Ako sa pozerať na hokej naživo online


Ako sa pozerať na hokej naživo online

Aktualizované: 15. októbra 2019

Sledujte hokejové zápasy naživo online bez problémov. Skontrolujte nasledujúce kroky a ihneď začnite streamovať.

 1. Prihláste sa na odber PureVPN
 2. Vyberte preferovanú krajinu
 3. Prihláste sa na požadovaný kanál a začnite vysielať naživo

hokej

Ako streamovať hokej online s VPN?

Streamovanie hokeja naživo online nebolo nikdy také ľahké. Začnite dnes týmito tromi jednoduchými krokmi.

Najlepšie VPN pre streamovanie futbalu

Prihlásiť sa na odber PureVPN

Super rýchly & Bezproblémová

Stiahnite si VPN pre futbalové vysielanie

Stiahnite si PureVPN

Na preferovanom streamovacom zariadení

Sledujte futbal s PureVPN

Zmeňte režim na stream

Vyberte kanál podľa vášho výberu

Stiahnite si PureVPN

Na vašom obľúbenom zariadení!

Windows Mac Android iOS Chrome Firefox

Prečo potrebujete VPN, aby ste mohli sledovať hokej online?

S viac ako 2 miliardami fanúšikov je Field Hockey tretím najobľúbenejším športom na svete. To znamená, že zakaždým, keď sa koná turnaj, milióny fanúšikov hokeja z celého sveta hľadajú spôsoby, ktorými môžu ľahko streamovať zápasy. Teraz sa niektorí uchýlia k tomu, že ich sledujú naživo na svojej káblovej televízii, zatiaľ čo iní sa spoliehajú na internet, ktorý vysielajú svoje obľúbené športy. V dnešnej dobe sa však vďaka regionálnym obmedzeniam veci stali komplikovanými.

Turnaje ako Svetový pohár FIH alebo Hokej India League sú niektoré z udalostí, ktoré sa vysielajú v niekoľkých vybraných krajinách. Napríklad hokejová indická liga je služba, ktorá je k dispozícii iba na prezeranie v službe Hotstar, ktorá je dostupná divákom v Indii..

Výsledkom je, že drvivá väčšina fanúšikov hokeja požaduje spoľahlivý spôsob, ako sledovať každý turnaj online. Riešením je služba VPN. Prémiová služba, ako je PureVPN, umožňuje zmeniť vašu virtuálnu polohu na ľubovoľnú krajinu, čo vám umožní prístup k obsahu, ktorý vám predtým nebol k dispozícii.

Najsledovanejšie hokejové udalosti

Hokej je celosvetovo veľmi populárny, hlavné turnaje sa konajú vľavo, vpravo a v strede. Sledovanie všetkých z nich môže byť dosť zložité. Tu je zoznam niektorých najväčších hokejových turnajov roku, aby sme trochu pomohli komunite.

Hokej India League

Hokejová indická liga (HIL) je poľná hokejová liga, ktorá sa koná v Indii a je považovaná za jednu z najväčších športových udalostí v krajine. Turnaj sa koná každý rok, pričom o titul šampiónov súťaží celkom 6 tímov. V roku 2018 bola liga odložená z nejasných dôvodov. Tento rok je však pripravený na návrat, pričom prvá hra je naplánovaná na december 2019.

Majstrovstvá sveta v hokeji

Svetový pohár mužov v hokeji je najväčší medzinárodný hokejový turnaj v histórii. Viac ako 16 tímov z celého sveta súťaží o titul majstra sveta. Organizuje ju Medzinárodná hokejová federácia (FIH), ktorá sa každé štyri roky koná ako medzinárodný riadiaci orgán poľného hokeja a podobne ako iné majstrovstvá sveta. Ďalší hokejový svetový pohár sa uskutoční v roku 2022.

