Ako získať prístup ku hudbe KuGou mimo Číny


Ako získať prístup ku hudbe KuGou mimo Číny

Publikované: 17. februára 2019


KuGou je populárna čínska hudba na streamovanie a sťahovanie aplikácií s najkomplexnejšou knižnicou zvukového obsahu. Ak však chcete získať prístup z krajiny mimo Číny, budete musieť nasledovať tieto štyri jednoduché kroky:

 1. Získajte účet PureVPN.
 2. Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu PureVPN do svojho zariadenia.
 3. Ako preferované umiestnenie servera vyberte Čínu.
 4. Prejdite do KuGou a začnite streamovať svoje obľúbené melódie!

S viac ako 450 miliónmi aktívnych používateľov mesačne je KuGou jednou z najväčších služieb streamovania hudby na svete. Vlastnená hudbou Tencent, je to tiež najlepšia online hudobná platforma v Číne, ktorá má na trhu 28 percentný podiel.

KuGou ponúka rozsiahlu hudobnú knižnicu, ktorú si môžete zadarmo streamovať alebo sťahovať. Je vybavený vyhľadávacím nástrojom na uľahčenie objavovania hudby a umožňuje používateľom komentovať, sledovať umelcov, získavať mince z piesní a vytvárať zoznamy skladieb..

KuGou je bohužiaľ prístupný iba tým, ktorí žijú v pevninskej Číne. Nebudete ju môcť používať odkiaľkoľvek, pokiaľ sa nepripojíte z čínskej adresy IP – a tu vám môže pomôcť virtuálna súkromná sieť!

Predtým, ako sa k tomu dostaneme, diskutujme o tom, prečo je KuGou mimo Číny nedostupný:

Prečo KuGou nepracuje v USA?

Pri prístupe na webovú stránku KuGou nebudete mať žiadne problémy, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. V okamihu, keď sa pokúsite prehrať skladbu, sa však zobrazí chyba, že služba nie je vo vašej krajine dostupná..

Prečo sa to však stáva? Na základe dohôd o autorských právach používa spoločnosť KuGou technológiu geoblokovania, ktorá obmedzuje jej obsah na poslucháčov v Číne. To znamená, že na KuGou nebudete môcť streamovať hudbu, ak ste z USA alebo inej krajiny.

Ako získať prístup ku KuGou mimo Číny?

Možno vás zaujíma: „Ako prinútite, aby KuGou pracoval mimo Číny?“ No, nejde o raketovú vedu.

Na prístup z ľubovoľného miesta potrebujete sieť VPN, aby ste získali čínsku adresu IP a obišli tieto blokády.

Podvodením spoločnosti KuGou s presvedčením, že sa nachádzate v Číne, získate oprávnenie na streamovanie zvukového obsahu.

Sieť VPN je skvelý spôsob, ako chrániť vaše osobné údaje, ale je tiež užitočná pri prehliadaní internetu bez obmedzenia!

Ak chcete odblokovať KuGou zo zahraničia, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

 • Prihláste sa na odber PureVPN.
 • Stiahnite si a nainštalujte PureVPN pre svoje zariadenie.
 • Otvorte aplikáciu / klienta a prihláste sa pomocou svojich poverení.
 • Ako požadované umiestnenie servera vyberte Čínu.
 • Streamujte KuGou bez prekážok!

Ako odblokovať KuGou na iPhone?

Ak chcete na svojom iPhone získať prístup ku KuGou, musíte si nainštalovať svoju špecializovanú aplikáciu, ktorá je k dispozícii v obchode App Store. Keďže však nebude k dispozícii vo vašej krajine, je nevyhnutné zmeniť oblasť vášho App Store na Čínu.

Po dokončení postupujte podľa týchto jednoduchých krokov na odblokovanie aplikácie KuGou v telefóne iPhone:

 • Stiahnite si aplikáciu KuGou pre iPhone.
 • Prihláste sa do PureVPN pomocou svojho používateľského mena a hesla.
 • Pripojte sa k serveru v Číne.
 • Spustite program KuGou a počúvajte ho!

Ako odblokovať KuGou v systéme Android?

Ak chcete na svojom zariadení s Androidom získať prístup ku službe KuGou, služba streamovania hudby má v Obchode Play vyhradenú aplikáciu. Ak ju však chcete nainštalovať z vašej krajiny, musíte zmeniť región svojho Obchodu Play na Čínu.

Po dokončení postupujte podľa týchto jednoduchých krokov na odblokovanie systému KuGou v systéme Android:

 • Stiahnite si aplikáciu KuGou Android.
 • Prihláste sa do PureVPN pomocou svojho používateľského mena a hesla.
 • Pripojte sa k serveru v Číne.
 • Spustite program KuGou a počúvajte ho!

Získajte prístup k ďalším čínskym aplikáciám na streamovanie hudby pomocou PureVPN!

Na KuGou nemôžete nájsť hudbu, ktorú chcete? Žiaden problém! Existuje aj množstvo ďalších služieb čínskeho streamovania hudby, ako napríklad QQ Music, Baidu a Xiami Music. Pomocou PureVPN vo svojom zariadení môžete zmeniť svoju virtuálnu polohu na Čínu a získať k nim prístup.

Sme hrdí na neustále rastúcu sieť s viac ako 2000 VPN servermi a 300 000 IP vo viac ako 140 krajinách po celom svete vrátane Číny. Okrem toho budete mať vždy najvyššiu rýchlosť, pretože vám ponúkame stovky dedikovaných streamovacích serverov.

Po pripojení k našej službe je všetka vaša prevádzka zabezpečená pomocou špičkových šifrovacích algoritmov. Preto je takmer nemožné, aby tretie strany, ako sú poskytovatelia internetových služieb, hackeri a vlády, vedeli, čo máte na internete..

PureVPN ponúka ľahko použiteľné aplikácie pre všetky hlavné stolné a mobilné platformy, ktoré musia obsahovať potrebné funkcie, ako je prepínač internetového zabíjania, rozliate tunelovanie, ako aj ochrana pred únikom IPv6, DNS a WebRTC..

A čo viac, na všetky naše plány sa vzťahuje veľkorysá 31-dňová zásada vrátenia platby. Toto vám dáva možnosť vyskúšať PureVPN pre prístup ku KuGou a iným čínskym službám streamovania hudby, úplne bez rizika.!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me