Ako sa pozerať na BT Sports na Kodi


Ako sa pozerať na BT Sports na Kodi

Publikované: 2. júla 2019


BT Sports je jednou z najpopulárnejších športových streamingových platforiem, ktoré Briti milujú. Ak žijete mimo Veľkej Británie, stále môžete sledovať živé vysielanie BT Sports na vašom zariadení Kodi Streaming. Získajte PureVPN ešte dnes a streamujte s úplným súkromím a bezpečnosťou online.

Ak máte radi športy, je pravdepodobné, že už viete o spoločnosti BT Sports, o aký skvelý športový kanál ide. Aj keď je služba určená predovšetkým pre občanov Spojeného kráľovstva, je veľmi obľúbená medzi športovými fanúšikmi po celom svete, a to z dôvodu rozmanitosti a kvality služieb, ktoré ponúka.

Bohužiaľ, BT Sports je k dispozícii iba vo Veľkej Británii. Mimo územia Spojeného kráľovstva budete potrebovať dobrú sieť VPN, napríklad PureVPN, aby ste k nej mohli bezpečne pristupovať. Ak nemáte VPN, môžu sa veci vyskytnúť v ťažkých situáciách, ako napríklad nemožnosť získať prístup k požadovanému toku BT Sports alebo, čo je horšie, hacknutie.

O spoločnosti Kodi

Kodi je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších streamingových hráčov. Jeho popularitu možno pripísať skutočnosti, že je zadarmo a hostuje nekonečné množstvo obsahu. Jedinou vecou, ​​ktorá môže obmedziť obsah, ktorý môžete získať na serveri Kodi, je vaša fantázia. Rovnako ako existujú aplikácie pre smartfóny a existuje aplikácia pre všetko, na Kodi sú doplnky, a áno, pre všetko existuje jedna.

Aj keď existuje niekoľko doplnkov, ktoré sú platené, väčšina z nich je zadarmo. Ľahko si ich môžete stiahnuť z príslušných úložísk a nainštalovať.

Ako nainštalovať BT Sports na Kodi

Inštalácia doplnku BT Sports na vaše multimediálne zariadenie na streamovanie Kodi je jednoduché. Pretože doplnok BT Sports je oficiálnym doplnkom Kodi, nájdete ho v oficiálnom úložisku spoločnosti Kodi. Ak ste už niekedy nainštalovali oficiálny doplnok do systému Kodi, viete, ako to urobiť. Ak nie, postupujte podľa pokynov nižšie.

 • Spustite program Kodi.
 • Ísť do Add-ons.
 • Kliknite na ikonu inštalácie doplnku v ľavom hornom rohu.
 • vybrať Inštalácia z úložiska.
 • Ísť do Úložisko doplnkov Kodi > Doplnky videa.
 • cvaknutie BT Sport Video > Inštalácia.
 • Počkajte na oznámenie s povolením doplnku.
 • Na domovskej obrazovke kliknite na addony > video addony.
 • zvoliť BT Sport Video.

Alternatívne doplnky na získanie BT Sports na Kodi

Existuje niekoľko dôvodov, prečo pre vás doplnok Kodi spoločnosti BT Sports pre Kodi nefunguje dobre. Nerobte si starosti, ak je to tak, pretože ďalším doplnkom môžete získať prístup k obsahu na BT sports. Iba to, že alternatívy nie sú oficiálnymi doplnkami Kodi, proces ich inštalácie je trochu technický. Týmto sa nezastaví, ak budete postupovať podľa pokynov krok za krokom, budete môcť nakonfigurovať svoj neoficiálny doplnok Kodi v žiadnom momente.

Ísť do úvodná obrazovka Nastavenia Systémové nastavenia
cvaknutie Add-ons a povoliť Neznáme zdroje
Ísť do úvodná obrazovka Nastavenia Správca súborov Pridať zdroj
Zadajte adresu URL úložiska doplnkov tretích strán
Ísť do Domov plátno Add-ons Inštalácia z PSČ súbor
Prejdite a kliknite na doplnok, ktorý chcete nainštalovať
Po nainštalovaní doplnku kliknite na inštalácia z úložiska a vyberte svoj doplnok
Ísť do Domovská obrazovka Doplnky videa Vyberte svoj doplnok

 • Fox Sports Go
 • WWW iPlayer
 • televízia
 • televízia
 • USTVNow
 • NFL GamePass
 • NBA League Pass
 • ty trúbka

Vždy používajte PureVPN s Kodi

Kodi je otvorený prehrávač médií. Existujú tisíce rôznych otvorených zdrojov a doplnkov online, ktoré si môže ktokoľvek stiahnuť zadarmo. Ale to je riskantné, pretože si nikdy nemôžete byť úplne istí autoritou ľudí za addónom a či je addon škodlivý alebo nie.

Pre tých nešťastných používateľov, ktorí skončia sťahovanie škodlivých doplnkov Kodi, je život skutočne ťažký. Vaše údaje zachytia škodlivé osoby, napríklad hackeri a počítačoví zločinci. To im umožňuje získať kontrolu nad všetkými vašimi inteligentnými zariadeniami, mať o sebe karty a zaznamenávať vašu aktivitu, aby vás mohli vydierať neskôr za vydieranie..

Ako získať PureVPN na Kodi

Získanie PureVPN v systéme Kodi je jednoduché. Ak ste už niekedy nainštalovali doplnok Kodi z neoficiálneho archívu, už viete, ako to chodí. Ak nie, prečítajte si vyššie uvedené pokyny o tom, ako nainštalovať doplnky Kodi zo zdrojov tretích strán.

 • Navštívte úložisko PureVPN pre Kodi Addon
 • Stiahnite a nainštalujte doplnok
 • Na domovskej obrazovke prejdite na programové doplnky a vyberte položku PureVPN.

Záverečné slovo

Digitálny dohľad a regionálne obmedzenia sú na najvyššej úrovni. Je takmer nemožné získať prístup k obsahu s obmedzením na región, ktorý je pre streamerov vždy hlavnou prekážkou. Navyše, bez prijatia náležitých bezpečnostných opatrení je vaša online aktivita vystavená a je vystavená vysokému riziku, že vás napadnú počítačoví zločinci.

PureVPN je dokonalý nástroj kybernetickej bezpečnosti, ktorý je vysoko optimalizovaný pre streamovanie. Má režimy a funkcie, ktoré boli zostavené na mieru, pričom sa zohľadňujú potreby streamov.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me