Ako sa pozerať na prezidentský pohár roku 2019


Ako sa pozerať na prezidentský pohár roku 2019

Aktualizované: 14. novembra 2019


Postupujte podľa 3-krokového procesu uvedeného nižšie a sledujte nadchádzajúci 2019 prezidentský pohár v priamom prenose a online odkiaľkoľvek na svete.

 1. Prihláste sa na odber PureVPN
 2. Stiahnite a pripojte sa k umiestneniu na serveri v USA
 3. Zamierte na NBC, nájdite živý prenos a začnite sledovať

Prezidentský pohár je séria golfových zápasov, ktoré sa konajú medzi dvoma tímami, z ktorých jeden predstavuje Spojené štáty a druhý predstavuje zvyšok sveta (okrem Európy). Uskutočňuje sa každé dva roky a zodpovedá formátu Match Play, v ktorom tímy alebo hráči dostávajú body za každú jamku, v ktorej porazia svojho súpera..

2019 prezidentský pohár

Tento rok sa zúčastníme prezidentského pohára 2019, 13. ročníka medzinárodnej golfovej súťaže. Uskutoční sa od 12. do 15. decembra 2019 v golfovom klube Royal Melbourne v štáte Victoria.

Oba tímy predtým mali celkom 12 hráčov. Po 18. auguste 2019 sa však osem najlepších hráčov dostalo do konečnej kvalifikácie. Pozrite sa na konečné umiestnenie oboch tímov nižšie.

Medzinárodný tím USA
Marc LeishmanBrooks Koepka
Hideki MatsuyamaJustin Thomas
Louis OosthuizenDustin Johnson
Adam ScottPatrick Cantlay
Abraham AncerXander Schauffele
Li HaotongWebb Simpson
Pan Cheng-fanMatt Kuchar
Cameron SmithBryson DeChambeau

Kde sa pozerať na prezidentský pohár roku 2019?

CBS predtým vlastnila výhradné práva na vysielanie prezidentského pohára. V roku 2000 však boli premiestnení do NBC a od tej doby je NBC jediným vysielateľom prezidentského pohára. Takže, ak ste fanúšikom golfu, ktorý má záujem sledovať nadchádzajúci 2019 prezidentský pohár, NBC je pre vás jedinou možnosťou.

To znamená, že existujú aj ďalšie streamingové služby tretích strán, ako napríklad Sling TV, FuboTV a Hulu, s Live TV, ktoré ponúkajú NBC ako jeden zo svojich streamingových kanálov. Ak teda priamo nemáte prostredníctvom aplikácie NBC, môžete si tieto služby pozrieť na živé pokrytie 2019 prezidentského pohára.

Ako sa pozerať na prezidentský pohár 2019?

Keďže sa súťaž uskutoční v Austrálii a NBC bude jediným vysielateľom, nebudú mať ľudia žijúci v Spojených štátoch a Austrálii žiadny problém streamovať prezidentský pohár 2019 online. Keďže však medzinárodný tím zahŕňa aj iných medzinárodných golfistov, budú ľudia z celého sveta mať záujem sledovať túto pripravovanú súťaž naživo. Ale tu sa veci trochu komplikujú.

NBC prichádza s regionálnymi obmedzeniami, ktoré bránia medzinárodným používateľom prihlásiť sa do svojej mobilnej aplikácie alebo na svoj web. A keďže sú jedinými vysielateľmi pre nadchádzajúcu golfovú súťaž, masívny kus komunity by sa mohol čudovať, kde môžu sledovať túto udalosť naživo..

Takže, ak ste medzinárodný hráč, ktorý chce súťaž sledovať naživo, budete potrebovať pripojenie VPN. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie a začnite:

 • Prihláste sa na odber PureVPN
 • Stiahnite si do svojho preferovaného streamingového zariadenia
 • Prihláste sa pomocou svojich prihlasovacích údajov
 • Pripojte sa k serveru v USA >> Zamierte na NBC
 • Vyhľadajte Livestream a začnite sledovať

často kladené otázky

Kto hrá v Prezidentskom pohári 2019?

Kapitán USA Tiger Woods oznámil Freda Couplesa, Zacha Johnsona a Steva Strickera za troch asistentov kapitána v prezidentskom pohári 2019.

Kedy a kde je budúci pohár prezidentov?

Prezidentský pohár 2019 sa bude konať 9. – 15. decembra 2019, keď sa vráti do prestížneho golfového klubu Royal Melbourne.

Aký je formát Prezidentského pohára?

Prezidentský pohár používa štvordňový formát zápasu s 34 zápasmi, ktorý zahŕňa sedenia štvorčlenných, štvorhrelových a dvojhry..

Zistite viac Prečo potrebujete VPN na pozeranie golfu!

