Ako sa pozerať na Kentucky Derby Live online?


Ako sa pozerať na Kentucky Derby Live online?

Publikované: 16. apríla 2019

Ak chcete sledovať Kentucky Derby online odkiaľkoľvek, postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

1. Získajte PureVPN.
2. Pripojte sa k americkému serveru.
3. Vstupte do NBC a sledujte, ako Kentucky Derby žije online!

hodiniek Kentucky-line

Ako sa pozerať na Kentucky Derby odkiaľkoľvek?

Kentucky nie je len známy pre svoje vyprážané kurča. Existujú aj ďalšie veci, vďaka ktorým je región obľúbený. Jedným z dôvodov, prečo je Kentucky slávny, je kvôli populárnemu dostihovému turnaji, ktorý sa každoročne koná v štáte.

To je pravda, Kentucky Derby je späť na ďalší rok! Derby sa nazýva „Najzaujímavejšie dve minúty v športe“ a derby sa začne 3. mája a skončí sa 4. mája. Kompletný rozvrh Derby Day si môžete pozrieť tu.

Ak máte radi športy, určite by ste to radi streamovali online. Služby káblovej televízie sú strašne zastarané a vďaka určitým obmedzeniam vysielania sa len ťažko uvidíte, ako sa hrajú vaše obľúbené zápasy. Dokonca aj zobrazené zápasy sú plné reklám, vďaka ktorým sa celý zážitok stáva hrozným.

Ak si chcete užiť obľúbený športový obsah, radšej sa vzdajte káblovej televízie a prepínajte sa na streamovanie online. Týmto spôsobom uvidíte zápasy, ktoré chcete, bez toho, aby ste museli tolerovať tieto hrozné reklamy. Cena kanálu je navyše oveľa lacnejšia v porovnaní s tým, čo obvykle platíte za svoju digitálnu káblovú službu.

Pokiaľ však ide o dostupnosť kanálov, môžete naraziť na niektoré problémy. Najhoršie na streamovaní online je to, že niektoré kanály nie sú k dispozícii v rôznych regiónoch sveta. Napríklad NBC je prístupný iba z USA a nie je dostupný nikde inde.

V takom prípade sa ocitnete v ťažkostiach, ak chcete vysielať svoje obľúbené športové udalosti, ako napríklad Kentucky Derby, online. Našťastie existujú spôsoby, ako sa vyhnúť týmto obmedzeniam a ľahký prístup k vašim obľúbeným online kanálom. Nižšie je uvedený kompletný návod, ako môžete sledovať Kentucky Derby naživo online pomocou VPN.

Sledujte Kentucky Derby Live Online pomocou VPN

Ak chcete sledovať Kentucky Derby online odkiaľkoľvek, postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

 1. Získajte PureVPN.
 2. Pripojte sa k americkému serveru.
 3. Získajte prístup k NBC a sledujte, ako Kentucky Derby žije online!

Napriek všetkým zavedeným obmedzeniam môžete Kentucky Derby stále sledovať pomocou VPN, ako je PureVPN. Umožní vám zmeniť vašu IP adresu na adresu ktorejkoľvek inej krajiny kliknutím na tlačidlo. Keďže väčšina streamingových kanálov sleduje vašu IP adresu a určuje, odkiaľ ste, môžete pomocou tohto hacku pristupovať k svojim obľúbeným kanálom online odkiaľkoľvek.

Ak napríklad žijete v Austrálii a chcete streamovať Kentucky Derby na serveri NBC, nebudete mať možnosť, pretože vaša adresa IP je austrálska. Ak sa však pripojíte k serveru PureVPN a pripojíte sa k serveru VPN v USA, budete mať ľahký prístup k akémukoľvek americkému kanálu podľa vášho výberu..

PureVPN vám poskytuje prístup k viac ako 2 000 serverom a 300 000 anonymným IP v 140 krajinách, čo znamená, že na web máte prístup k čomukoľvek, čo chcete. Tieto servery sú vysoko optimalizované a sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali maximálnu rýchlosť, takže si môžete vychutnať streamovanie živého obsahu bez prerušenia.

PureVPN je ideálny pre tých, ktorí trpia problémami s obmedzením rýchlosti ISP. Je známe, že poskytovatelia internetových služieb spomaľujú vaše internetové rýchlosti, keď si myslia, že spotrebúvate veľké množstvo údajov. S PureVPN však môžete web používať anonymne, aby váš poskytovateľ internetových služieb nemohol zistiť, čo robíte online, a obmedziť vašu šírku pásma.

Kde sledovať Kentucky Derby naživo online?

NBC a NBC Sports majú práva na vysielanie pretekov v Kentucky Derby na svojich príslušných kanáloch. Ak hľadáte ďalšie streamingové služby, ktoré budú vysielať preteky naživo online, mali by ste prejsť nižšie uvedeným zoznamom:

 1. fuboTV
 2. fuboTV je populárna internetová televízna služba, z ktorej môžete streamovať Kentucky Derby naživo. Existuje niekoľko balíkov a propagačných balíkov, ktoré si môžete predplatiť, aby sa vaše obľúbené kanály mohli vysielať naživo na fuboTV.

  NBC Sports je tiež súčasťou jedného zo zväzkov dostupných na fuboTV. Zaplatením 44,99 $ mesačne získate prístup k množstvu streamingových kanálov.

 3. Závesný televízor
 4. Sling TV je ďalšou alternatívou, ktorú môžete použiť na sledovanie živého Kentucky Derby online. NBC a NBC Sports nájdete v obidvoch balíkoch dostupných v televízii Sling. Kanál stojí okolo 25 dolárov mesačne..

 5. Hulu
 6. Hulu je jednou z najpopulárnejších streamingových služieb. Za 39,99 dolárov mesačne uvidíte desiatky živých televíznych kanálov a tiež niekoľko prémiových sietí. Na Hulu sú k dispozícii iba NBC a NBC Sports. Závody môžete odtiaľto jednoducho streamovať online.!

Záverečné myšlienky

Pre koho sa chystáte v najbližšom Kentucky Derby? Dúfame, že svoje obľúbené preteky ľahko uvidíte podľa vyššie uvedeného sprievodcu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me