Hokej na olympijských hrách

Field Hockey sa prvýkrát predstavil počas olympijských hier v Londýne v roku 1908 a od tej doby je súčasťou letných hier. To bolo odstránené z 1924 Parížskych hier kvôli nedostatku športovej štruktúry, ale s implementáciou mimo FIH, to bolo neskôr privedené späť na olympijské hry. Ďalšie hokejové podujatie sa uskutoční počas Tokijských hier do roku 2020.

Hokej na spoločenských hrách

Hokej, alebo, ako sa hovorí v Kanade Field Hockey, je jedným zo športov hraných na Commonwealth Games, ktoré je celosvetovou súťažou, ktorá sa koná každé štyri roky. Je súčasťou hier Commonwealth Games od roku 1998, pričom Austrália si odniesla najviac zlatých medailí. Nasledujúci hokejový turnaj sa uskutoční v roku 2022 v spoločenských hrách.

Champions Trophy

Hokejový šampión Trophy je medzinárodný hokejový turnaj, ktorý organizuje FIH. Tvorí ho pakistanský letecký maršál, Nur Khan a Pakistanská hokejová federácia. Teraz je to jeden z najprestížnejších hokejových turnajov na svete, ktorý sa koná každé dva roky. Ďalšia súťaž sa uskutoční niekedy v roku 2020.

Hlavné turnaje v poľnom hokeji

Champions Trophy Majstrovstvá sveta v hokeji
Hokej na olympijských hrách Hokej na spoločenských hrách



Získajte PureVPN na prístup k hokeju odkiaľkoľvek!

Sledujte hokejové zápasy online online odkiaľkoľvek

1- Vyberte svoj plán Zmeniť menu: Americký dolár

 • Americký dolár

1 mesačný plán Žiadna zľava Ušetrite 0% $ 10,95 za mesiac za mesiac Získajte 1-mesačný plán 31-dňová záruka vrátenia peňazí Úplný prístup. Bez limitov. Najobľúbenejšie! 7-dňová skúšobná verzia + Potom 47% ZĽAVA Ušetrite 0% $ 0.99 $ 10,95 / mo 5,82 $ / mesiac po skúške * $ 10,95 / mo 5,82 $ / mesiac po skúške * ZÍSKAJTE 7 DNÍ SKÚSENOSTI 31-dňová záruka vrátenia peňazí

Po 7 dňoch budete automaticky prihlásený k nášmu 1-ročnému plánu o $ 10,95 / mo $ 5,82 / mo

Plán 6 mesiacov ZĽAVA 24% Ušetrite 24% $ 8,33 za mesiac za mesiac Získajte 6-mesačný plán 31-dňovú záruku vrátenia peňazí Prosím pozor!Nenechajte si ujsť našu sedemdňovú skúšobnú verziu za 0,99 dolárov. 1-ročný plán Ušetrite 82% $ 1.99 / mo za mesiac Získajte jednoročný plán 31-dňovú záruku vrátenia peňazí 2- Vyberte spôsob platby Bezpečná a šifrovaná platba McAfee-icon Vyberte spôsob platby Kreditná karta PayPal Kliknutím sem zobrazíte všetky možnosti platby Súhrn vašich objednávok 0,99 USD

Zhrnutie objednávky

PureVPN 7 dňová skúšobná verzia + Potom 47% ZĽAVA Dodatky 0,99 USD

Spolu 0,99 USD MÁ KÓDOVÝ KÓD? platiť X

Zadajte platné meno držiteľa karty.

Zadajte platnú e-mailovú adresu.

Mám kreditnú kartu prepojenú s mojím účtom PayPal Kreditná karta

31-dňová záruka vrátenia peňazí

Bezpečné a šifrované platby

Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi Zmluvnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov.

Platba úspešná

Ďakujeme, že ste vyskúšali ukážku košíka PVPN. (V tomto procese neboli účtované žiadne peniaze).