Sprievodcovia športovým vysielaním

Kliknutím na ikonu získate úplných sprievodcov streamovaním prebiehajúcich a nadchádzajúcich športových udalostí!

 • Moto GP
 • liga majstrov
 • LA LIGA
 • Vzorec 1
 • NFL
 • Serie A
 • WRC
 • MLB
 • Liga majstrov UEFA
 • Bundesliga
 • LIGUE 1
 • UFC
 • tenis
 • NBA
 • IPL
 • NHL



Golfový turnaj prezidentov Stream Live

Sledujte všetky golfové udalosti naživo online pomocou optimalizovaných streamovacích serverov PureVPN.

1- Vyberte svoj plán Zmeniť menu: Americký dolár

 • Americký dolár

1 mesiac plánu Ušetrite 0% $ 10,95 / mo mesačne 10,95 dolárov fakturovaných každý mesiac Získajte 1 mesačný plán 31-dňová záruka vrátenia peňazí 88% ZĽAVA – na obmedzenú dobu! Masívne úspory! 5-ročný plán Ušetrite 88% 10,95 dolárov $ 1,32 / mo mesačne 79 dolárov vyúčtovaných za 5 rokov Získajte 5-ročný plán 31-dňová záruka vrátenia peňazí 47% ZĽAVA 1-ročný plán Ušetrite 47% 10,95 $ $ Množstvo 5,83 / mo za mesiac Získajte 1-ročný plán 31-dňová záruka vrátenia peňazí 1-ročný plán Ušetrite 82% $ 1.99 / mo mesačne 10,95 $ Účtované každý mesiac Získajte 1-ročný plán 31-dňová záruka vrátenia peňazí 2-ročný plán Ušetrite 82% $ 1.99 / mo za mesiac Získajte 2-ročný plán 31-dňovú záruku vrátenia peňazí 2- Vyberte spôsob platby Bezpečná a šifrovaná platba McAfee-icon Vyberte spôsob platby Kreditná karta PayPal PaymentWall Crypto Meny (Nelze vrátiť peniaze) Darčekové karty Alipay BlueSnap (Nelze vrátiť peniaze) Kliknutím sem zobrazíte všetky možnosti platby Súhrn vašich objednávok 79,00 USD

Zhrnutie objednávky

PureVPN 5-ročný plán 657 USD Dodatky

Spolu 79,00 USD MUSÍTE KÓDOVÝ KÓD? platiť X

Zadajte platné meno držiteľa karty.

Zadajte platnú e-mailovú adresu.

Mám kreditnú kartu prepojenú s mojím účtom PayPal Kreditná karta

31-dňová záruka vrátenia peňazí

Bezpečné a šifrované platby

Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi Zmluvnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov.

Platba úspešná

Ďakujeme, že ste vyskúšali ukážku košíka PVPN. (V tomto procese neboli účtované žiadne peniaze).

Chcete pridať Vyhradené IP pre 0,99 USD/ mo?
Čo je Vyhradené IP? dostať Vyhradené IP Odstránenie doplnku Vyberte krajinu

 • Austrália
 • Kanada
 • Nemecko
 • Hongkong (SAR)
 • Malta
 • Spojene kralovstvo
 • Singapore
 • Spojené štáty

dostať Vyhradené IP Chcete pridať Ochrana DDos pre 0,99 USD/ mo?
Čo je Ochrana DDos? dostať Ochrana DDos Odstránenie doplnku Vyberte krajinu

 • Austrália
 • Kanada
 • Francúzsko
 • Holandsko
 • Nový Zéland
 • Spojene kralovstvo
 • Spojené štáty
 • Nemecko

dostať Ochrana DDos Chcete pridať Preposielanie portov pre 0,99 USD/ mo?
Čo je Preposielanie portov? dostať Preposielanie portov Odstráňte doplnok × Určená IP VPN

S vyhradenou IP VPN PureVPN môžete robiť oveľa viac, než si viete predstaviť. Tento doplnok slúži ako skvelé riešenie pre tých jednotlivcov a podniky, ktorí chcú obmedziť prístup do svojich sietí.

Prečo potrebujem vyhradenú IP VPN?

Servery vzdialeného prístupu so šifrovaním

Bez ohľadu na to, ku ktorému serveru vzdialeného prístupu sa pripájate, môžete to ľahko urobiť bez obáv z kompromitovania, najmä preto, že ste podporovaní šifrovaním na vojenskej úrovni.

Ideálne pre firmy

Jednotlivci a firmy sa môžu pripojiť k obmedzeným sieťam a serverom. Namiesto toho, aby niekto, kto má zdieľanú IP prístup k sieti, to mohli urobiť iba tí, ktorí majú špecifickú IP adresu, a tak zvýšiť bezpečnosť skokmi a hranicami..

