Ako sledovať živé televízne vysielanie v Kodi?


Ako sledovať živé televízne vysielanie v Kodi?

Aktualizované: 31. októbra 2019


Chcete pozerať živé televízne vysielanie na serveri Kodi? Potom použite PureVPN na vašom zariadení, IOS, Android, PC alebo Amazon Fire TV. PureVPN ponúka zľavnenú sedemdňovú skúšobnú verziu s cenou iba 0,99 dolárov prvýkrát, ktorá vám pomôže pristupovať k živej televízii na Kodi odkiaľkoľvek. Týmto spôsobom môžete zabrániť stresu zo zablokovania a získať prístup k živej televízii na Kodi ešte dnes.

Kodi zbožňujú milióny streamerov po celom svete. Koniec koncov, otvára dvere neobmedzenému obsahu vrátane živého online televízneho vysielania.

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa ľudia rozhodnú pre spoločnosť Kodi, aj keď majú k dispozícii siete káblovej televízie. Pre začiatočníkov sa nudí obmedzený počet kanálov dostupných v ich sieti. Okrem toho tiež chápu skutočnosť, že keď majú prístup k 1 000+ miestnym a medzinárodným kanálom bez toho, aby vykašľali obrovské bohatstvo, prečo by sa mali držať svojich káblových televíznych sietí?

Ak ste teda tiež niekto, kto plánuje prechod na internetovú televíziu, tento blog je určený pre vás. V tejto príručke nájdete informácie, ako sledovať živé televízne vysielanie na serveri Kodi, ako aj niektoré z najlepších doplnkov, ktoré ponúkajú plynulý zážitok z protokolu IPTV..

Ako sledovať živé televízne vysielanie na Kodi s VPN?

Predtým, ako budeme pokračovať, chceli by sme najprv upozorniť na niektoré problémy týkajúce sa Kodi a najlepšie riešenie na ich prekonanie. Aj keď je Kodi aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom a ponúka doplnky zadarmo, z dôvodu regionálnych obmedzení zrejme nebudete mať prístup k niektorým doplnkom. Navyše by ste mohli chcieť pri používaní Kodi držať hlavu nadol, pretože poskytovatelia internetových služieb a oficiálni vysielatelia na niektoré doplnky počúvajú..

Tieto problémy však môžete obísť veľmi ľahko, keď máte v zariadení nainštalovaný doplnok PureVPN Kodi. Pre začiatočníkov môžete spoof svoju polohu pomocou IP adresy krajiny podľa vášho výberu, čím získate prístup k doplnkom uzamknutým pre polohu. Po druhé, vaše spojenie a vaše aktivity môžu zostať v anonymite kvôli podvrhnutej IP adrese.

Ako začať:

 1. Prihláste sa na odber PureVPN
 2. Stiahnite si aplikáciu pre svoje zariadenie
 3. Spustite aplikáciu a vyberte režim Stream
 4. Pripojte sa k požadovanému miestu
 5. Vychutnajte si živú televíziu na Kodi odkiaľkoľvek

Ako používať Kodi na sledovanie živej televízie?

Na Kodi je k dispozícii množstvo doplnkov na prístup a sledovanie živej televízie. Konkrétne potrebujete doplnky, ktoré ponúkajú doplnok IPTV pre Kodi pre živé televízne prenosy. V tejto príručke použijeme na inštaláciu doplnok Ultimate IPTV. Tu ideme:

 1. Spustite aplikáciu Kodi na svojom zariadení
 2. Choďte na Systémové nastavenia a potom Add-ons
 3. Prepnúť na Neznáme zdroje a kliknite na Áno, ak sa zobrazí kontextové okno
 4. Vráťte sa do Domovská obrazovka
 5. Kliknutím znova prejdete na systém nastavenie
 6. cvaknutie Správca súborov a potom Pridať zdroj
 7. typ http://srp.nu/ v prázdnom poli
 8. typ Superrepo pomenujte ho a potom kliknite na OK
 9. Ísť do Add-ons z Domovská obrazovka
 10. Teraz choďte na Inštalátor balíkov (ikona otvoreného poľa)
 11. cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP
 12. Vyhľadajte a kliknite Super Repo, potom kryptón a všetko
 13. Kliknutím nainštalujte kodi.krypton.all-x.x.x.zip
 14. Po nainštalovaní a povolení repo prejdite na stránku Inštalácia z úložiska
 15. cvaknutie Všetko Superrepo [Krypton] [v7] a potom Doplnky videa
 16. Kliknutím nainštalujte Ultimate IPTV
 17. Ísť do Add-ons z Domovská obrazovka
 18. Otvorte doplnok Ultimate IPTV a užívajte si

Najlepšie Live TV Kodi doplnky – najobľúbenejšie

Ako sme už uviedli, spoločnosť Kodi nemá nedostatok doplnkov. V skutočnosti má doplnky k dispozícii vo všetkých špecializovaných a širokých kategóriách. Rovnako má obrovský súpis živých televíznych doplnkov. Celý zoznam doplnkov sa samozrejme nemohol vzťahovať iba na jedného sprievodcu. Preto sme pridali iba spoľahlivé doplnky, ktoré majú širšiu ponuku.

Zoznamy skladieb vo Veľkej Británii

Zoznam nemá úplný zoznam, ak nemá obľúbené zoznamy skladieb vo Veľkej Británii. Ak si to vyžaduje kód PIN, nezúfajte. Stačí to Google a nájdete mnoho webových stránok odkazujúcich na zoznam generátorov PIN kódov.

