Chybové kódy Disney Plus – kompletný sprievodca všetkými chybami


Chybové kódy Disney Plus – kompletný sprievodca všetkými chybami

Aktualizované: 24. decembra 2019


Disney + je skvelá streamovacia služba. Keď sa však stretnete s problémami, je nepríjemné mať voľný čas a nie je dobré sa naň pozerať. Takto môžete vyriešiť chybové kódy Disney Plus.

Skoč do…

Od svojho uvedenia na trh je Disney Plus obklopená problémami. Hneď po jeho zavedení čelili používatelia služby Disney Plus, ktorí sa ako prví prihlásili do služby, mnohým výpadkom. Disney problém vyriešil za pár dní, len aby čelil ďalšiemu veľkému úderu. Tisíce účtov Disney + boli napadnuté a boli vložené na temný web na predaj za pouhých 3 $.

Nasledovala pandémia, ktorá nútila ľudí zostať doma a nájsť spôsoby, ako zabiť čas. Je zrejmé, že streamingové služby, ako napríklad Disney Plus, zaznamenali prudký nárast obsahu, ktorý spotrebujú ich používatelia. To spôsobilo zaťaženie serverov a mnoho používateľov sa sťažuje na zoznam chýb.

Väčšina chýb je spôsobená regionálnymi obmedzeniami, vďaka ktorým je Disney Plus nedostupný v mnohých regiónoch. Takéto chyby sa dajú okamžite vyriešiť pripojením k PureVPN, skvelej streamovacej VPN pre Disney Plus. Kliknutím sem získate PureVPN.

Tu je zoznam najčastejšie sa vyskytujúcich chýb na Disney Plus, ako ich vyriešiť. Boli by ste prekvapení, ako sieť VPN s technológiou Disney Plus dokáže vyriešiť väčšinu vašich problémov.

Kód chyby 8 – Neplatný e-mail alebo heslo

Možno sa pokúšate prihlásiť pomocou nesprávneho používateľského mena a hesla, preto sa môže zobraziť táto chyba. Uistite sa, že je na klávesnici vypnutá funkcia Caps Lock a že zadávate správne používateľské meno a heslo.

Kód chyby 9 – Problémy s prihlásením alebo platbou

Ak ste nedávno zmenili heslo svojho účtu Disney Plus, je pravdepodobné, že ste boli automaticky odhlásení zo všetkých svojich zariadení. Ak chcete problém vyriešiť, znova sa prihláste pomocou správneho používateľského mena a hesla.

Kód chyby 11 – Dostupnosť obsahu

Väčšina obsahu dostupného v službe Disney Plus je obmedzená na oblasť. To znamená, že televízne programy a filmy, ktoré nemusia byť dostupné v inej oblasti, nemusia byť vo vašej oblasti dostupné. Ak sa pokúšate získať prístup k obsahu, ktorý je vo vašej oblasti nedostupný, budete čeliť chybe 11.

Ak chcete vyriešiť chybu 11 a získať prístup k obsahu, ktorý nie je vo vašej oblasti k dispozícii, pripojte sa k prémiovej sieti VPN, napríklad PureVPN, a zmeňte svoju polohu na USA. Takto získate okamžitý prístup k akémukoľvek obsahu, ku ktorému sa snažíte získať prístup k službe Disney Plus.

Error Code 13 – Dosiahli ste limit zariadenia

Disney sa týka najmä počtu zariadení, ktoré môžete naraz použiť na sledovanie obsahu na Disney + s jedným prémiovým účtom. Disney umožňuje súčasne až štyri zariadenia prihlásené súčasne. Navyše vám umožňuje vytvoriť sedem užívateľských profilov.

Ak ste pokročilým používateľom a máte doma viacero zariadení na streamovanie údajov, možno budete musieť sa odhlásiť z niekoľkých zariadení, aby ste mohli pokračovať v streamovaní po chybovom kóde 13.

Kód chyby 22

Disney Plus je k dispozícii iba v niekoľkých krajinách. Ak už máte účet Disney +, ale momentálne sa nachádzate v krajine, kde Disney + nie je k dispozícii, môžete skončiť behom chybového kódu 22.

Najjednoduchší spôsob, ako vyriešiť tento problém, je pripojenie k sieti Disney + VPN, napríklad PureVPN. Po pripojení zmeňte svoju polohu na USA, aby ste sa mohli vyhnúť všetkým chybám a obmedzeniam a okamžite získať prístup k Disney + odkiaľkoľvek na svete..

Kód chyby Disney Plus 24

Táto chyba sa väčšinou vyskytuje v prípade chybného internetového pripojenia. Ak vaše pripojenie na internet nie je stabilné a rýchlosť jeho poklesu sa veľmi často mení, môže sa stať, že čelíte tejto chybe. Uistite sa, že nepoužívate rozšírenia prehliadača Chrome, ktoré by mohli využívať príliš veľkú šírku pásma.