Chcete pridať Vyhradené IP pre 0,99 USD?
Čo je Vyhradené IP? dostať Vyhradené IP Odstránenie doplnku Vyberte krajinu

 • Spojene kralovstvo
 • Spojené štáty
 • Singapore
 • Malta
 • Hongkong (SAR)
 • Nemecko
 • Austrália
 • Kanada

dostať Vyhradené IP Chcete pridať Preposielanie portov pre 0,25 USD?
Čo je Preposielanie portov? dostať Preposielanie portov Odstránenie doplnku Chcete pridať Ochrana DDos pre 0,99 USD?
Čo je Ochrana DDos? dostať Ochrana DDos Odstránenie doplnku Vyberte krajinu

 • Spojené štáty
 • Spojene kralovstvo
 • Nový Zéland
 • Holandsko
 • Austrália
 • Kanada
 • Nemecko
 • Francúzsko

dostať Ochrana DDos × Určená adresa IP VPN

S vyhradenou IP VPN PureVPN môžete robiť oveľa viac, než si viete predstaviť. Tento doplnok slúži ako skvelé riešenie pre tých jednotlivcov a podniky, ktorí chcú obmedziť prístup do svojich sietí.

Prečo potrebujem vyhradenú IP VPN?

Servery vzdialeného prístupu so šifrovaním

Bez ohľadu na to, ku ktorému serveru vzdialeného prístupu sa pripájate, môžete to ľahko urobiť bez obáv z kompromitovania, najmä preto, že ste podporovaní šifrovaním na vojenskej úrovni.

Ideálne pre firmy

Jednotlivci a firmy sa môžu pripojiť k obmedzeným sieťam a serverom. Namiesto toho, aby niekto, kto má zdieľanú IP prístup k sieti, to mohli urobiť iba tí, ktorí majú špecifickú IP adresu, a tak zvýšiť bezpečnosť skokmi a hranicami..

Možnosti sú neobmedzené

Či už chcete získať prístup k kamerám CCTV, bankovým účtom alebo si chcete zobraziť dôverné informácie umiestnené v zabezpečenej nemocničnej sieti, možnosti sú neobmedzené.

× DDoS chránená VPN

S vyhradenou IP VPN PureVPN môžete robiť oveľa viac, než si viete predstaviť. Tento doplnok slúži ako skvelé riešenie pre tých jednotlivcov a podniky, ktorí chcú obmedziť prístup do svojich sietí.

Prečo potrebujem DDoS Protected VPN?

Blokuje neoprávnený prenos

V prípade neoprávneného prenosu sa dá očakávať pokles rýchlosti internetu a oneskorenie. To však už nebude platiť v prípade našej VPN s ochranou DDoS.

Je vždy ostražitý

Namiesto toho, aby ste museli manuálne aktivovať našu DDoS chránenú VPN zakaždým, bude aktívna vždy. Hneď ako sa zistí útok, VPN s ochranou DDoS ho okamžite neutralizuje.

Ideálne aj pre hráčov

Naša sieť VPN chránená technológiou DDoS slúži ako dodatočná vrstva ochrany pre hráčov, na ktorých sa pravidelne zameriavajú počítačoví zločinci a konkurenční hráči. Buďte si istí; budete mať konkurenčný a bezpečný herný zážitok.

× Preposielanie portov

Funkcia Port Forwarding sa hodí, keď potrebujete pristupovať k zariadeniu alebo službe pripojenej k internetu odkiaľkoľvek na svete.

Ako mi prospieva Port Forwarding?

Povedzme, že chcete získať prístup k počítaču, notebooku alebo serveru odkiaľkoľvek na svete. Náš doplnok Port Forwarding vám to umožní.

Ak chcete zdieľať prístup k svojim webovým serverom / FTP alebo iným službám, budete potrebovať náš doplnok Port Forwarding.

Ak si chcete zahrať online hru so svojimi priateľmi, budete potrebovať náš doplnok Port Forwarding, aby sa vaši priatelia mohli pripojiť k vášmu hernému serveru..

Ak na vašom routeri používate PureVPN, budete potrebovať doplnok Port Forwarding, aby ste povolili akýkoľvek konkrétny port na PureVPN IP.

