Ako sa pozerať na ZDF mimo Nemecka pomocou VPN


Ako sa pozerať na ZDF mimo Nemecka pomocou VPN

Publikované: 11. októbra 2019

Nemôžete pozerať ZDF mimo Nemecko? Potom na zariadení použite sieť VPN. Použite PureVPN iba za 0,99 dolárov na odomknutie ZDF a dobehnutie najnovšej aktualizácie v Nemecku odkiaľkoľvek na svete..

img

Jedným z najpopulárnejších televíznych kanálov, ktoré Nemci radi sledujú, je ZDF. V skutočnosti je to ten istý kanál, ktorý vyrastalo mnoho Nemcov.

ZDF má tiež k dispozícii tony a tony obsahu online, ktoré môžete sledovať. Čo nás núti hovoriť, že vás zaujíma?


Pre začiatok je to jeden z najstarších televíznych kanálov v regióne. Po druhé, ponúka obsah vo viacerých kategóriách, ako sú deti, kultúra, zábava, seriály a ďalšie.

Jedným z aspektov kanála, ktorý by ste určite nenávideli, je, že nemôžete pozerať ZDF mimo Nemecka. Hrozné. Nie je to tak?

Nerobte si starosti, pretože máme pre vás dobrú správu.

Existuje jednoduchý a zaručený spôsob, ako môžete vysielať ZDF zo zahraničia, a to bez akýchkoľvek vyrovnávacích pamätí. Čítajte ďalej a naučte sa ako.

Objavte množstvo nemeckého obsahu na ZDF

ZDF znamená Zweites Deutsches Fernsehen, čo znamená druhá nemecká televízia. Funguje ako štátny verejný televízny kanál už viac ako 50 rokov.

Ak ste na trhu tak dlho, nájdete na ňom pokladnicu obsahu. Ako už bolo spomenuté, televízne programy, filmy a dokumenty nájdete v mnohých kategóriách.

Medzi najobľúbenejšie filmy, ktoré v súčasnosti nájdete na ZDF, patria napríklad Ella Schön: Storm Siblings, Und tot bist Du! (1) – Ein Schwarzwaldkrimi, Polly, Forever Yours, Forecast Murder, Deadly Infidelity and Under Control, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Ak hľadáte seriál, môžete sa pozrieť na Štokholmské rekvizity, Summiteers, SOKO Stuttgart, Starý muž, SOKO Mníchov, SOKO Kolín nad Rýnom, Prokurátor, Špecialisti a ďalšie.

Podobne existujú aj ďalšie populárne obsahy, ktoré si môžete pozrieť na ZDF, ako sú Terra Xpress, Die Anstalt, Das Blaue Sofa, Heute Xpress, Bares Fur Rares, atď..

Ak neviete, kde začať, jednoducho kliknite na položku Kategórie AZ a vyberte kategóriu podľa vašich predstáv. Môžete sa tiež pozrieť na Najsledovanejší obsah.

Sledujte ZDF na viacerých zariadeniach

Pretože ZDF je verejný televízny kanál, môžete ho získať pri každom káblovom predplatnom alebo balíčku v Nemecku. A ak sa nechcete držať televízora – s najväčšou pravdepodobnosťou preto, že ste vyrezávačom káblov, môžete vždy streamovať obsah online na svojom inteligentnom zariadení stiahnutím aplikácie ZDFmediathek..

Najlepším aspektom služby streamovania je, že si môžete sťahovať aplikácie nielen pre zariadenia so systémom Android a iOS, ale aj pre telefóny so systémom Windows a dokonca aj Amazon Kindle..

Musíte jednoducho navštíviť stránku www.zdf.de, nainštalovať aplikáciu pre požadované zariadenie a sledovať ZDF kdekoľvek chcete..

Na ktorých zariadeniach je ZDF k dispozícii?

Vzhľadom na to, že ste sa pripojili k sieti VPN, môžete streamovať ZDF na ktoromkoľvek z populárnych streamovacích zariadení. Patria medzi ne iPhone, smartfón s Androidom, Mac, Apple TV, Android TV, Amazon Fire TV a Amazon Kindle.

Okrem vyššie uvedených zariadení môžete streamovať ZDF na mnohých ďalších zariadeniach a platformách, ako sú Kodi, Raspberry Pi a Roku..

Kde je ZDF k dispozícii?

ZDF je nemecký zábavný kanál so sídlom v Nemecku. Pôvodne bol kanál k dispozícii iba v Nemecku, ale teraz sa vysielanie rozšírilo na ďalšie dve krajiny, Holandsko, Rakúsko, Dánsko a Švajčiarsko..

Ak žijete v EÚ, je pravdepodobné, že budete môcť streamovať ZDF priamo z ich webových stránok. Ak nie, prehľadajte zoznam kanálov vašej káblovej televízie a nájdete tam ZDF. Ak nie, stačí si pripojiť VPN a pripojiť sa k serveru v Nemecku a okamžite získať prístup k ZDF.

Ako sa pozerať na ZDF mimo Nemecka pomocou VPN

Bohužiaľ, aj keď si stiahnete aplikáciu ZDF do požadovaného zariadenia, nebudete mať prístup k ZDF mimo Nemecka kvôli problémom s vysielacími licenciami..

