Najlepšie alternatívy Netflixu: bezplatné a platené služby ako Netflix (ale lepšie!)


Najlepšie alternatívy Netflix: zadarmo & Platené služby ako Netflix (ale lepšie!)

Publikované: 15. júla 2019


Netflix má pevné miesto v priemysle streamovania OTT s neuveriteľnými 139 + miliónmi predplatiteľov, ale v žiadnom prípade nemá žiadny monopol. Existuje celý rad ďalších streamingových služieb, ktoré by vykonávali rovnako dobrú prácu pri uspokojovaní vašich streamingových potrieb. Nižšie sme zdieľali exkluzívny zoznam alternatív Netflixu (bezplatných aj platených), ktoré stoja za pozornosť v roku 2019.

Netflix nepotrebuje žiadny úvod do streamovacieho priemyslu. Americká streamovacia služba je tak populárna, že názov sa doslova používa ako sloveso. „Poďme Netflix dnes večer“, „Čas pre niektoré Netflix a Chill“, je len pár príkladov toho, ako slovo „streamovanie“ v mysliach používateľov nahradilo slovo „streamovanie“. Zdá sa však, že prostredie online streamingu sa mení, keď sa noví uchádzači prihlásili, čo Netflixu ponúka určitú vážnu konkurenciu.
Takže ak vám dochádzajú vreckové, hľadáte zmenu v mediálnom katalógu alebo si jednoducho potrebujete prestávku od Netflixu, skúste tieto alternatívy Netflixu.

Najlepšie platené alternatívy k Netflixu

Video Amazon Prime

Amazon Prime Video je ďalším kľúčovým hráčom v odvetví streamovania OTT. Služba je k dispozícii vo viac ako 100 krajinách a stojí okolo 8,99 dolárov mesačne alebo 99 dolárov za rok. Ponúka veľkú hodnotu za peniaze, pretože sa dodáva spolu s mnohými predplatnými Prime, ktoré ponúka Amazon.
Aj keď Amazon ponúka porovnateľne menší katalóg médií ako Netflix, sotva by ste počuli používateľov Amazonu, ktorí sa sťažujú. Po stopách Netflixu ponúka Amazon Prime Video originálnu produkciu vrátane slávnych televíznych relácií ako Amertican Gods a Man in the High Castle. Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou je, že video Amazon Prime vám umožňuje získať relatívne lacnejší prístup k iným webovým serverom, ako sú HBO a Showtime, vo forme doplnkov..

Hulu

Pochádzajúc zo Spojených štátov je Hulu najbližším konkurentom spoločnosti Netflix v regióne, ktorý ponúka tisíce filmov a televíznych relácií od popredných sietí, ako sú AMC, PBS, Fox 21. storočia, atď. Hulu však za Netflixom zaostáva, pretože služba je obmedzená na USA, zatiaľ čo Netflix je k dispozícii takmer v každej inej krajine na svete. Aj keď sa to neodporúča, používatelia sa môžu rozhodnúť pre spoľahlivú Hulu VPN pre prístup k službe mimo USA.
Rovnako ako Netflix a Amazon Prime Video, aj Hulu ponúka svoju zbierku originálnych programov vrátane kriticky uznávaných televíznych relácií, ako The Handmaid’s Tale a The Act. Táto služba stojí 8 dolárov mesačne, ale môžete získať aj prístup k iným streamovacím službám, ako sú HBO Cinemax a Showtime za pár ďalších babiek. Niečo, čo by vám Netflix nikdy nedovolil urobiť.
V Hulu je ďalšia oblasť, ktorá ľahko porazí Netflix. Ponúka tiež vysielanie živých televíznych kanálov a podporu cloudovej digitálnej videorekordéry, takže v prípade, že chcete odstrániť svoje predplatné na dobrú televíziu, Hulu je spôsob,.

HBO teraz

HBO vyrobilo niektoré z najlepších zábavných odvetví v televíznom programe, ale počas vysielania je skutočne ťažké zachytiť ho na káblovej televízii. Ak teda chcete podľa potreby pohodlne sledovať populárne HBO relácie ako „Hra o tróny“ a „Západný svet“, prihláste sa na odber HBO Now.
Ako lákavé, ako to môže znieť, HBO Now prichádza s dobrou cenou 14,99 dolárov mesačne z dobrých dôvodov. Poskytuje prístup jedným kliknutím ku všetkým filmom, televíznym programom, dokumentárnym filmom, športovým prúdom a tomu, čo nie je. Službu môžete navyše streamovať súčasne na neobmedzenom počte podporovaných zariadení.
Používatelia sa tiež môžu rozhodnúť pre HBO Go, ktorý je dodávaný s predvoleným káblovým pripojením HBO. Ponúka všetko, čo spoločnosť HBO Now ponúka, ale stále musíte platiť za predplatné káblovej televízie.

