Najlepšie Viber VPN: Získajte prístup odkiaľkoľvek v roku 2020


Najlepšie Viber VPN: Získajte prístup odkiaľkoľvek v roku 2020

Viber nie je dostupný v Číne, zatiaľ čo niektoré krajiny na Blízkom východe obmedzili funkciu hlasových hovorov. PureVPN vám umožňuje získať IP adresu z krajiny priateľskej k VoIP, čo vám umožní získať prístup k Viber odkiaľkoľvek.


. Logo Viber VPN

S viac ako 260 miliónmi aktívnych používateľov vo viac ako 190 krajinách je Viber po WhatsApp jednou z najpopulárnejších aplikácií VoIP a okamžitých správ. Mnoho ľudí využíva svoje funkcie na komunikáciu s priateľmi a rodinou z celého sveta.

Viber však nie je prístupný odkiaľkoľvek. Zoberme si napríklad Čínu, kde bola služba priamo zablokovaná. Navyše existujú ďalšie krajiny, napríklad krajiny na Blízkom východe, ktoré obmedzujú funkčnosť VoIP.

Existuje jednoduché riešenie na prístup k nemu odkiaľkoľvek. S VPN Viber môžete okamžite prekonať tieto prekážky a zároveň chrániť svoje údaje pred počítačovými zločincami a inými zvedavými očami. Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej:

Dôvody, prečo potrebujete virtuálnu sieť VPN

Tu je niekoľko dobrých dôvodov, prečo by ste mali zvážiť použitie VPN pre Viber:

1. Prístup k nemu z nedostupných oblastí

Viber je v niektorých krajinách zakázaný, pretože ich vlády chcú kontrolovať údaje, ktoré jeho občania posielajú a prijímajú. Vyvíjajú nátlak na poskytovateľov internetových služieb, aby blokovali prístup k službám v celej krajine, nechávajú miestnych obyvateľov a cudzincov, aby ich nemohli používať na to, aby zostali v kontakte so svojimi blízkymi. Nasleduje zoznam krajín, ktoré čiastočne alebo úplne obmedzili Viber:

 • jemen
 • katar
 • Čína
 • Omán
 • Severná Kórea
 • Saudská Arábia
 • Jordán
 • UAE
 • Irán
 • katar

Je dôležité si uvedomiť, že niektorí z nich aplikáciu blokujú dodnes, zatiaľ čo iní to robili iba dočasne. Ak však používate sieť VPN, nemusíte sa vyrovnať s týmito blokovaniami. Všetko, čo musíte urobiť, je zmeniť svoju virtuálnu polohu na krajinu, kde je Viber k dispozícii, a budete mať k nemu prístup okamžite..

2. Zabezpečenie vášho internetového prenosu

Viber poskytuje dobrú bezpečnosť, pretože šifrovanie typu end-to-end chráni vaše konverzácie pred tým, aby ich niekto videl alebo počul. Mohli by ste sa teda pýtať: „Prečo potrebujem na zabezpečenie svojich údajov aj sieť VPN?“ Závisí to predovšetkým od toho, kde a kedy službu používate. Napríklad odosielanie správ Viber prostredníctvom verejnej siete Wi-Fi ohrozí vaše súkromie.

Aj keď aplikácia používa šifrovanie, je veľmi pravdepodobné, že hotspot Wi-Fi, ku ktorému ste pripojení, nie je – to uľahčuje počítačovým zločincom sledovanie vašej prevádzky! Ak to dokážu nejako zachytiť, vaše osobné údaje môžu byť odcudzené. Sieť VPN vám ponúkne ďalšiu vrstvu šifrovania, aby ste mohli používať počítač Viber s úplným pokojom.

3. Ak chcete obísť škrtenie šírky pásma

Väčšina poskytovateľov internetových služieb sa uchýli k obmedzovaniu šírky pásma, keď sa zapájate do určitých činností, ako je využívanie služieb VoIP, streamovanie videa, hranie online hier a sťahovanie súborov. Aj keď spomaľujú vaše internetové rýchlosti na správu preťaženia siete, mohlo by to tiež prinútiť používateľov, aby si kupovali drahšie predplatné pre stabilné rýchlosti.