Dobrou správou je, že tento problém môžete veľmi ľahko prekonať nastavením VPN na svojom zariadení. Nežartuj!

Aj keď sú VPN postavené tak, aby poskytovali najlepšiu online ochranu pred rôznymi počítačovými hrozbami, tieto nástroje sa dajú použiť aj na ochranu súkromia a slobody internetu. Môžete nainštalovať VPN na požadované zariadenie, zmeniť svoju virtuálnu polohu na Nemecko a sledovať ZDF mimo krajiny v žiadnom momente!

Všetko, čo musíte urobiť, je vykonať tieto kroky:

 1. Prihláste sa na odber VPN
 2. Stiahnite a nainštalujte aplikáciu na požadované zariadenie
 3. Spustite VPN a ako režim vyberte Streamovanie
 4. Zmeňte umiestnenie servera na Nemecko
 5. Akonáhle budete mať nemeckú IP adresu, budete mať prístup a sledovať ZDF.

Ako sa pozerať na ZDF v USA?

ZDF nie je k dispozícii na priame vysielanie v USA. Ak chcete streamovať ZDF zo Spojených štátov, budete musieť na svojom streamovacom zariadení pripojiť VPN. V zozname dostupných krajín vyberte ako preferovanú oblasť servera Nemecko. Po pripojení sa vaša virtuálna poloha zmení z USA na Nemecko. Takto získate okamžitý prístup k ZDF a všetkým ostatným webovým stránkam a obsahu, ktoré sú dostupné iba v Nemecku.

Jednoducho postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 • Zaregistrujte sa do siete VPN
 • Prihláste sa pomocou svojho používateľského mena a hesla
 • Pripojte sa k nemeckému serveru
 • Navštívte web ZDF a začnite streamovať

Ako sa pozerať na ZDF vo Veľkej Británii?

Aj keď ZDF vysiela do mnohých krajín v Európe, Spojené kráľovstvo nie je na zozname. Ak žijete vo Veľkej Británii a chcete vysielať svoje obľúbené televízne programy na serveri ZDF, môžete tak urobiť jednoducho pripojením k sieti VPN. Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie a získajte prístup k ZDF zo Spojeného kráľovstva.

 • Zaregistrujte sa do siete VPN
 • Prihláste sa pomocou svojho používateľského mena a hesla
 • Pripojte sa k nemeckému serveru
 • Navštívte web ZDF a začnite streamovať

Sledujte ZDF Live na Kodi

Dobrou správou pre fanúšikov Kodi je, že môžu sledovať svoj obľúbený nemecký kanál ZDF odkiaľkoľvek na Kodi.

Centrum zábavy je prvou a najdôležitejšou platformou na streamovanie obsahu na cestách. Spoločnosť Kodi napokon ponúka kompatibilnú aplikáciu pre širokú škálu zariadení.

Ak by ste chceli hrať hru ZDF na zariadení Kodi, môžete si pozrieť inštalačnú príručku doplnku Kodi. Tu je potrebné urobiť kroky na inštaláciu doplnku ZDF na serveri Kodi.

 1. Najskôr spustite aplikáciu Kodi
 2. Teraz prejdite na Doplnky a potom Inštalátor balíkov
 3. Kliknite na Inštalovať z úložiska a potom prejdite do úložiska doplnkov Kodi
 4. Kliknite a prejdite na položku Doplnky videa
 5. Prejdite nadol a nájdite ZDF Mediathek 2016
 6. Kliknite na Inštalovať a počkajte, kým sa neobjaví kontextové okno s upozornením
 7. Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi
 8. Teraz vyberte Doplnky a potom Doplnky videa
 9. Kliknutím otvoríte ZDF Mediathek 2016

Vychutnajte si ZDF naživo online odkiaľkoľvek na serveri Kodi!

Hlavné dôvody, ktoré by ste radi pozerali na ZDF zo zahraničia pomocou VPN

Sieť VPN vám umožňuje vybrať si zo 140 miest vrátane Nemecka a získať miestnu adresu IP, aby ste mohli získať prístup k obsahu podľa vášho výberu odkiaľkoľvek.

Okrem toho máte vždy zaručené najvyššie rýchlosti vďaka vyhradeným serverom na streamovanie, ktoré máme v našej neustále sa rozširujúcej sieti. Svoje obľúbené tituly môžete sledovať podľa obsahu svojho srdca a nemusíte sa vôbec obávať, že by ste ich obmedzili na poskytovateľa internetových služieb.

Prekonanie regionálnych obmedzení a dosiahnutie najrýchlejších rýchlostí streamovania cez servery VPN v Nemecku nie sú jediné výhody, ktoré so sieťou VPN získate. V skutočnosti získate internetový prenos skrytý pred zvedavými očami. Netreba dodávať, že vaša sieťová prevádzka je šifrovaná, čo zaisťuje bezúhonnosť údajov.

Celkovo vám PureVPN ponúka kompletné riešenie, pokiaľ ide o internetovú bezpečnosť, ochranu osobných údajov, univerzálnu dostupnosť a ďalšie. Použite ho teda na streamovanie vášho obľúbeného obsahu na ZDF, ako aj na ďalšie streamingové kanály!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me