kláves OK
 7. Reštartujte Kodi

Vďaka tomu je váš doplnok ESPN pre Kodi pripravený na použitie!

ESPN Live Stream na Kodi

Po nainštalovaní správneho doplnku získate okamžitý prístup k obsahu z ESPN. ESPN organizuje mnoho rôznych športových programov, z ktorých väčšina je aktívnych. Stačí prejsť na doplnok videa ESPN z domovskej obrazovky Kodi a okamžite získať prístup k živým streamom ESPN Kodi.

Je dôležité pochopiť, že niektoré doplnky vám nemusia dať dobrý streamovací zážitok. Môžete čeliť problémom so streamovaním a dostupnosti živých streamov vo vašom regióne. Ak chcete vyriešiť všetky problémy súvisiace s streamovaním, ktoré môžu zničiť vašu skúsenosť so serverom Kodi, musíte získať dobrú sieť VPN, napríklad PureVPN.

PureVPN vás robí úplne anonymným online a umožňuje vám vyhnúť sa všetkým obmedzeniam a obmedzeniam, ktoré vám môžu zabrániť mať dokonalý zážitok zo streamingu, ktorý si skutočne zaslúžite. Nie je žiadnym tajomstvom, že sloboda prístupu k informáciám je uznávaným ľudským právom už takmer desať rokov, ale zriedka sa v ňom implementuje..

Prečo získať sieť VPN pre spoločnosť Kodi

Kodi je multimediálny prehrávač s otvoreným zdrojom, čo znamená, že ktokoľvek môže vytvoriť doplnok a zverejniť ho. Vďaka tomu je spoločnosť Kodi vysoko rizikovou platformou a robí používateľov systému Kodi zraniteľným voči online rizikám a hrozbám, ktoré predstavujú subjekty, ako sú počítačoví zločinci, poskytovatelia internetových služieb a štátne dozorné orgány..

Navyše nie všetko na serveri Kodi je prístupné všade. Na serveri Kodi sú stovky doplnkov, ktoré sú geograficky obmedzené. To znamená, že niektoré doplnky nemusia byť vo vašom regióne dostupné, bez ohľadu na to, ako veľmi ich chcete.

Kodi VPN je streamovaná sieť VPN, ktorá vám umožňuje rozšíriť vaše možnosti streamovania bez ohľadu na to, aký nástroj alebo službu používate. Dobrá streamingová VPN je taká, ktorá vám umožňuje stať sa úplne anonymným online, mať prístup k obmedzenému obsahu a zostať v bezpečí pred všetkými zločinmi online..

PureVPN je najlepšia streamovacia sieť VPN, na ktorú môžete naraziť. Je rýchly, bezpečný a okamžite vám umožňuje prístup k akémukoľvek obsahu, ktorý je vo vašej oblasti obmedzený. PureVPN má viac ako 2000 serverov umiestnených na 180 rôznych miestach po celom svete.

Takto môžete získať PureVPN pre Kodi:

 1. Prejdite na stránku úložiska Kodi PureVPN a stiahnite súbor zip.
 2. Spustite program Kodi a prejdite na stránku Add-ons.
 3. Kliknite na ikonu otvoreného poľa hore.
 4. Inštalácia zo súboru zip.
 5. Nainštalujte úložisko
 6. Spustite program PureVPN zo servera Add-ons > Programové doplnky
 7. Ísť do nastavenie a zadajte svoje používateľské meno a heslo.
 8. Nastavte VPN na automatické pripojenie pri každom štarte.
 9. cvaknutie OK.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map