Závesný televízor

K dispozícii iba v USA, služba Sling TV je služba káblového vysielania založená v roku 2015. Umožňuje používateľom vysielať všetky televízne kanály, ktoré sú tradične dostupné v káblovej sieti, bez predplatného alebo zmluvy DISH. Za porovnateľne nižšiu cenu 25 dolárov vám Sling TV ušetrí aj náklady na vysokorýchlostné zariadenia / vybavenie a spotrebuje tak priestor pod televíznym zariadením. Táto služba vám navyše umožňuje vybrať ďalších päť alebo šesť kanálov za príplatok 4,99 dolárov. Môžete tiež minúť trochu navyše na získanie prístupu k prémiovým kanálom, ako sú HBO, STARZ a EPIX.
Rovnako ako Netflix alebo Hulu, služba Sling TV je internetová služba na streamovanie médií a môžete ju sledovať na akomkoľvek podporovanom zariadení, ako sú Roku, Xbox, Android TV, Chromecast atď..

Fandor

Fandor je menej známa služba streamovania, ale ponúka videoobsah, ktorý ste nikdy na žiadnej inej stránke. Často sa označuje ako „Soundcloud“ streamovania videa a obsahuje množstvo filmov, televíznych relácií a dokumentárnych filmov, ktoré sa vyrábajú nezávisle. Fandor nemusí byť dobrou voľbou pre tých, ktorí majú radi tradičné hollywoodske filmy, ale ak ste na indie filmovej scéne, Fandor je vaša najlepšia stávka.
Táto služba v súčasnosti hostí obrovskú knižnicu médií s viac ako 6000 filmami spolu s ľahko použiteľným rozhraním pre pohodlné vyhľadávanie. Fandor stojí okolo 10 dolárov mesačne, ale ak si nie ste istí, či to stojí za vaše výdavky na streamovanie, môžete si najskôr zvoliť bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu

Najlepšie bezplatné alternatívy k Netflixu

Ak sa chcete úplne ušetriť zo streamingových nákladov, môžete sa uchýliť k niektorým z týchto bezplatných alternatív Netflixu. Aj keď ich ponuky nie sú ani zďaleka k niektorým z platených, ich používanie je stále úžasné, pretože nemusíte platiť desetník..

praskanie

Crackle, ktorý vlastní spoločnosť Sony, je bezplatná služba streamovania médií, ktorá ponúka širokú zbierku filmov, televíznych relácií (nových aj starých) na báze rotácie. Znamená to, že všetok obsah je dočasne k dispozícii a nebudete si môcť vybrať, čo chcete sledovať.
Crackle má tiež vlastnú zbierku pôvodného obsahu. Nevyžaduje sa žiadna registrácia. Streamovanie je celkom dobré a kvalita videa sa v porovnaní s platenými alternatívami, ako je Amazon Prime, významne nezmení. Reklamy sa však občas môžu obťažovať, ale nie je to nič, na čo by sme sa mohli sťažovať prostredníctvom bezplatnej služby. Ďalšou možnou výhodou je to, že crackle je regionálne obmedzený iba na USA, ale existujú riešenia, ktoré používatelia môžu použiť

Snag Films

Snag Films je ďalšou skvelou alternatívou Netflixu zadarmo na streamovanie. Môže sa pochváliť obrovskou knižnicou médií s viac ako 10000 filmami a televíznymi programami, ktoré, samozrejme, nie sú aktualizované ako ktorákoľvek z platených alternatív Netflixu diskutovaných vyššie..
Vzhľadom na to, že ide o bezplatnú službu streamovania, používateľom by nevadila relatívne nízka kvalita videa 720p alebo dokonca nižšia v prípade starých filmov a televíznych relácií. Niektorý obsah je k dispozícii vo vysokej kvalite rozlíšenia 1020p, ale väčšinou ide o pozitívny výsledok alebo miss. Umiestnenie reklám nie je príliš rušivé a niekedy sa používateľom vôbec nemusia zobraziť žiadne reklamy..

Popcornflix

Popcorn flix ponúka množstvo bezplatných filmov a televíznych relácií zo všetkých žánrov, ktoré sú pripravené na streamovanie bez toho, aby ste sa museli registrovať. Rozhranie webovej stránky sa ľahko naviguje a umožňuje veľmi jednoduchý prístup k videoobsahu z rôznych žánrov, ako je napríklad komédia, akcia, dráma, rodina, zahraničné filmy, komédia, dokumentárne filmy a ďalšie..
Nevýhodou je, že kvalita videa nie je taká vynikajúca a ponúka takmer rovnakú kvalitu ako tlač na DVD. Reklamy nie sú príliš invazívne, ale prehrávač videa nemá iné možnosti ako ovládanie hlasitosti. Na rozdiel od prehrávača médií Sony Crakcle, ktorý ponúka aj titulky.
Výber filmov je tiež trochu zasiahnutý a chýba, namiesto toho je tu veľa starších a menej známych titulov. Je však ľahké prechádzať žánrmi, takže vždy stojí za to skontrolovať, či sa tam niečo nachádza. Aspoň s filmami sme sa často snažili prinútiť hrať televízne programy.
Dokonca aj so všetkým, čo sa zvažuje, je ťažké zamotať sa zadarmo, a ak ste vyčerpali všetky svoje platené služby streamovania a stále vyjdete s ničím na pozeranie, mohlo by to stáť za to skontrolovať Snagov katalóg. Možno len nájdete skrytý drahokam.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map