Ako sledovať Syfy mimo USA pomocou VPN?


Ako sledovať Syfy mimo USA pomocou VPN?

Publikované: 28. júla 2019


V tejto príručke sa dozviete, ako sledovať Syfy mimo USA pomocou VPN. Získajte PureVPN iba za 0,99 dolárov, aby ste k Syfy mali prístup kdekoľvek a počas uzamknutia si mohli užívať relácie Sci-Fi.

img

Skoč do…

Výhody streamovania Syfy

Syfy je streamingová služba, ktorú vlastní a prevádzkuje spoločnosť NBC Universal. Je známe, že poskytuje obsah súvisiaci s rôznymi žánrami, medzi ktoré patrí sci-fi, fantasy, horor, paranormálne, drámové a realistické programovanie..

Úžasný inventár predstavení dostupných na Syfy patrí napríklad Battlestar Galactica, Being Human, Continuum, Joe Rogan Otázky Everything, Face Off, Scare Tactics, Stranded, Sinbad, Twilight Zone a oveľa viac.

Môžete sledovať Syfy mimo USA?

Bohužiaľ nie. Aj keď kanál nie je v iných krajinách obmedzený, stále sa vyžaduje prístup do Spojených štátov amerických. Dôvodom je, že musíte získať prístup k kanálu pomocou predplatného káblovej televízie.

Ak chcete získať predplatné káblovej televízie, musíte sa nachádzať v USA. Z tohto dôvodu nebudete mať prístup k SYFY z krajín mimo USA, a to napriek skutočnosti, že táto služba je dostupná v iných krajinách..

Nielenže je to trochu nespravodlivé voči ľuďom žijúcim v iných krajinách, ale je to tiež veľmi tvrdé na Američanov, ktorí cestujú mimo krajiny aj na krátky čas..

Našťastie existuje taký jednoduchý, ale efektívny spôsob, ako sledovať Syfyho mimo USA – všetko, čo potrebujete, je prémiová služba VPN..

Pomocou jednej z nich môžete zmeniť svoju IP adresu z vlastného umiestnenia na akékoľvek iné podľa vášho výberu. Syfy sa zobrazí, ak prehľadávate z oprávnenej oblasti (USA), čo vám umožní získať prístup k obsahu, ktorý je v nej k dispozícii. Ľahko sa naučíte, ako streamovať Syfy mimo USA, pomocou týchto krokov:

  • Prihláste sa na odber PureVPN
  • Nainštalujte si do svojho zariadenia aplikáciu VPN
  • Pripojte sa k americkému serveru
  • Získajte prístup k PBS a užívajte si!

Prečo potrebujete VPN pre Syfy?

Boli časy, keď bol online svet skutočne zadarmo. Na internete neexistovali žiadne hranice sveta. Existovali nulové obmedzenia a vy ste mali ľahký prístup ku všetkým a všetkým.

Táto sloboda na internete však netrvala príliš dlho. Čoskoro boli na celom webe zakreslené geografické hranice. Vlády zasahovali do našej slobody online a začali cenzurovať viaceré webové stránky na internete.

Aby ste pochopili, aká horšia je súčasná situácia na internete, odporúčame vám prečítať si informácie o veľkej čínskej bráne firewall. Tisíce webových stránok vrátane niektorých z najpopulárnejších sietí sociálnych médií v Číne sú zakázané, aby pokračovali v vládnej politike umožňujúcej ľuďom obmedzenú slobodu.

Podobne v mnohých rôznych krajinách je zakázaných viac sietí a služieb. SAE napríklad blokujú služby VoIP, aby jej miestne telekomunikačné spoločnosti mohli naďalej dosahovať zisk na úkor ľudí..

WhatsApp bol v Brazílii zakázaný, pretože spoločnosť odmietla zdieľať súkromné ​​rozhovory jednotlivca. Podobne bol v Turecku zakázaný Twitter, pretože ho vláda obviňovala za zdieľanie protinacionálnej propagandy.

Ako keby tieto blokády nestačili, streamingové služby tiež prišli s geo-zámkami. Aby sa dodržali ich dohody o licencovaní obsahu, obmedzujú obsah dostupný podľa krajiny, z ktorej je služba prístupná. To isté platí v prípade kanála SYFY.

Nie je to však jediný kanál, ktorý obmedzuje prístup k svojmu obsahu mimo svojej domovskej krajiny. Mnoho ďalších streamingových kanálov sa riadi rovnakým procesom vrátane hodnotení HBO Now, Hulu, Amazon Prime a ďalších. Aj Netflix, ktorý je k dispozícii takmer v každej inej krajine, má rôzne knižnice pre ľudí v rôznych krajinách.

V takom prípade môže byť sieť VPN veľmi užitočná. Keďže webové stránky a služby používajú vašu adresu IP na určenie vašej skutočnej polohy, môžete pomocou siete VPN prepnúť svoju adresu IP do inej krajiny a vychutnať si online slobodu, ktorú skutočne chcete..

V závislosti od používanej služby VPN môžete bez problémov pristupovať k serverom Syfy, Netflix, Amazon Prime, Hulu alebo k akémukoľvek inému vysielanému kanálu. Čítajte nižšie a zistite, ktorá PureVPN je najlepšia VPN pre Syfy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me