Doplnky ABC Kodi: Ako legálne sledovať ABC v spoločnosti Kodi


Doplnky ABC Kodi: Ako legálne sledovať ABC v spoločnosti Kodi

Publikované: 6. decembra 2019


ABC je jedným z najpopulárnejších kanálov v USA, ktorý ponúka prémiový videoobsah vrátane mnohých populárnych televíznych relácií. Kodi je otvorený zdroj digitálnych médií, ktorý umožňuje užívateľom streamovať všetok obsah ABC prostredníctvom rôznych doplnkov. Nie všetci však používajú licencované zdroje a ich použitie sa dôrazne neodporúča. Nemajte však na pamäti, nižšie uvádzame dva z najlepších doplnkov Kodi, ktoré vám umožňujú legálne sledovať ABC na Kodi.

Spoločnosť ABC, pôvodne uvedená ako rozhlasová sieť, sa zmenila na prémiovú televíznu službu v USA, ktorá ponúka niektoré z najväčších televíznych relácií všetkých čias, ako je Jimmy Kimmel Live, The Good Doctor, The Doctor OZ Show, The View, America This Morning iní. Kodi na druhej strane je vysoko prispôsobiteľný softvér, ktorý slúži ako svätý grál videoobsahu zo všetkých typov zdrojov, ako sú Netflix, Hulu, Amazon Prime a ABC. Streamovanie na serveri Kodi je však často vystavené skôr legálnej šedej oblasti než čiernobielej.

Je streamovanie na Kodi Legal?

Samozrejme áno. Za predpokladu, že streamujete obsah iba pomocou licencovaných zdrojov. Kodi má celý svet doplnkov (oficiálnych aj tretích strán), ktoré vám môžu na striebornom tanieri okamžite obslúžiť akýkoľvek druh obsahu. Aj keď môže byť veľmi lákavé vyskúšať neoficiálny doplnok na streamovanie určitého špecifického obsahu, ktorý nie je oficiálne k dispozícii, najlepšie je odolať, ak sa chcete vyhnúť právnym dôsledkom. Väčšina doplnkov tretích strán alebo neoficiálnych doplnkov nemá žiadne vysielacie ani autorské práva na obsah, ktorý obsluhujú. Vždy používajte legitímne doplnky Kodi, ktoré obsluhujú licencovaný obsah, aby ste si mohli vychutnať bezpečný streamovací zážitok. Jednoducho povedané, streamovanie na serveri Kodi je legálne, pokiaľ ho nepozeráte na streamovanie nelegálneho obsahu alebo obsahu chráneného autorskými právami.

ABC na Kodi

ABC je ďalším skvelým zdrojom obsahu, ktorý je k dispozícii na serveri Kodi. Zatiaľ čo väčšina doplnkov, ktoré ponúkajú ABC, bola vystavená problémom s licencovaním obsahu, existuje niekoľko legálnych práv na používanie a poskytovanie obsahu z legitímnych zdrojov. A najlepšie na tom je, že vás nebudú stáť desetník, rovnako ako zvyšok knižnice doplnkov Kodi.

Najlepšie doplnky na pozeranie ABC v spoločnosti Kodi Legally

Nižšie sú uvedené dva doplnky Kodi, ktoré ponúkajú prúd ABC z oficiálnych zdrojov.

USTVNow

USTVNow je služba špeciálne navrhnutá tak, aby umožňovala členom amerických ozbrojených síl sledovať americké televízne vysielanie mimo svojej vlasti. Nerobí to však výlučne pre ozbrojené sily. V skutočnosti sa každý môže prihlásiť na tento doplnok, pretože v skutočnosti nevyžaduje žiadny dôkaz totožnosti. Jediným kliknutím sprístupní doplnok USTVnow Kodi obsah na vašej obrazovke.

S bezplatným plánom spoločnosti USTVNow získate prúd všetkých hlavných terestriálnych staníc USA vrátane ABC, CBS, CW, PBS a My 9. A najlepšie je, že s jeho obsahom nie sú spojené žiadne regionálne obmedzenia, takže môžete streamovať z kdekoľvek na svete. Jedinou nevýhodou však je, že táto bezplatná úroveň neponúka obsah na požiadanie.

USTVNow tiež ponúka prémiové plány v rozmedzí od 19 dolárov / mesiac až do 99 dolárov, ktoré vám umožňujú prístup k 200+ kanálom vrátane niektorých z najpopulárnejších, ako sú HBO a Showtime. Doplnok USTVNow je k dispozícii na stiahnutie z oficiálneho úložiska Kodi, takže si to vyskúšajte a legálne získajte prístup k ABC.

Programy WABC

Doplnok programov WABC, ktorý je k dispozícii v oficiálnom úložisku Kodi, je bezpochyby najlepší spôsob, ako streamovať obsah ABC na požiadanie. Má jednoduché, prispôsobiteľné rozhranie, ktoré uľahčuje prácu streamerom zobrazením všetkého dostupného obsahu na jednej stránke. Knižnica médií je pomerne vyvážená a ponúka príjemnú zmes starého a nového obsahu. Podobne ako klasici zo starej školy, ako sú Americké najzábavnejšie domáce videá a nové vydania, napríklad Marvel’s Agent of Shield, je možné povedať, že knižnica obsahu má pre každého niečo. Doplnok WABC Kodi vyzdvihuje obsah priamo z oficiálnych webových stránok ABC TV, takže sa môžete tiež pozerať na najnovšie ABC relácie ako Good Morning America.

Posledné slová

Používanie Kodi je super-zábavné a úplne legálne, pokiaľ poznáte správne miesta na nájdenie požadovaného obsahu. Aby ste si mohli vychutnať bezpečný zážitok zo streamovania Kodi, vždy streamujte obsah z oficiálnych zdrojov. Mnoho používateľov sa rozhodlo pre doplnky tretích strán, ktoré by pre všetkých, čo viete, mohli sťahovať obsah chránený autorskými právami z neoficiálnych zdrojov, čo je nezákonné aj nemorálne. Ak sa napriek tomu cítite dostatočne v pokušení vyskúšať ich, nikdy to neurobte bez prijatia potrebných opatrení, ako je používanie siete Kodi VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map