Jednoduchý hack: Ako pozerať NBC na Kodi Reveal!


Contents

Jednoduchý hack: Ako pozerať NBC na Kodi Reveal!

Publikované: 2. júla 2019


Chcete streamovať NBC na Kodi? Potom je táto príručka pre vás. Získajte PureVPN iba za 0,99 dolárov, aby ste získali prístup k najlepším doplnkom Kodi a sledovali NBC odkiaľkoľvek počas blokovacích dní.

Potreba konzumovať nový a zaujímavý obsah existuje už celé stáročia. V minulosti boli ľudia skoro závislí na čítaní novín ráno alebo na knihe večer. Neskôr začali ľudia naladiť svoje rozhlasové prijímače a televízory na svoje obľúbené programy. Potreba tu stále existuje, ale to, ako ľudia v súčasnosti konzumujú obsah, celkom inovovalo.

Streamovanie je nový kódex života pre tých, ktorí chcú sledovať svoj obľúbený videoobsah. V súčasnosti existujú neobmedzené možnosti, pokiaľ ide o rozhodovanie o tom, čo streamovať a na akom zariadení alebo platforme.

Existuje veľa streamingových služieb, ako sú Netflix a Hulu, ktoré majú používateľov v miliónoch po celom svete. Obe tieto streamingové platformy poskytujú prístup k niektorým z najväčších televíznych programov a filmov, ale ich rozsah je obmedzený. Ak chcete sledovať správy, nejaký šport alebo akúkoľvek inú formu videoobsahu, ktorý nemôžete zaradiť medzi zábavu, je ťažké nájsť ho na týchto streamovacích platformách..

Čo je Kodi

Jedným takým príkladom streamingovej služby, ktorá je úplne zadarmo, je Kodi. Jedná sa o prehrávač médií s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý vám poskytuje prístup k obsahu 0 kdekoľvek na svete, aj keď je blokovaný vo vašom regióne. Prináša všetko, čo máte radi, na jednom mieste a ponúka ho v elegantnom a ľahko prístupnom používateľskom rozhraní. Je to samozrejme podporované a spravované špecializovaným tímom ľudí.
Kodi je možné nainštalovať v podstate na akékoľvek zariadenie, ktoré sa pripája na internet a má obrazovku. Môže sa používať v systémoch Linux, OSX, Windows, iOS a Android, herných konzolách, televíznych prijímačoch set-top a mnohých ďalších zariadeniach..

Obsah v spoločnosti Kodi a jeho používateľskej základni

Podľa prevádzkových údajov zdieľaných samotným spoločnosťou Kodi bolo v decembri 2017 v spoločnosti Kodi aktívnych 12 miliónov používateľov. Spoločnosť tiež zdieľala, že 1 z 3 používateľov pravidelne aktualizovalo svoje archívy doplnkov, aby zostali aktualizované najnovším obsahom..
Takáto vyhradená užívateľská základňa, napriek všetkým zásahom, ktorým spoločnosť Kodi čelila v nedávnej dobe, je možná iba preto, že spoločnosť Kodi poskytuje riešenie pre najlepší obsah na svete pomocou jedného okna. Počet doplnkov a množstvo obsahu v každom doplnku je takmer nekonečné, čo vysvetľuje, prečo sú používatelia Kodi pre službu mimoriadne lojálni.
Neexistuje žiadne správne opatrenie na kategorizáciu žánru obsahu, ktorý má spoločnosť Kodi. Povedzme, že má všetko a potom nejaké. Stačí získať ten správny doplnok a ihneď začať streamovať. Na serveri Kodi sú však k dispozícii niektoré kategórie, ktoré sú uvedené na domovskej stránke. Cieľom týchto kategórií je usporiadať obsah na svojej domovskej stránke týmto spôsobom:

 • hudba
 • filmy
 • Relácie
 • fotografie
 • PVR

Kodi je o doplnkoch

Rovnako ako aplikácie robia smartphony životaschopným produktom, pre Kodi sú to doplnky. Pre všetko, čo chcete sledovať na Kodi, potrebujete relevantný doplnok. Po nainštalovaní doplnku do prehrávača médií Kodi sa tento priečinok javí ako adresár, ktorý môžete vybrať a preskúmať, aby ste našli obsah, ktorý môžete sledovať..
Napríklad, ak chcete sledovať najnovšie televízne relácie HBO na Kodi, budete potrebovať doplnok pre HBO, alebo ak chcete zostať informovaní o aktuálnych udalostiach a novinkách, môžete získať niečo ako doplnok BBC alebo CNN ďalej. Na stiahnutie zadarmo sú tisíce doplnkov online. Platí sa iba niekoľko prémiových, ale obsah, ktorý hostia, nájdete aj v iných doplnkoch zadarmo Kodi.