Možnosti sú neobmedzené

Či už chcete získať prístup k kamerám CCTV, bankovým účtom alebo si chcete zobraziť dôverné informácie umiestnené v zabezpečenej nemocničnej sieti, možnosti sú neobmedzené.

× DDoS chránená VPN

S vyhradenou IP VPN PureVPN môžete robiť oveľa viac, než si viete predstaviť. Tento doplnok slúži ako skvelé riešenie pre tých jednotlivcov a podniky, ktorí chcú obmedziť prístup do svojich sietí.

Prečo potrebujem DDoS Protected VPN?

Blokuje neoprávnený prenos

V prípade neoprávneného prenosu sa dá očakávať pokles rýchlosti internetu a oneskorenie. To však už nebude platiť v prípade našej VPN s ochranou DDoS.

Je vždy ostražitý

Namiesto toho, aby ste museli manuálne aktivovať našu DDoS chránenú VPN zakaždým, bude aktívna vždy. Hneď ako sa zistí útok, VPN s ochranou DDoS ho okamžite neutralizuje.

Ideálne aj pre hráčov

Naša sieť VPN chránená technológiou DDoS slúži ako dodatočná vrstva ochrany pre hráčov, na ktorých sa pravidelne zameriavajú počítačoví zločinci a konkurenční hráči. Buďte si istí; budete mať konkurenčný a bezpečný herný zážitok.

× Preposielanie portov

Funkcia Port Forwarding sa hodí, keď potrebujete pristupovať k zariadeniu alebo službe pripojenej k internetu odkiaľkoľvek na svete.

Ako mi prospieva Port Forwarding?

Povedzme, že chcete získať prístup k počítaču, notebooku alebo serveru odkiaľkoľvek na svete. Náš doplnok Port Forwarding vám to umožní.

Ak chcete zdieľať prístup k svojim webovým serverom / FTP alebo iným službám, budete potrebovať náš doplnok Port Forwarding.

Ak si chcete zahrať online hru so svojimi priateľmi, budete potrebovať náš doplnok Port Forwarding, aby sa vaši priatelia mohli pripojiť k vášmu hernému serveru..

Ak na vašom routeri používate PureVPN, budete potrebovať doplnok Port Forwarding, aby ste povolili akýkoľvek konkrétny port na PureVPN IP.

× Zabezpečenie podnikovej triedy & súkromia

Pokročilejšie funkcie novej generácie poskytujú solídnu bezpečnosť & o ochrane osobných údajov. Táto technológia bola predtým k dispozícii iba pre firmy & Podniky. Poskytuje vám antivírusový program, antivírusový program, blokovanie reklám, filtrovanie aplikácií, mechanizmus prevencie pred narušením a filtrovanie adries URL / kategórií. Myslite na to ako na "superveľmoci" pre bežnú sieť VPN.

Poznámka 1:

Odteraz zabezpečenie podnikovej triedy & Doplnok ochrany osobných údajov nefunguje súčasne s naším vyhradeným doplnkom IP. V našich aplikáciách VPN však môžete použiť akýkoľvek iný režim na povolenie zabezpečenia Enterprise-Grade Security & Doplnok ochrany osobných údajov.

Poznámka 2:

Vezmite prosím na vedomie, že manuálne nastavenie PureVPN v súčasnosti nepodporuje konfiguráciu našej Enterprise Grade Security & Doplnok ochrany osobných údajov. Láskavo použite naše VPN aplikácie na jej aktiváciu.

× Ochrana P2P

Doplnok na ochranu P2P zaisťuje, že ani najchytrejší nastavenie návnady hackermi alebo vládnymi agentúrami neunikne do vášho zariadenia alebo počítača. Naša proaktívna ochrana automaticky blokuje deštruktívne súbory, ako sú vírusy, malware, ransomware, trójske kone, atď., Ktoré sú maskované ako torrenty, aby stiahli, a udržia vaše zariadenie v bezpečí..

PureVPN plán obsahuje:

 • Aplikácie pre
 • Zabezpečenie na úrovni podniku
 • 10-Multi prihlásenia, takže môžete používať jeden účet na 10 zariadeniach súčasne.
 • 2000+ bezpečných serverov vo viac ako 140 krajinách
 • 24/7 zákaznícka podpora

nológov a zákazníckej podpory TrustPilot

Zaplaťte kreditnou kartou a ZÍSKAJTE ZĽAVU 10%!

Budem platiť kreditnou kartou Pokračovať v Alipay ×

Bola zistená chyba

Áno nie

Potrebujete pomoc? Porozprávajte sa s našou nepretržitou živou podporou

Vaša platba je odmietnutá

Skúste zaplatiť prostredníctvom Bluesnap.

Vyberte si metódu platby

Získajte túto ponuku teraz Pokračujte s

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me