× Zabezpečenie podnikovej triedy & súkromia

Pokročilejšie funkcie novej generácie poskytujú solídnu bezpečnosť & o ochrane osobných údajov. Táto technológia bola predtým k dispozícii iba pre firmy & Podniky. Poskytuje vám antivírusový program, antivírusový program, blokovanie reklám, filtrovanie aplikácií, mechanizmus prevencie pred narušením a filtrovanie adries URL / kategórií. Myslite na to ako na "superveľmoci" pre bežnú sieť VPN.

Poznámka 1:

Odteraz zabezpečenie podnikovej triedy & Doplnok ochrany osobných údajov nefunguje súčasne s naším vyhradeným doplnkom IP. V našich aplikáciách VPN však môžete použiť akýkoľvek iný režim na povolenie zabezpečenia Enterprise-Grade Security & Doplnok ochrany osobných údajov.

Poznámka 2:

Vezmite prosím na vedomie, že manuálne nastavenie PureVPN v súčasnosti nepodporuje konfiguráciu našej Enterprise Grade Security & Doplnok ochrany osobných údajov. Láskavo použite naše VPN aplikácie na jej aktiváciu.

× Ochrana P2P

Doplnok na ochranu P2P zaisťuje, že ani najchytrejší nastavenie návnady hackermi alebo vládnymi agentúrami neunikne do vášho zariadenia alebo počítača. Naša proaktívna ochrana automaticky blokuje deštruktívne súbory, ako sú vírusy, malware, ransomware, trójske kone, atď., Ktoré sú maskované ako torrenty, aby stiahli, a udržia vaše zariadenie v bezpečí..

PureVPN plán obsahuje:

 • Aplikácie pre
 • Zabezpečenie na úrovni podniku
 • 10-Multi prihlásenia, takže môžete používať jeden účet na 10 zariadeniach súčasne.
 • 2000+ bezpečných serverov vo viac ako 140 krajinách
 • 24/7 zákaznícka podpora

nológov a zákazníckej podpory TrustPilot

Zaplaťte kreditnou kartou a ZÍSKAJTE ZĽAVU 10%!

Budem platiť kreditnou kartou Pokračovať v Alipay ×

Bola zistená chyba

Áno nie

Potrebujete pomoc? Porozprávajte sa s našou nepretržitou živou podporou

Vaša platba je odmietnutá

Skúste zaplatiť prostredníctvom Bluesnap.

Vyberte si metódu platby

Získajte túto ponuku teraz Pokračujte s

často kladené otázky

Tu je niekoľko odpovedí na najčastejšie otázky týkajúce sa hokeja

SEPA:

Podporované krajiny nakupujúce: Rakúsko, Belgicko, Cyprus, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Monako, éterské ostrovy, Portugalsko, San Maríno, Slovensko, Slovinsko, Španielsko
Podporované meny: Euro

Boleto Bancário:

Podporované nakupujúce krajiny: Brazília
Podporované meny: BRL

iDeal:

Podporované nakupujúce krajiny: Holandsko
Podporované meny: EUR

paysafecard:

Podporované krajiny nakupujúce: Rakúsko, Belgicko, Česká republika, Dánsko, Francúzsko, Nemecko, Veľká Británia, Grécko, Írsko, Taliansko, Luxembursko, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Slovenská republika, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty
Podporované meny: CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, NOK, PLN, SEK, USD

sofort

Podporované krajiny nakupujúcich: Rakúsko, Belgicko, Nemecko, Taliansko, Holandsko, Poľsko, Španielsko, Švajčiarsko, Spojené kráľovstvo
Podporované meny: CHF, EUR, GBP, PLN

eNETS:

Podporované krajiny nakupujúcich: Singapur
Podporované meny: SGD

WebMoney:

Podporované krajiny nakupujúce: Arménsko, Bielorusko, Kirgizská republika (Kirgizsko), Kazachstan, Rusko, Tadžikistan, Turkménsko, Ukrajina, Uzbekistan.
Podporované meny: USD

Skrill:

Podporované nakupujúce krajiny: Všetky krajiny podporované BlueSnap
Podporované meny: všetky meny podporované BlueSnap

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me