Čo je to NBC

NBC je americká komerčná vysielacia sieť, ktorá funguje už viac ako 40 rokov. Spolupracuje s viac ako 200 pridruženými spoločnosťami v USA, z ktorých niektoré vysielajú v niektorých častiach Kanady a na iných územiach USA..

NBC je blokovaná mimo územia USA – Geo-obmedzenia!

NBC je k dispozícii iba v USA a na niektorých jeho územiach. Mimo USA nemáte prístup k NBC z dôvodu geografických obmedzení, ktoré zaviedli regionálne orgány, producenti obsahu a platformy na streamovanie údajov. Je dôležité pochopiť, že neexistuje žiadna právna doložka, ktorá by výrobcom a moderátorom obsahu umožňovala cenzúru obsahu na základe polohy používateľa. V skutočnosti ide o porušenie ľudských práv.
Podľa správy uverejnenej OSN v roku 2011 je prístup na internet deklarovaný ako základné ľudské právo vo všetkých rozvojových krajinách. Zahŕňalo to právo na slobodný prístup k obsahu, čo už nie je možné z dôvodu neetických geografických obmedzení zavedených regionálnymi orgánmi..
Môžete streamovať NBC na akomkoľvek zariadení. Naučte sa, ako sledovať NBC Live.

Obsah v NBC

NBC je o športe a novinkách. Poskytuje svojim divákom rozmanité menu všetkých živých športových udalostí, ako aj analýzy a diskusné relácie týkajúce sa správ a aktuálnych udalostí. Je to skvelé miesto, kde môžete byť informovaní o najnovších udalostiach po celom svete vo všetkých odvetviach, ako sú technológie, financie, šport.

Čo je NBC Gold

NBC Gold je špeciálny lístok pre fanúšikov športu, ktorý im udeľuje exkluzívne vstupenky na špeciálne živé podujatia, ktoré sa inak ťažko dajú streamovať. Užívatelia, ktorí majú záujem o NBC Gold pass, sa môžu prihlásiť na odber mesačného poplatku 49,99 dolárov za najdrahší plán, ktorý umožňuje prístup ku všetkým zápasom, ktoré sa dajú sledovať. Ak máte záujem pozerať iba niekoľko svojich obľúbených položiek, prečítajte si plány tvorby cien NBC Gold.

Ako aktivovať NBC Sports Gold na vašom zariadení

Aktivácia NBC Gold na akomkoľvek zariadení je taká jednoduchá, ako sa dá. Musíte iba vykonať niekoľko krokov a budete všetci pripravení začať streamovať. Nastavenie však vyžaduje niekoľko podrobností, napríklad vášho poskytovateľa internetu, ktorý si môžete náhodne vybrať, ak ste mimo USA..
V nastavení bude tiež potrebné zadať 6-ciferný autentifikačný kód, ktorý môžete získať zo svojho zariadenia, ktoré chcete aktivovať. Stačí otvoriť aplikáciu a prejsť na aktivačnú obrazovku, kde získate aktivačný kód.
Ak ste pripravení aktivovať NBC Gold na svojom zariadení, kliknite sem.

Sledujte NBC na Kodi s doplnkom NBC

Áno, existuje doplnok pre NBC, ktorý môžete pridať do prehrávača médií Kodi. Používatelia žijúci v USA môžu nainštalovať doplnok a ihneď začať streamovať svoje obľúbené televízne programy. Keďže však NBC blokuje prístup z krajín mimo USA, ľudia v iných krajinách nebudú môcť priamo sledovať NBC na Kodi.
Cudzinci, cestujúci a používatelia, ktorí žijú v iných krajinách, môžu pomocou VPN zmeniť svoje umiestnenie, čo umožňuje prístup k doplnku NBC a jeho obsah z Kodi. Viac o tom neskôr.

Ako nainštalovať doplnok NBC a sledovať NBC na serveri Kodi

Nainštalujte doplnok NBC Sports Live Extra na server Kodi podľa pokynov uvedených nižšie.

 • Spustite aplikáciu Kodi a prejdite na položku Doplnky..
 • Kliknite na ikonu Inštalátor balíka.
 • Kliknite na položku Inštalovať z úložiska. > Úložisko doplnkov Kodi.
 • Kliknite na položku NBC Sports Live Extra > Inštalácia.
 • Počkajte na upozornenie „Add-on Enabled“.
 • Vráťte sa na hlavnú obrazovku a prejdite na doplnky.
 • Vyberte položku Doplnky videa.
 • Tu sa zobrazia všetky nainštalované doplnky videa.

Pri prvom spustení doplnku NBC Sports Live Extra dostanete aktivačný kód, ktorý budete musieť zadať na adrese https://activate.nbcsports.com/.
Prípadne si môžete stiahnuť oficiálny doplnok NBCSN odtiaľto a potom ho nastaviť kliknutím na možnosť „Nainštalovať zo súboru ZIP“ namiesto možnosti „Nainštalovať z úložiska“..