Ak používate Disney + mimo USA, môže sa vám vyskytnúť rovnaká chyba z úplne iného dôvodu – bezplatná sieť VPN. Väčšina ľudí sa rozhodne pre bezplatné služby VPN, pretože nežiadajú od používateľov, aby míňali peniaze. Chybné služby VPN však vždy urobia zlú prácu a umožnia vám prístup k službám s obmedzeným streamovaním, ako je napríklad Disney+.

Ak chcete tento problém vyriešiť, stačí sa pripojiť k prémiovej sieti VPN, napríklad PureVPN, a pripojiť sa k serveru v USA. Tým sa vyriešia všetky problémy, ktoré vám umožnia znova pristupovať k Disney +, a to bez akýchkoľvek chýb alebo problémov.

Kód chyby 25 – Interná chyba

Táto chyba sa väčšinou vyskytuje, keď sa na konci servera Disney vyskytne problém s výpadkom služby. Zvyčajne to trvá niekoľko hodín, kým sa táto chyba vyrieši. Ak chcete byť na bezpečnej strane, skúste sa odhlásiť z aplikácie Disney Plus na streamovacom zariadení a potom sa znova prihlásiť.

Ako preventívne opatrenie kontaktujte Disney + zákaznícku podporu a informujte sa o výpadku služby. Uistite sa, že nedostupnosť služby je spôsobená problémom na konci Disneyho a nie vašim problémom.

Error Code 30 – Problém s registráciou zariadenia

Aj keď spoločnosť Disney Plus ponúka špecializované aplikácie pre mnoho streamingových zariadení a hardvéru, v prípade, že sa táto chyba zobrazuje, je pravdepodobné, že používate zariadenie, ktoré spoločnosť Disney Plus nepodporuje. Uistite sa, že služba streamovania podporuje zariadenie, ktoré používate na streamovanie Disney Plus.

Kód chyby Disney Plus 31

Ak ste v USA, táto chyba sa môže zobraziť, ak sledujete Disney + na smartfóne. Možno máte zakázané služby určovania polohy, čo môže spôsobiť, že spoločnosť Disney + bude toto upozornenie na chybu 31 informovať. Ak chcete tento problém vyriešiť, prejdite na nastavenia svojho zariadenia a povoľte služby určovania polohy.

Ak ste mimo USA, je pravdepodobnosť výskytu tejto chyby na vašom zariadení vyššia. V takom prípade sa chyba objaví, ak používate chybnú službu VPN, ktorá pri skrývaní vašej skutočnej polohy nevykonáva dobrú prácu. Najjednoduchší spôsob, ako vyriešiť problém s chybou 31 a sledovať Disney + z krajín mimo USA, je pripojenie k prémiovej sieti VPN, napríklad PureVPN. Keď sa pripojíte k sieti VPN, stanete sa úplne anonymnou online, čo spoločnosti Disney + neumožňuje poznať svoju skutočnú polohu a zablokovať prístup k obsahu..

Kód chyby 32 – Problémy s prihlásením alebo heslom

Ak používate nesprávne heslo, je pravdepodobné, že budete čeliť tejto chybe. Je mimoriadne dôležité, aby ste si svoje heslo uchovali v bezpečí a nikomu ho nezdieľali. Ak sa to zmení bez vášho vedomia niekým iným, bude vám zablokovaný účet Disney.

Kód chyby 38 – Nastavenie času

Ak nastavenie času a dátumu nie je na vašom streamingovom zariadení správne, spôsobí to problémy pri pokuse o prístup k obsahu v aplikácii Disney Plus. Kvôli rozdielu v čase medzi serverom a vaším zariadením sa nakoniec zobrazí kód chyby Disney 38. Stačí na svojom streamingovom zariadení opraviť nastavenie času a dátumu, čo by malo vyriešiť váš problém..

Kód chyby Disney Plus 39

Na displeji sa zobrazí chybové hlásenie "Znamená to, že video, ktoré sa snažíte pozerať, nie je možné v súčasnosti sledovať. Môže to byť dostupnosť práv alebo iný problém so spoločnosťou Disney+."

Táto chyba sa zvyčajne objaví, ak streamujete Disney + na hernej konzole, ako je Xbox One, alebo ak už streamujete na príliš veľa zariadeniach súčasne. Skúste reštartovať konzolu alebo sa odhlásiť z iných zariadení.

Disney Plus Error Code 41 a 76

"Ľutujeme, ale požadované video nemôžeme prehrať." Aj keď chybové hlásenie nevysvetľuje príčinu tejto chyby, viacerí sprievodcovia riešením problémov online naznačujú, že k tejto chybe dôjde, keď sú servery Disney +, ktoré poskytujú obsah vo vašom regióne, preťažené dopravným nárastom. Ak pozeráte nový film alebo epizódu, ktorá sa práve vydala, pravdepodobne sa vyskytne táto chyba.

