Ako sa pozerať na Hotstar mimo Indiu


Ako sa pozerať na Hotstar mimo Indiu

Uverejnené: 2. apríla 2020

Vyskúšajte PureVPN za pouhých 0,99 dolárov a sledujte svoje obľúbené športy a televízne relácie s obsahom na Hotstar mimo Indie. Stačí získať našu aplikáciu, pripojiť sa k indickému serveru pre Hotstar India alebo US Server pre Hotstar USA a získať k nemu prístup.

Hotstar zmenil svoju stratégiu po niekoľkých rokoch relaxácie. Služba Streaming vlastnená spoločnosťou Star India nedávno rozšírila svoje predplatné na USA a Kanadu. V aplikácii Hotstar môžete sledovať športy ako IPL, Formula 1, Motorsports, Kabbadi, Kriket, Tenis atď..

Vo zvyšku sveta však táto služba stmavla.

Predtým ste mali prístup k službe Hotstar odkiaľkoľvek, hoci je oficiálne dostupná iba v Indii. Spoločnosť sa však stala prísnou a táto služba už nie je k dispozícii mimo Indie, Kanady a USA.


To znamená, že ak sa pokúsite získať prístup k službe Hotstar odkiaľkoľvek mimo Indie, Kanady alebo USA, je pravdepodobné, že k nej nebudete mať prístup a na obrazovke sa zobrazí nasledujúca chyba: „Tento obsah nie je k dispozícii v vo vašom regióne. “

Pristupuje k hotstarom mimo Indie

Prístup k službe Hotstar je celkom jednoduchý, ak máte správny nástroj na obídenie obmedzení. Na rozdiel od služby Netflix si Hotstar nedáva pozorné informácie, ak na zmenu svojej adresy IP používate indickú službu VPN..

Proces prístupu k Hotstar mimo Indie je pekný. Stačí zmeniť svoju IP adresu pomocou služby Hotstar VPN. Sieť VPN vám umožňuje ľahko zmeniť adresu IP na ľubovoľné miesto. Pretože webové stránky závisia od vašej adresy IP, aby zistili svoju geografickú polohu, zmena vašej adresy IP oklamá webovú stránku, aby si myslela, že žijete v inej krajine..

S VPN môžete zmeniť svoju IP adresu na akékoľvek miesto, ktoré chcete. Preto sú siete VPN neuveriteľne populárne, pokiaľ ide o úplnú slobodu internetu.

Ak sa chcete pozrieť späť na tému, ak sa chcete pozerať na Hotstar mimo Indie, potom to môžete urobiť podľa nasledujúcich jednoduchých krokov:

  • Stiahnite a nainštalujte PureVPN
  • Spojte sa s akýmkoľvek indickým serverom
  • Získajte prístup k službe Hotstar India z jej oficiálnych webových stránok alebo aplikácií

Prečo nie je Hotstar k dispozícii mimo Indie?

Aj keď žijete v USA alebo Kanade, prístup k nej je vylepšená verzia služby Hotstar. Väčšina streamov, filmov a televíznych relácií, ktoré sú k dispozícii indickému publiku, nebude dostupná z USA alebo Kanady.

Je to ako pozerať Netflix mimo USA. Získate oveľa menej obsahu, ako môžete získať z USA. Je to z dôvodu geografických licencií, ktoré streamingové spoločnosti často dostávajú z dôvodu hospodárskej súťaže alebo kvôli úspore nákladov.

Napríklad určitá televízna relácia už mohla predať svoju americkú licenciu spoločnosti HBO Now, Amazon Prime alebo akejkoľvek inej sieti. V takom prípade nebude spoločnosti Hotstar povolené vysielať túto televíznu reláciu v USA.

Alebo by si Hotstar jednoducho kúpil indickú licenciu pre konkrétnu televíznu reláciu a licenciu pre ostatné krajiny by si nekúpil, len aby ju udržal lacnú a ušetril náklady. Televízna relácia nebude opäť prístupná používateľom Hotstar mimo Indie.

V tomto scenári sa pýtate, ako máte prístup k službe Hotstar mimo Indie alebo v ktoromkoľvek inom regióne, kde je už k dispozícii. Nemali by ste si robiť starosti, pretože máme riešenie, ktoré vám pomôže naučiť sa pozerať na Hotstar mimo Indie.

Služba Hotstar nie je dostupná vo väčšine krajín

Dostupné krajiny Hotstar

Služba bola spustená v roku 2015 a je relatívne nová. Postupne buduje svoju infraštruktúru. Zatiaľ je k dispozícii iba v Indii, USA, Kanade a Veľkej Británii.

Hotstar – najlepšia voľba v Indii

Dostupné krajiny Hotstar

Po umiestnení všetkého lokálneho obsahu na jedno miesto sa spoločnosti Hotstar podarilo zaznamenať exponenciálny nárast v používateľskej základni, čo naznačuje nádejnú budúcnosť.

často kladené otázky

Nasleduje niekoľko často kladených otázok týkajúcich sa prístupu k službe Hotstar.

Ako sťahovať aplikáciu Hotstar pre Android mimo Indie?

Ak chcete stiahnuť aplikáciu Hotstar do svojho zariadenia s Androidom mimo Indie, postupujte podľa týchto pokynov. Získajte PureVPN, stiahnite si aplikáciu do svojho zariadenia, zmeňte svoju polohu na Indiu, otvorte obchod Play a stiahnite si aplikáciu Hotstar na Android.

Ako sa pozerať na Hotstar vo Veľkej Británii?

Ak chcete sledovať Hotstar vo Veľkej Británii, stačí postupovať podľa týchto krokov:
1. Získajte PureVPN
2. Stiahnite si aplikáciu na akékoľvek zariadenie
3. Spojte sa s akýmkoľvek indickým serverom
4.Access Hotstar alebo si stiahnite jeho aplikáciu
5. Užite si sledovanie Hotstar vo Veľkej Británii

Pracuje Hotstar v USA?

Áno, Hotstar nedávno spustil svoju službu pre americké publikum. Okrem Indie môžu používatelia v USA aj Kanade sledovať službu Hotstar naživo v príslušných krajinách.

Uvidíte však zmiernenú verziu služby streamovania služby Hotstar, ako je uvedené vyššie. V takom prípade vám odporúčame, aby ste sa najskôr pripojili k sieti PureVPN, aby ste sa dostali k indickej verzii Hotstar vo vašej krajine.

V ktorých krajinách je k dispozícii služba Hotstar?

Služba Hotstar je zatiaľ k dispozícii iba v troch krajinách. Patria sem India, Kanada a USA.

Aj keď máte prístup k službe Hotstar v USA a Kanade, uvidíte, že je vylepšená verzia služby s veľmi menším obsahom v porovnaní s jej indickou verziou. V takom prípade vám odporúčame postupovať podľa pokynov vyššie a sledovať najlepšiu verziu služby Hotstar odkiaľkoľvek.

Ktoré streamingové zariadenia sú kompatibilné s Hotstar?

Nasledujúce zariadenia sú kompatibilné s Hotstar. Službu Hotstar môžete ľahko streamovať na ktoromkoľvek z týchto zariadení: Windows PC
OSX Mac
iPhone
iPad
Android
Apple TV
Chromecast

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me