Nebezpečenstvo streamovania pri nezabezpečenom pripojení

Podľa prieskumu, ktorý uskutočnil analytik kybernetickej bezpečnosti, Zubair Rafique, používatelia, ktorí používajú bezplatné platformy na streamovanie údajov na sledovanie obsahu, ktorý majú radi, ako sú športy a správy, sú vystavení najvyššiemu riziku ohrozenia svojich zariadení a údajov. V rozhovore pre BBC povedal, že bezplatné streamingové platformy sú zvyčajne neatraktívne pre stávkované značky, aby umiestňovali svoje reklamy, a preto sa musia obrátiť k značkám, ktoré neboli známe..
V dôsledku toho sú bezplatné platformy na streamovanie zaplnené všetkými typmi reklám, ako sú kontextové okná, prekrytia, bočné bannery a všetky ostatné možné miesta. Tieto reklamy sú navrhnuté tak, aby prilákali používateľov, aby na ne klikli. Po kliknutí donútia používateľov nainštalovať ďalšie doplnky alebo softvér na sledovanie živých prenosov.
Podľa toho istého prieskumu boli reklamy zobrazené na webových stránkach rozdelené do 3 kategórií, malware, podvod a obsah pre dospelých, podľa toho, kam reklamy vedú, keď naň používatelia kliknú. Nasledujú výsledky:
Ako vyplýva z výsledkov, používatelia, ktorí používajú platformy bezplatného streamovania, majú 54% šancu na infikovanie svojich zariadení škodlivým softvérom, ktorý môže mať na diaľku kontrolu nad svojimi zariadeniami a údajmi.
Keď zločinný počítačový zločin získa kontrolu nad vaším zariadením, môže na diaľku získať prístup k protokolom mikrofónu, kamery a aktivít vašich zariadení, ktoré môžu prepisovať všetko, čo robíte online..

Na streamovanie vždy používajte sieť VPN

Len sieť VPN vás môže ochrániť pred všetkými takýmito hrozbami, aj keď aj naďalej budete používať bezplatné platformy na streamovanie údajov, aby ste uspokojili vaše potreby strhávania. Sieť VPN vás robí úplne anonymným online a umožňuje vám prístup k obsahu, ktorý je inak blokovaný vo vašej oblasti.
Je dôležité vedieť, že nie všetky siete VPN sú také dobré, pokiaľ ide o zachovanie vášho súkromia. Zatiaľ čo väčšina z nich vám umožní prístup k zablokovanému obsahu, len veľmi málo z nich vás skutočne ochráni pred nebezpečenstvom bezplatného obsahu, ktorý sa vyskytne. Potrebujete dobrú streamingovú sieť VPN, ktorá sa stará o vaše súkromie a digitálnu identitu.

PureVPN – Streamers Top Choice

Naša VPN je najlepšia VPN optimalizovaná pre streamovanie. Má viac ako 2000 serverov umiestnených po celom svete v rôznych krajinách, čo používateľom umožňuje zažiť skutočnú slobodu a anonymitu pri streamovaní všetkého online. Sieť VPN umožňuje úplne bezproblémový zážitok.
Pre streamery je najväčšou prekážkou nízka rýchlosť internetu, ktorá môže byť spôsobená tým, že ich poskytovateľ internetových služieb dostane na čiernu listinu. S VPN sa streamy stávajú úplne neviditeľnými online, čo im umožňuje vyhnúť sa obmedzeniam, ktoré poskytovatelia internetových služieb uložili na ich IP, a získať na oplátku maximálnu rýchlosť streamovania.

Ako získať VPN na serveri Kodi

Kodi je multimediálny prehrávač s otvoreným zdrojovým kódom, a preto je použitie bez rozsiahlych bezpečnostných opatrení zlý nápad. Integrácia VPN v Kodi je jednoduchá. Aj keď pre zariadenie Kodi nie je vyhradený žiadny doplnok, môžete na svojom smerovači Wi-Fi opraviť sieť VPN, ktorá poskytuje predvolené zabezpečenie pre všetky zariadenia, ktoré sú k smerovaču pripojené okamžite..
Kliknutím sem získate podrobného sprievodcu nastavením, ako získať pripojenie VPN na server Kodi.

Ako získať VPN pre akékoľvek iné zariadenie

Získanie VPN pre akékoľvek zariadenie je veľmi jednoduché. Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie a získajte sieť VPN a zabezpečte sa online.

 • Registrácia pre PureVPN
 • Stiahnite si VPN pre svoje zariadenie
 • Prihláste sa pomocou svojho používateľského mena a hesla
 • Hit connect! Začnite streamovať bezpečne.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map