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je reštartovať vaše streamovacie zariadenie. Týmto sa vymaže jeho RAM a udelí sa mu nový prístup na serveri Disney +. Ak to nepomôže, môžete skúsiť čakať deň alebo dva, kým sa iné streamery dokončí sledovaním najnovšieho zverejneného videoobsahu. Keď sa prevádzka na serveroch Disney vráti do normálu, môžete obsah ľahko sledovať. Ak sa však pripojíte k prémiovej sieti VPN a zmeníte svoje virtuálne umiestnenie, môžete sa vyhnúť všetkej zvýšenej návštevnosti a prístupu k obsahu zo servera, ktorý je pomerne menej načítaný..

Pokiaľ ide o chybový kód 76, väčšina používateľov online uviedla, že reštartovanie zariadenia na streamovanie nefunguje. Niektorí ľudia však boli úspešní v prístupe k obsahu Disney + po odstránení a preinštalovaní aplikácie, preto by ste to mali tiež vyskúšať. Túto chybu možno vyriešiť aj pripojením k prémiovej sieti VPN, napríklad PureVPN, a pripojením k serveru, ktorý je menej preplnený..

Disney Plus Error Code 42

Táto chyba sa zobrazuje bez chybového hlásenia, čo vysvetľuje, prečo sa väčšina ľudí o to príliš obáva. Existuje veľmi jednoduchá práca, ktorú môžete vyskúšať.

Skontrolujte, či ste stále pripojení k internetu, a skúste to znova. Toto chybové hlásenie sa zobrazí, keď sa vyskytnú problémy s pripojením vášho zariadenia. Ak chcete tento problém vyriešiť, reštartujte svoje streamovacie zariadenie a ubezpečte sa, že internet funguje správne.

Kód chyby Disney Plus 66 – žiadne právne dokumenty

„Nedá sa zaregistrovať. Nie sú k dispozícii žiadne právne dokumenty. “

Toto je novoobjavený chybový kód v Hulu. V posledných dňoch sa mnoho používateľov v Európe a Južnej Amerike sťažovalo na to, že sa nemohli prihlásiť. Nie je možné s istotou povedať, prečo sa táto chyba objavuje odteraz. Vieme však, že to má vplyv iba na používateľov v konkrétnych krajinách.

Ak chcete odstrániť túto chybu, musíte sa pripojiť k prémiovej sieti Disney VPN. Ak ste sa pripojili k bezplatnej službe VPN, nebudete sa môcť zaregistrovať.

Kód chyby 73

Používate bezplatnú službu VPN alebo proxy? Dozviete sa, že bezplatná sieť VPN a servery proxy vás úplne nevidia online. Ak používate bezplatnú sieť VPN alebo proxy, vaša skutočná identita zostáva online odhalená. To umožňuje serverom Disney ľahšie zisťovať vašu polohu a blokovať prístup k jej obsahu.

Nielen to, že bezplatná sieť VPN vás robí zraniteľnými voči všetkým formám počítačových hrozieb, ako sú krádež identity, hackerstvo a ransomware. Dôrazne sa odporúča používať prémiovú sieť VPN, ktorá bola optimalizovaná pre streamovanie, napríklad PureVPN.

Kód chyby Disney Plus 83

Táto chyba sa zvyčajne vyskytuje, keď ste mimo domova, sledujete na svojom smartfóne Disney + a vaša poloha je vypnutá. Môže sa to tiež stať, ak je vaša poloha zapnutá, ale nachádzate sa v inej krajine. Okrem toho existujú aj ďalšie zložité dôvody, ale všetky je možné vyriešiť pomocou prémiového toku VPN, napríklad PureVPN..

Keď sa pripájate k sieti VPN, môžete si vybrať zmeniť svoju polohu na ľubovoľnú oblasť podľa vášho výberu. Stačí sa pripojiť k USA na akomkoľvek streamovacom zariadení a budete môcť vyriešiť kód chyby Disney Plus 83 a ľahký prístup k obsahu.

Disney Plus Error Code 86

"Je nám to ľúto; tento účet bol zablokovaný".

Spoločnosť Disney + môže váš účet natrvalo pozastaviť alebo zablokovať, ak zistíte, že porušuje pravidlá Disney +. Napríklad, ak Disney + používate na viac ako 5 zariadeniach veľmi často, alebo ak zdieľate svoje heslo so svojimi priateľmi a kolegami, Disney môže váš účet zablokovať. Po zablokovaní účtu budete možno musieť pokračovať v podpore Disney Support a problém vyriešiť.

Kód chyby 87 – Problémy s prihlásením alebo heslom

Existuje niekoľko rôznych chybových kódov, ktoré sa zobrazujú v dôsledku nesprávneho používateľského mena a hesla. Bežný prípravok ich dokáže vyriešiť – stačí sa odhlásiť a znova prihlásiť.

Záverečné slovo

Všetky tu uvedené chybové kódy sú iba tie, ktoré sa vyskytujú najčastejšie a poškodzujú streamovanie používateľov. Tento blog bude pravidelne aktualizovaný, aby obsahoval nové chybové kódy a ich riešenia. Zostaňte naladení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me