Ako získať WiFi bez poskytovateľa internetových služieb (ISP)


Ako získať WiFi bez poskytovateľa internetových služieb (ISP)

Inštalácia internetového pripojenia pre domácu sieť môže byť drahá, aj zaplatenie mesačného nájmu vo výške minimálne 60 USD v Spojených štátoch je pre väčšinu priemerných používateľov vysoké. Mnoho ľudí teda premýšľa o tom, ako doma zadarmo WiFi získať, alebo o ňom nájde niečo.


Ako získať doma WiFi zadarmo?

Mobilné hotspoty

Najlepším spôsobom, ako sa vyhnúť verejnej sieti a zabezpečiť, aby bolo pripojenie na internet aktívne na akomkoľvek zariadení s čo najmenšími nákladmi, je získať mobilný hotspot. Za zariadenie sa budú účtovať režijné náklady, takže si budete musieť zariadenie kúpiť a zvoliť si internetový mobilný tarif od vášho poskytovateľa internetových služieb pre svoju cenovú dostupnosť..

Mnoho firiem ponúka svoje mobilné hotspoty, ale cena sa môže líšiť v závislosti od technológie WiFi, ktorú budete používať. Napríklad zariadenia podporujúce náklady na 4G by boli značne nízke, zatiaľ čo zariadenia ponúkajúce technológiu 5G by boli drahé. Odporúčame vám kúpiť 3 uznávané mobilné hotspoty.

 • Verizon Jetpack MiFi 8800L
  Toto zariadenie je pravdepodobne najlepšie na trhu práve teraz. Zariadenie podporuje pripojenie 4G a je jediné, ktoré využíva modem X20 QUALCOMM, čo znamená, že môže zlúčiť 5 nosičov a podporuje tiež 11 pásiem LTE. Hotspot Verizon Jetpack poskytuje oveľa lepší príjem smartfónom a tabletom vďaka dvom portom TS9. Ak sa teda chcete pripojiť k sieti WiFi bez pripojenia káblom, táto prenosná mobilná hotspotová sieť sa dôrazne odporúča. Môžete si kúpiť zariadenie iba za 99 dolárov a uzavrieť s nimi dvojročnú zmluvu. Ak nechcete byť uzamknutý v zmluve, cena zariadenia je 199 dolárov.
 • Nighthawk LTE mobilný smerovač hotspot
  Mobilný smerovač hotspotu Nighthawk vlastní spoločnosť AT&T. ak potrebujete vedieť, ako získať WiFi kdekoľvek? Toto je najlepšia voľba pre nákup akéhokoľvek prenosného zariadenia. V jeho špecifikáciách sa uvádza, že pod ním nájdete modem X16 QUALCOMM, ktorý podporuje štyri spektrálne kanály. Zariadenie sa tiež dostáva do centra pozornosti tým, že umožňuje vyladiť nastavenia smerovača, na ktorých vám niektoré smerovače nedovolia. Prístroj podporuje presmerovanie portov a kompatibilnú podporu 802.11 a.c. Tento mobilný hotspot nemusí byť pre svoju veľkosť vhodný; sú k dispozícii ďalšie významné možnosti, ktoré zabezpečujú prenosnosť. Zariadenie je dodávané iba s cenou 89,99 dolárov, uzamknuté na základe zmluvy alebo zariadenie bez zmluvy by stálo 189,99 dolárov vopred.
 • Roaming Man U2 globálny 4G WiFi hotspot
  Častí cestujúci budú vždy hľadať spoľahlivý hotspot, ktorý sa bude používať kdekoľvek. Potrebujete mobilný hotspot, ktorý vám slúži na miestnej i medzinárodnej úrovni. Vďaka tomu je mobilný hotspot roamingového muža tou najlepšou voľbou, ktorá funguje v menej ako 100 krajinách a stojí 9,99 dolárov za deň bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Nepovažuje sa to za domácu možnosť, ale tí, ktorí cestujú a chcú zostať v kontakte so svojou rodinou alebo priateľmi, sa môžu rozhodnúť pre toto zariadenie, pretože je to oveľa lacnejšie ako mať roamingový plán pre váš smartphone..

mobilné hotspoty

Pripojte svoj smartfón alebo pripojenie k internetu

Ak nevyžadujete mobilné dáta pravidelne a namiesto toho iba potrebujete občasný prístup k tomu, ako získať internet bez kábla, najrýchlejším a jednoduchým spôsobom, ako sa pripojiť k internetu, je priviazať zariadenie. Zdieľanie vašich smartfónov má však dve hlavné nevýhody; Po prvé, stanete sa úplne závislí od vášho smartfónu, čo znamená, že ak budete niekedy potrebovať vedieť, ako získať pripojenie na internet bez vášho operátora, môže vás to po celý deň uviaznuť. To je úplne v poriadku, ak cestujete vo svojom meste, ale v zahraničí od mesta menej významné. Po druhé, prenosné počítače používajú nadmernú šírku pásma, takže môžu spôsobiť, že bude vo vreckách dosť statný.

tethering

Nájdite verejné WiFi

V závislosti od toho, kde sa nachádzate a snažíte sa nájsť internet bez poskytovateľa internetových služieb, by ste mohli nájsť verejné WiFi v okolí, napríklad v kaviarňach, reštauráciách, knižnici, parkoch a na mnohých ďalších miestach. Verejné siete vás však môžu vystaviť kybernetickým hrozbám. Pri používaní verejných sietí Wi-Fi v hotspotoch, ako sú kaviarne, postupujte podľa týchto krokov.

 • Nezadávajte žiadne citlivé informácie
 • Zabudnite na sieť po dokončení používania internetu.
 • umožniť dvojfaktorové overenie, ktoré hackerom čiernych klobúk sťažuje prístup k vám
 • Použite VPN a označte sa ako anonymný

verejné wifi

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me