UK Turk Playlists je jedným z najuniverzálnejších doplnkov spoločnosti Kodi s ponukou obsahu vo viacerých kategóriách, ako napríklad Koncerty, Filmy, Rádio, Dokumentárne filmy, Kreslené filmy, Televízne programy a Živá televízia.

Takže, ak chcete neobmedzenú zábavu, je to doplnok, ktorý by ste si mali vyskúšať.

Mobdro

Mobdro môže byť v komunite Kodi menej známy názov, ale v komunite používateľov systému Android je to celkom populárna živá televízna aplikácia. V skutočnosti viac ako 70% fanúšikov Android používa Mobdro ako svoju primárnu voľbu na sledovanie živej televízie na svojich zariadeniach.

Doplnok má nielen obrovský inventár 1 300+ televíznych kanálov, ale má aj dostupnosť obsahu špecifického pre daný región. Skontrolujte doplnok a zistite, či vyhovuje vašim potrebám alebo nie.

cCloud TV

Ak ste fanúšikom anglickej Premier League (EPL), pravdepodobne by ste radi použili doplnok cCloud TV. Okrem EPL udalosti môžete tiež získať prístup k množstvu ďalších živých televíznych kanálov, ako aj k inému obsahu prostredníctvom doplnku..

Chronos

Chronos je jedným z najstarších a zároveň jedným z najlepších doplnkov v komunite Kodi. Ponúka silnú kombináciu rôznych populárnych televíznych služieb pod jednou strechou. V dôsledku toho pravdepodobne nebudete musieť inštalovať rôzne doplnky, pretože ich nájdete všetky tu.

USTVnow Plus

Nejde iba o doplnok, ale o službu IPTV založenú na predplatnom, ktorá funguje v Spojených štátoch. Navyše ho používa viac ako 90% používateľov Kodi na sledovanie televíznych kanálov online na svojich zariadeniach s podporou Kodi. Prostredníctvom tohto doplnku môžete sledovať živé športy a iné šou.

SportsDevil

Ak ste športovým fanúšikom, najdôležitejším doplnkom, ktorý by ste mali mať na svojom zariadení, je SportsDevil. Pokiaľ ide o športové doplnky na stránke Kodi, doplnky sa radia na prvé miesto. V skutočnosti je to Svätý grál pre fanúšikov športu, pretože ponúka živé športy a zdôrazňuje okrem iných živých kanálov. Takže, ak je šport jediným dôvodom, prečo chcete mať živé televízne doplnky, stiahnite si a nainštalujte SportsDevil na Kodi.

Furious Streams

Ak ste používateľom spoločnosti Kodi v USA alebo Veľkej Británii a hľadáte doplnok naživo pre televíziu, pozrite si doplnky na tému Furious Streams. Má obrovské množstvo populárnych televíznych kanálov vrátane kanálov pre šport a ďalší zábavný obsah.

Najlepšie Live IPTV doplnky pre Kodi – menej známe

Ultimate IPTV

Ultimate IPTV je jedným z najlepších agregátorov kanálov IPTV na internete, najmä Kodi. Zhromažďuje obsah zo širokej škály služieb IPTV a umožňuje používateľom streamovať živé kanály online. Doplnok je navyše k dispozícii v mnohých rôznych jazykoch a používateľom Kodi ponúka ďalšiu úroveň pohodlia.

IPTV Bonanza

Ďalší doplnok IPTV, ktorý je domovom stoviek satelitných kanálov väčšinou z USA a Veľkej Británie. Doplnok je možné nainštalovať z úložiska Maniac. Samozrejme nenájdete všetky odkazy správne fungujúce. Veľký počet odkazov však ponúka živé vysielanie.

Ultra IPTV

Doplnok Ultra IPTV bol vytvorený spoločnosťou Cazlo, a preto ho možno nájsť v úložisku s rovnakým názvom. Doplnok používa skripty na zoškrabanie obsahu alebo kanálov z rôznych zdrojov IPTV. Výsledkom je, že sa môžete dostať na živé športy, spravodajské kanály a dokonca aj na podujatia PPV.

SGTV

Ak hľadáte doplnok, ktorý teraz ponúka rovnaký obsah a skúsenosti ako USTV, mali by ste si pozrieť doplnok SGTV Kodi. Môžete získať prístup k širokému spektru kanálov z USA a Veľkej Británie.

Phoenix Reborn IPTV

Nezamieňajte doplnok s obľúbeným doplnkom s rovnakým názvom. Phoenix Reborn IPTV, ako už názov napovedá, sa venuje streamovaniu iba obsahu IPTV, t. J. Živých televíznych kanálov. Jediným problémom tohto doplnku je to, že je k dispozícii v neanglickom jazyku. Stále však môžete bez problémov prechádzať na kanály podľa vášho výberu. Tento doplnok nájdete v úložisku Tojelko.

Vychutnajte si svoje obľúbené kanály pomocou najlepších doplnkov Kodi Live TV / IPTV Kodi

Kodi vám prináša bezchybnú platformu na streamovanie, ktorá vám pomôže znížiť káble, ušetriť náklady a získať prístup k neobmedzeným živým televíznym kanálom. Vyberte si správny doplnok Live TV / IPTV Kodi a streamujte svoje obľúbené kanály online pomocou PureVPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map