Ako sledovať filmy bez Wi-Fi zadarmo


Ako sledovať filmy bez Wi-Fi zadarmo

Streamovacie služby, ako napríklad Netflix a prvotriedne video Amazon, nám umožnili dohnať naše obľúbené a najhorúcejšie televízne programy. Streamovanie údajov má však stále jednu veľkú nevýhodu, že musia mať neustále prístup k internetu.


To znamená, že pri cestovaní do zahraničia nie sú vôbec výhodné. Ale nebojte sa, najlepšie streamingové služby teraz umožňujú ľuďom pozerať filmy offline. Okrem toho je to všetko zadarmo ako súčasť štandardného účtu. Ďalej v tejto príručke poskytneme úplný popis bezplatného sledovania filmov bez pripojenia Wi-Fi. Najlepšie na tom je to zadarmo a úplne legálne.

Netflix

Môžete si zadarmo stiahnuť filmy na pozeranie offline v systéme Android a ďalších platformách, ktoré sú integrované do vášho bežného predplatného. Pri preberaní obsahu sa nezapočítava počet obrazoviek, na ktorých si ich môžete prezerať.

Nie všetok obsah je možné stiahnuť, ale vyhľadajte na kompatibilných zariadeniach šípku nadol, ktorá zaisťuje obsah, napríklad môžete sledovať film bez Wi-Fi. Netflix sa celosvetovo osvedčil ako jeden z najlepších spôsobov sťahovania filmov alebo iného obsahu.

Ak chcete vedieť, ako sledovať filmy bez pripojenia Wi-Fi zadarmo pomocou Netflixu, je to veľmi jednoduché: namiesto používania prehľadávača si musíte stiahnuť aplikáciu Netflix priamo do svojho počítača..

V obchode Google Play a obchode Microsoft je k dispozícii aplikácia Netflix, ktorú si môžete stiahnuť a získať prístup k týmto streamingovým službám. Linux alebo Mac bohužiaľ nemajú k dispozícii aplikáciu Netflix, takže nemá možnosť pozerať filmy offline..

Netflix uľahčuje vyhľadávanie filmov na stiahnutie zadaním názvu žánru alebo akýchkoľvek konkrétnych kľúčových slov týkajúcich sa vášho výberu. Okrem toho si tiež získal reputáciu vďaka svojim vysokým prenosovým rýchlostiam, ale to by sa líšilo v závislosti od typu a rýchlosti vášho pripojenia. Väčšina ľudí však môže sledovať filmy zadarmo aj bez sťahovania alebo offline.

Hlavné video Amazon

Je jednoduché sťahovať filmy na pozeranie offline z prvotriedneho videa Amazonu. Pri prehľadávaní všetkých možností vyberte možnosť „Pre mňa zdarma“ v hornej časti obrazovky v aplikácii. Všetko na webe Amazon je možné stiahnuť a sledovať offline bez pripojenia Wi-Fi.

Ako sťahovať filmy do prenosného počítača, je veľmi jednoduché. Stačí kliknúť na tlačidlo sťahovania pod popisom vybraného filmu a potom priamo na moje súbory, aby ste sa dostali ku všetkým svojim offline filmom.

Jednou z konkrétnych výhod programu Amazon Prime je rozsiahla zbierka filmov na stiahnutie, ktoré ponúka, s rôznymi sortimentmi žánrov vrátane možností pre deti..

Amazon Prime navyše ponúka oveľa viac vo svojom balíku s prístupom k počuteľným sériám, hudobným skladbám, elektronickým knihám a mnohým iným sľubným výhodám členstva. Hlavné video Amazonky je k dispozícii na viacerých platformách, ako sú Android alebo IOS, čo je jeden z najlepších spôsobov sťahovania filmov alebo ich streamovania online..

STREMIO

Tešíte sa, že počas svojho cestovania získate nejaké informácie a motiváciu? STREMIO zaisťuje vyplnenie medzery. Môžete si ľahko stiahnuť obsah, aby ste si ho mohli neskôr prečítať offline na svojom notebooku a nezabudnite si ho vziať počas cesty.

STREMIO sa môže počas cesty ukázať ako spoľahlivý spoločník pri cestovaní, preto ho pred odchodom nainštalujte do svojho zariadenia. STREMIO ponúka na stiahnutie viac ako 2000 obsahu a obsahuje titulky pre viac jazykov.

Po prehľadaní rozhovorov STREMIO, ktoré sa vám zdajú užitočné, klepnite na šípku a stiahnite si filmy na pozeranie offline. STREMIO tiež ponúka kreatívnu funkciu vytvárania vlastných zoznamov skladieb na určenie vášho výberu tém, ktoré sa vám páčia, takže si ich môžete počas voľného času prezerať bez toho, aby ste museli prehliadať drahocenný čas prehliadaním..

Na rozdiel od mnohých vyššie spomenutých aplikácií poskytuje táto aplikácia obsah zadarmo, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou ľahšieho prístupu k vreckám.

Google prehráva filmy a televízory

Filmy Google Play si môžete stiahnuť offline, čo vám umožní sťahovať filmy a televízne programy z piatich zariadení. Ak vlastníte zariadenie IOS, v rámci aplikácie nemôžete nakupovať. To však neplatí pre používateľov systému Android.

Nájsť obsah na Google Play je jednoduché vďaka jeho zjednodušenému usporiadaniu. Je to celkom podobné prvkom Amazon, takže môžete rýchlo nájsť, aké filmy musíte kedykoľvek a kdekoľvek sledovať. Možnosť sťahovania filmov a televíznych relácií do prenosných zariadení, najmä pri cestovaní s deťmi, poskytuje pokojný oddych a kňučanie počas celého výletu.

Prémia na YouTube

Môžete si stiahnuť filmy na pozeranie offline na prenosnom počítači pomocou YouTube, ak ich nájdete. Ku každému popisu videa je priradené tlačidlo sťahovania, ale na jeho fungovanie je potrebná prémiová služba. Prémiová služba YouTube má svoje výhody tým, že poskytuje prístup k miliónom videí bez reklám a zahŕňa aj hudbu YouTube. Okrem toho umožňuje rodičovskú kontrolu na kontrolu sledovacej aktivity pre deti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map