Ako sledovať NBA na Kodi – Stream Live s najlepšími doplnkami


Ako sledovať NBA na Kodi – Stream Live s najlepšími doplnkami

Publikované: 2. júla 2019


Ak cestujete niekde mimo USA alebo Kanadu a nechcete si nechať ujsť elektrizujúce chvíle, máme pre vás dobrú správu. Nasledovný návod, ako sledovať NBA na Kodi, si môžete pozrieť pomocou najlepších doplnkov NBA a zachytiť všetky ročné obdobia z celého sveta..

Budeme ďalej diskutovať o niektorých najlepších oficiálnych doplnkoch a doplnkoch NBA Kodi od tretích strán a o tom, ako ich nainštalovať. Takže, bez ďalších okolkov, začnime.

Ako sledovať NBA na Kodi pomocou PureVPN

PureVPN je navrhnutý tak, aby zmierňoval všetky vaše problémy s streamovaním, aj keď ide o streamovanie v Kodi. Naše 2 000+ serverov VPN a 300 000+ adries IP sú vám k dispozícii 24 hodín denne, takže môžete sledovať svoje obľúbené športy a zábavu pri bláznivých rýchlostiach a pritom si zachovať anonymitu svojej identity.
Nastavte si dôveryhodnú sieť VPN tak, aby vám podvádzala vašu polohu, urobila z nej anonymný internetový prenos, a tak získajte prístup k všetkým obľúbeným doplnkom Kodi bez obáv z obmedzení krajiny. Okrem obchádzania obmedzení obsahu môžete ľahko znížiť priechodnosť poskytovateľa internetových služieb a vychutnať si streamovanie bez vyrovnávacích pamätí.
Všetko, čo musíte urobiť, je:

 1. Prihláste sa na odber PureVPN.
 2. Stiahnite a nainštalujte požadovanú aplikáciu pre svoje zariadenie
 3. Pripojte sa k americkému serveru, aby ste dosiahli čo najlepší prenos.
 4. Sledujte NBA na Kodi naživo na akomkoľvek zariadení a odkiaľkoľvek.

Najlepšie doplnky NBA Kodi [oficiálne & Doplnky tretích strán]

Kodi má pre používateľov k dispozícii širokú škálu úložísk a doplnkov. Doplnky sa zvyčajne kategorizujú na oficiálne a tretej strany. Oficiálne doplnky ponúkajú oficiálne možnosti streamovania. Väčšina oficiálnych doplnkov však potrebuje predplatné na sledovanie živého obsahu, ako sú športy NBA. Na druhej strane doplnky tretích strán väčšinou poskytujú bezplatné možnosti streamovania.
Preskúmali sme oficiálnu a neoficiálnu galériu doplnkov spoločnosti Kodi, aby sme uviedli najobľúbenejšie doplnky. Poďme sa na ne rýchlo pozrieť.

NBA League Pass Add-on (Official)

Ak máte predplatné na ligový vstup, pomocou tohto doplnku môžete ľahko zachytiť väčšinu pravidelných sezón NBA. Keďže ide o oficiálny doplnok, nájdete ho v predvolenom úložisku spoločnosti Kodi a nainštalujte ho niekoľkými kliknutiami (viac o ňom neskôr).
Problém s prechodom na ligu NBA je v tom, že ak sa udalosť vysiela na lokálnom kanáli, môže dôjsť k výpadku prúdu. Navyše ľudia žijúci mimo USA sa k nim pravdepodobne nebudú môcť pripojiť kvôli obmedzeniam umiestnenia.

Doplnok Sportsnet Now (oficiálny)

Ďalší oficiálny doplnok Sportsnet vyžaduje prémiové predplatné, ktoré začína na 24,99 dolárov mesačne. Doplnok je spojený s kanadskou sieťou, a preto má vysielaciu licenciu až na 40 bežných sezón NBA. Športovým fanúšikom môže byť sieť Sportsnet Now posvätným grálom, pretože ponúka veľké množstvo zápasov NHL, MLB a Premier League. Po nainštalovaní doplnku stačí len pridať poverenia Sportsnet Now, aby ste mohli začať.