Ak sa pripojíte k službe VPN pred použitím služby Viber, váš poskytovateľ internetových služieb nebude vedieť povedať, čo robíte online. Jediné, čo uvidia, je blbý kód, s láskavým dovolením procesu tunelovania a šifrovania. Výsledkom je, že pri volaní VoIP do ľubovoľného kúta sveta môžete zažiť rýchlosť bez plynu.

PureVPN – najlepšia VPN pre Viber!

Ak hľadáte spoľahlivú sieť Viber VPN, už nehľadajte. PureVPN prichádza so všetkým, čo chcete v VPN na prístup k Viber, ktorý zahŕňa:

 • Testované pravidlá bez protokolov: Vaše súkromie má pre nás najvyššiu prioritu, a preto neuchovávame protokoly akéhokoľvek druhu. Neberte si za to slovo – nedávny nezávislý audit dokazuje, že naše tvrdenia nie sú iba fajčením a zrkadlom!
 • Právna zodpovednosť priateľská k súkromiu: Sídli sme v Hongkongu, kde neexistujú žiadne zákony na uchovávanie údajov akéhokoľvek druhu. PureVPN je tiež veľmi vzdialený od dohľadu 5, 9 a 14 očí, čo znamená, že sa pri používaní našej služby nemusíte obávať..
 • Globálna sieť serverov: Vďaka rozsiahlej sieti viac ako 2 000 VPN serverov na viac ako 180 miestach máte na výber krajiny, ktoré nezakazujú používanie Viber, rozsiahly výber.
 • Vysoké rýchlosti: Pripojenie k VPN zvyčajne do istej miery spomalí rýchlosť vášho pripojenia na internet. Radi by ste však vedeli, že naše servery neustále optimalizujeme na rýchlosť, aby ste mali rýchle a stabilné pripojenia bez ohľadu na dennú dobu..
 • Neobmedzená šírka pásma: PureVPN si uvedomuje, že obmedzenia šírky pásma nielen znižujú kvalitu vášho pripojenia Viber, ale aj to, ako dlho môžete zostať v spojení. Preto nekladieme žiadne obmedzenia na využitie šírky pásma.
 • Kompatibilita s mobilnými zariadeniami: Aj keď Viber pracuje na stolných aj mobilných platformách, najčastejšie sa na ňom používa. Našťastie PureVPN ponúka ľahko použiteľné a intuitívne aplikácie pre iOS a Android.
 • zabezpečenia & Funkcie ochrany osobných údajov: Ponúkame 256-bitové šifrovanie AES, ochranu proti úniku DNS a prepínač zabíjania na ochranu vašich rozhovorov s Viber. Ďalej máte rozdelené tunelovanie, aby ste zabezpečili bezpečný prístup k sieti Viber a zároveň využívali miestne služby.

Ako získať prístup k Viber pomocou VPN?

Postup je rovnako jednoduchý ako 1, 2 a 3. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie a budete mať prístup k Viber odkiaľkoľvek v priebehu niekoľkých minút:

 1. Prejdite na našu stránku objednávky a zakúpte si predplatné PureVPN, ktoré je pre vás to pravé.
 2. Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu pre svoje zariadenie.
 3. Po dokončení sa prihláste pomocou svojho používateľského mena a hesla.
 4. Pripojte sa k umiestneniu servera, kde nie sú stanovené žiadne obmedzenia týkajúce sa používania Viber, ako sú napríklad Spojené štáty americké.
 5. Počkajte na nadviazanie spojenia VPN.
 6. Teraz spustite aplikáciu Viber a rozprávajte sa ďalej!

často kladené otázky

Toto sú niektoré z najčastejšie kladených otázok o Viber a VPN:

Môžem používať Viber v Dubaji?

Nie, pokiaľ nepoužívate Viber VPN, pretože aplikácia je zablokovaná v SAE. Stačí získať IP adresu z inej krajiny, v ktorej je Viber prístupný, a budete radi, keď idete!

Môžem používať Viber v Číne?

Bez VPN pre Viber, ako je PureVPN, nemôžete! Sme jedným z mála poskytovateľov VPN, ktorí sú stále schopní obísť Veľký čínsky firewall.

Zabalenie vecí

Tam to máte. Teraz viete, ako pristupovať k sieti Viber pomocou VPN, môžete začať a chatovať so svojimi priateľmi a rodinou bez akýchkoľvek problémov. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, môžete použiť nižšie uvedenú časť s komentármi a my sa vám ozveme hneď, ako to bude možné!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me