Kaviarne s WiFi v okolí


Kaviarne s WiFi v okolí

Mnoho renomovaných kaviarní, ako je Starbucks, začalo rozdávať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, aby si udržalo svojich zákazníkov na dlhšiu dobu, pretože sa ukázalo, že zvyšuje predaj. Vychutnajte si svoju obľúbenú kaviareň s WiFi.


Náš každodenný život sa točí okolo používania vysokorýchlostného internetového pripojenia, aby sme dosiahli pokrok v našom každodennom živote. Či už ide o online nákup, interakciu na sociálnych médiách alebo o kontakt so svetovými udalosťami, je potrebné mať k dispozícii 24/7 prístup na internet WiFi vo vašom okolí.

Kvôli potrebe neustáleho pripojenia na internet majú reštaurácie, kaviarne a blízke parky rozmiestnené hotspoty Wi-Fi po celom meste..

Podobne aj mnoho renomovaných kaviarní, ako napríklad Starbucks, začalo rozdávať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, aby si udržalo svojich zákazníkov na dlhšiu dobu, pretože sa tým preukázalo zvýšenie predaja. Vychutnajte si svoju obľúbenú kaviareň s WiFi.

Napríklad mnoho pracovných kaviarní ponúka zľavy alebo niekedy kávu zadarmo len prihlásením do svojej siete. Tým sa poskytuje určitá motivácia pre ľudí, ktorí môžu navštíviť pracovné kaviarne, aby usporiadali svoje stretnutia, a dokonca pri nich čakajú na svoje obľúbené horúce kávy. Študenti, ktorí hľadajú kaviareň na štúdium alebo len vedúcu vašej obľúbenej kaviarne neskoro v noci, si môžu prečítať túto príručku, ktorá vám poskytne pokyny pre tých, ktorí ponúkajú WiFi pripojenie..

Kaviarne s WiFi v okolí

Starbucks

Pravdepodobne poznáte rastúcu popularitu šišiek Dunkin na celom svete, najmä v Spojených štátoch. Nemusíte však mať predstavu, že šišky Dunkin ponúkajú bezplatné pripojenie k sieti Wi-Fi všetkým vo svojich tisíckach maloobchodných predajní po celom svete..

Spoločnosť Starbucks, ktorá je stále jedným z najväčších gigantov kávy, nedávno nadviazala partnerstvo so spoločnosťou Google s cieľom integrovať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet s neobmedzeným prístupom k svojim zákazníkom a potenciálnym zákazníkom. Kaviarne s WiFi vo vašom okolí sú tým, čo chce každý, kto si môže kávu len vychutnať a mať vždy prístup na internet.

Spoločnosť Starbucks má svoje predajné miesta distribuované po celom svete, takže ľudia, ktorí sa zaujímajú o to, ako nájsť kaviarne Starbucks s WiFi, by sa nemali kvôli svojej rozšírenej dostupnosti obávať. Nižšie sú uvedené niektoré z najpopulárnejších krajín, kde nájdete Starbucks:

 • Spojené štáty
 • Južná Kórea
 • Mexiko
 • Spojene kralovstvo

Dunkin šišky

Dunkin šišky sú známe nielen svojim jedlom a prekvapivo šiškami, ale tiež potravinovým reťazcom, ktorý ponúka skvelé prostredie na štúdium a prácu. Študenti môžu naplno využiť túto situáciu tým, že sa vydajú na jeden z výstupov zo šišiek Dunkin a študujú na svoje skúšky. Tieto kaviarne sú otvorené neskoro v noci, takže neváhajte chytiť skus. Nižšie sú uvedené niektoré z najpopulárnejších miest v USA, kde nájdete obchod Dunkin.

 • New York
 • Massachusetts
 • Florida
 • New Jersey

Joe a šťava

Joe a džús vo Veľkej Británii v Londýne ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a skvelú kávu. Počas prechádzky Londýnom a zastavenia pri Joe a Juice na niektoré smoothies a bezplatné WiFi pripojenie je kompletný balík pre väčšinu ľudí. Spoločnosť Joe a káva Juice, ktorá bola založená v roku 2002, bola mnohými označená za obľúbenú a podľa našich testov patrí na 3. miesto v rade za najrýchlejšie pripojenie Wi-Fi..

 • New York
 • Massachusetts
 • Florida
 • New Jersey

Tim Horton’s

Tim Horton´s je štvrtý v rade, keď poskytuje najlepšie WiFi služby. Nachádza sa v Kanade a môžete sa spojiť s tichými kaviarňami WiFi hotspot a vychutnať si vynikajúce espresso v pokoji. Pomocou prenosného počítača alebo smartfónu si môžete vybrať medzi dvoma z jeho služieb: WiFi základné a WiFi plus. Služba WiFi plus ponúka pripojenie k zariadeniu a poskytuje svojim hosťom neobmedzený prístup na internet pri vysokých rýchlostiach.

Zrnková káva a čajový list

Kto by nechcel piť tú smotanovú kávu „Dulce de leche“? Nielenže sa premyslite a dajte chutnú pochúťku do jedného z obchodov s kávovými zrnami a čajovými listami. Okrem toho ponúka rýchle internetové pripojenie s mobilným zariadením a vysoký dopyt po WiFi v ich obchodoch. Služba Wi-Fi je bezplatná a ponúka ľahko pripojiteľné služby, ktoré poskytujú najlepšie možné pripojenie na internet.

Nájdenie verejnej siete Wi-Fi

V závislosti od toho, kde sa nachádzate a snažíte sa nájsť internet bez poskytovateľa internetových služieb, by ste mohli nájsť verejné WiFi v okolí svojho okolia, napríklad v kaviarňach, reštauráciách, knižnici, parkoch a na mnohých ďalších miestach. Verejné siete vás však môžu vystaviť kybernetickým hrozbám. Pri používaní verejných sietí Wi-Fi na hotspotoch, ako sú kaviarne v okolí, postupujte podľa týchto krokov.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map