Ako získať VPN


Ako získať VPN

10. apríla 2020


Pokiaľ ide o to, ako získať VPN, máte tri možnosti
1. VPN zadarmo
2. Platené siete VPN
3. VPN s vlastným hosťovaním
Čítajte ďalej a zistite, ktorý je pre vás ten pravý.

Ako získať VPN

Pravdepodobne viete o virtuálnych súkromných sieťach (VPN) a o tom, ako môžu zlepšiť vaše zabezpečenie a súkromie pri prehliadaní Internetu..

O čom by ste sa mohli zmiasť, je to, ako môžete položiť ruky na jednu. Nemusíte sa trápiť – ako sme vás dostali!

Nižšie sa dozviete viac o základoch VPN, ako aj o rôznych dostupných možnostiach, ako získať a spustiť sieť VPN. Začnime:

Čo je to VPN a prečo potrebujete?

Zjednodušene povedané, VPN je nástroj, ktorý pridáva ďalšiu úroveň ochrany vašim online aktivitám tak, že zakryje vašu IP adresu a zabezpečí všetku vašu komunikáciu.

Schopnosti šifrovania a maskovania IP sietí VPN umožňujú používateľom robiť rôzne veci, medzi ktoré patria okrem iného:

Zostaňte v bezpečí na verejných sieťach Wi-Fi

Verejné Wi-Fi pripojenie je dnes takmer všade, od knižníc a kaviarní až po letiská a nákupné strediská. Vedeli ste však, že tieto siete sú vo svojej podstate nebezpečné? Keďže im chýba dostatočná bezpečnosť, hackeri v okolí môžu zachytiť nechránený prenos a ukradnúť vaše informácie. Ak používate sieť VPN, všetky vaše údaje prechádzajú šifrovaným tunelom – preto je takmer nemožné zachytiť ich.

Prehliadanie súkromne

Všetko, čo robíte online, monitorujú zainteresované tretie strany, ako sú poskytovatelia internetových služieb (ISP) a inzerenti. Ak nechcete, aby niekto vedel, čo robíte na internete, VPN je vaša najlepšia stávka. Zakryje vašu skutočnú totožnosť a polohu, aby sa vaše aktivity prehliadania nemohli spätne prepojiť s vami.

Voľný prístup na web

Sú niektoré webové stránky a služby cenzurované vo vašej krajine? Nemôžete streamovať preferovaný obsah z dôvodu geografických obmedzení? VPN je skvelý spôsob, ako používať internet bez obmedzení! S globálnou sieťou serverov, ktoré máte k dispozícii, môžete zmeniť svoje virtuálne umiestnenie na ľubovoľnú krajinu a ľahko pristupovať ku všetkému, čo chcete.

Ako získať VPN?

Teraz späť k otázke „Ako získať VPN?“ Máte na výber tri základné možnosti. Zatiaľ čo dve z nich sú relatívne jednoduché, druhá je komplikovaná a vhodná pre tých, ktorí sú trochu dôvtipní:

1. VPN s vlastným hosťovaním

Nastavenie vlastnej VPN doma alebo v kancelárii je technicky najnáročnejšou možnosťou. To znamená, že ak máte nejaké technické know-how pod pásom a ste ochotní postupovať podľa sprievodcov, môžete ho s najväčšou pravdepodobnosťou stiahnuť..

hostil vpn

Vždy vám to ušetrí veľa peňazí, ale umožňuje vám mať určitú kontrolu nad určitými časťami nastavení VPN. Musíte však tiež vziať do úvahy, že ak si neurobíte VPN server nesprávne, mohli by ste vystaviť viac svojich informácií riziku.

Nielen to, ale aj vy nebudete schopní dosiahnuť výhody VPN, ako je napríklad obchádzanie cenzúry. Z týchto dôvodov by ste mali VPN budovať len vtedy, ak na to máte nástroje a zručnosti.

Pros

Máte na starosti proces VPN a vaše dáta
Cenovo dostupné riešenie vzdialeného prístupu pre malé podniky

Zápory

Neschopnosť odomknúť obsah z celého sveta
Žiadne zdieľané adresy IP
Viac problémov pri konfigurácii VPN na nových zariadeniach

2. VPN zadarmo

Na trhu existuje množstvo bezplatných služieb VPN a ľudia sa k nim často lákajú a myslia si: „Prečo platiť za sieť VPN, keď ich môžete používať zadarmo?“ Bezplatné siete VPN nemusia stáť nič z hľadiska peňazí – ale stále musíte platiť z hľadiska ochrany súkromia a bezpečnosti.

zadarmo vpn

Prevádzka siete VPN vyžaduje značné investície a že peniaze pochádzajú buď zo zobrazovania reklám, krádeže šírky pásma, alebo z predaja vašich údajov. Musíte tiež zvážiť obmedzenia, ktoré prichádzajú s ich používaním – nedostatok nevyhnutných funkcií, hrsť umiestnení na serveri a slabé šifrovanie atď..

V skutočnosti sa zistilo, že niektoré boli napadnuté škodlivým softvérom! Používanie bezplatnej siete VPN je v poriadku, pokiaľ chcete získať prístup k blokovaným webom. Mali by ste sa však vyhýbať týmto službám pre čokoľvek iné.

Pros

Zadarmo na použitie

Zápory

Protokolovanie a predaj údajov
Príliš veľa reklám
Servery tretích strán
Nízka rýchlosť a bezpečnosť
Sklon k DNS, WebRTC a iným únikom

3. Platené siete VPN

Ak si chcete užiť všetky výhody, ktoré prináša VPN, je lepšie sa spoľahnúť na plnohodnotné platené služby VPN. Skutočne vás to bude stáť pár dolárov každý mesiac, ale aspoň dostanete, za čo platíte!

Najlepšie hodnotené možnosti preukázali zásady neprihlásenia, čo znamená, že vaše online aktivity zostávajú súkromné, ako by mali byť. Nie menej ako 256-bitové šifrovanie AES sa používa na ochranu vašich osobných údajov pred zvedavými očami a podpora zákazníkov je k dispozícii 24 hodín denne.

Platené vpn

Základné funkcie, ako je vypínač zabíjania, rozdelené tunelovanie, ako aj ochrana pred únikom DNS a WebRTC, zabezpečujú online ochranu na ďalšiu úroveň. Väčšina prémiových sietí VPN je dokonca schopná pracovať v Číne a odblokovať streamingové služby, ako je Netflix.

Neexistujú žiadne obmedzenia na využitie šírky pásma, tisíce umiestnení serverov na celom svete, ľahko použiteľné aplikácie pre všetky hlavné platformy a dedikované servery na streamovanie a zdieľanie súborov. Máte tiež záruku vrátenia peňazí v prípade, že nie ste so službou spokojní.

Pros

Žiadne záznamy sa neuchovávajú
Zážitok bez reklám
Vlastnícke servery
Vynikajúce rýchlosti a bezpečnosť
nepriepustný
Zákaznícka podpora

Zápory

Nie všetky sú vytvorené rovnako

Zabalenie vecí

Ak pre vás nie je k dispozícii cesta „urob si sám“ (DIY) a bezplatná sieť VPN svoju prácu nezvládne, mali by si skontrolovať platenú službu VPN, napríklad PureVPN..

Nielenže je nastavenie a používanie našej služby jednoduché na takmer akomkoľvek zariadení, ale tiež máme všetky funkcie, ktoré potrebujete na zvýšenie zabezpečenia online, súkromia a slobody..

Vyskúšajte našu bezrizikovú službu VPN ešte dnes a presvedčte sa sami!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map