ESPN Player Add-on (Official)

Prehrávač ESPN je tiež potenciálnym uchádzačom v zozname doplnkov, pretože ponúka funkciu on-demand aj live streaming. Predplatné sa začína na 10 dolárov mesačne. Ak však potrebujete iba jednodňovú vstupenku, môžete ju získať za 7 USD.

USTV teraz (oficiálne)

USTV Teraz má niektoré z najväčších knižníc športu, pokiaľ ide o športové doplnky. Doplnok ponúka až 7 bezplatných športových kanálov. Ak však máte záujem o viac kanálov, môžete odomknúť ďalších 29 kanálov za 19,99 dolárov. Na doplnku USTV Now môžete zachytiť všetky športy vysielané v sieti ESPN a ABC.

Doplnok Popcorn TV (tretia strana)

Popcorn TV je populárny doplnok, ktorý používateľom ponúka skvelý obsah online obsahu, ako sú filmy na požiadanie, televízne programy, šport, živé kanály a ďalšie. Našťastie môžete na doplnok zachytiť aj športové prenosy Live NBA zadarmo.

UK Turk Playlist Add-on (Third-Party)

Doplnok sa môže pochváliť veľkým objemom obsahu z rôznych krajín, najmä z USA a Veľkej Británie. Ponúka úplne bezplatné možnosti streamovania vrátane športového vysielania. Doplnok často prepína archívy, aby sa vyhlo podozrivým očiam autorských práv.

Ako nainštalovať oficiálny NBA League Pass na Kodi

Teraz, keď sme uviedli niektoré z najobľúbenejších oficiálnych doplnkov a doplnkov Kodi od tretích strán pre NBA, prejdeme k inštalačnej príručke. Používame doplnok do ligy NBA napríklad:

 1. Spustite aplikáciu Kodi
 2. Prejdite na stránku Add-ons voľba
 3. Prejdite na stránku Inštalátor balíkov v ľavom hornom rohu
 4. Teraz kliknite na Inštalácia z úložiska
 5. Ísť do Úložisko doplnkov Kodi a potom Doplnky videa
 6. Dvakrát kliknite na NBA League Pass and Install
 7. Počkajte, kým sa doplnok prepne na povolené
 8. Zamierte späť na Domov plátno
 9. Ísť do Add-ons a potom Doplnky videa
 10. Prejdite na ikonu NBA League Pass add-on
 11. Prihláste sa na doplnok pomocou predplatného League Pass
 12. Užite si NBA naživo na Kodi odkiaľkoľvek

**Poznámka: Oficiálne doplnky môžete nainštalovať iba podľa vyššie uvedených pokynov. V prípade doplnkov tretích strán musíte najskôr prevziať a nainštalovať úložisko príslušného doplnku.

Prečo potrebujete VPN na pozeranie NBA na Kodi?

Kodi je užívateľsky prívetivé zábavné centrum. Poskytuje používateľom komplexné riešenie na streamovanie širokého spektra obsahu, či už ide o športy, filmy, dokumentárne filmy alebo dokonca živé kanály..
Aplikácia je poháňaná doplnkami, ktoré sú k dispozícii v úložiskách. Nevýhodou je, že nie každý doplnok je k dispozícii v každom regióne. Po druhé, niektoré populárne doplnky, napríklad pre športy, majú výpadok, ktorý necháva používateľov rozzúrený a neschopný streamovať obsah..
Virtuálna súkromná sieť tu prichádza ako jediný nástroj schopný vyriešiť tento hrozný problém. S dynamickým rozsahom funkcií zabezpečenia a anonymity, ako sú šifrovanie a anonymné adresy IP, VPN pomáha používateľom skresľovať svoju polohu a obchádzať všetky obmedzenia.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me