Najlepšie VPN pre nezhody, takže k nemu máte prístup odkiaľkoľvek


Najlepšie VPN pre nezhody, takže k nemu máte prístup odkiaľkoľvek

Discord je populárna aplikácia pre hlasový a textový chat v hernej komunite, v niektorých krajinách je však nedostupná. Tieto blokády môžete obísť získaním adresy IP z krajiny, kde je k dispozícii diskordér, a to je miesto, kde prichádza PureVPN.


. Logo VPN pre Discord

Discord je freeware, textová aplikácia pre rôzne platformy a hlasový chat vytvorená špeciálne pre hráčov. Dôveruje viac ako 250 miliónom používateľov na celom svete a zjednodušuje komunikáciu medzi spoluhráčmi pri hraní online hier pre viacerých hráčov.

Aj keď Discord poskytuje pôsobivé vstavané funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov, nie je úplne bezpečné ich používanie. Vďaka správnemu súboru zručností a nástrojov môžu počítačoví zločinci naďalej využívať aplikáciu na získanie prístupu k vašim osobným údajom. Rozpor bol tiež zakázaný v niektorých regiónoch, ako je Čína a Spojené arabské emiráty, takže odtiaľ nebudete mať prístup..

Dobrou správou je, že obidva tieto problémy sa dajú ľahko vyriešiť inštaláciou VPN for Discord na vašom hernom počítači. Inštalácia trvá iba pár minút a ponúka množstvo ďalších výhod. Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej:

Dôvody, pre ktoré potrebujete sieť VPN

Tu je dôvod, prečo by ste mali zvážiť získanie siete Discord VPN:

1. Bezpečnosť & súkromia

Discord ponúka robustnú bezpečnosť s ochranou proti úniku IP a DDoS. K dispozícii je tiež dvojfaktorová autentifikácia, ktorá zabraňuje zlým ľuďom zneužívať váš účet. Komunikácia je navyše chránená pomocou protokolu HTTPS, aby sa zabránilo skrytiu poskytovateľov internetových služieb. Pokiaľ ide o hlasové rozhovory, sú šifrované end-to-end.

Ale napriek týmto opatreniam nie ste pri používaní aplikácie Discord 100% v bezpečí. Vaše textové rozhovory sú na ich serveroch nezašifrované a hostené. Nielen to, ale aj vaša IP adresa a ID zariadenia sa zaznamenávajú podľa pravidiel ochrany osobných údajov spoločnosti Discord. Pomocou VPN for Discord môžete chrániť obsah svojich správ a zastaviť ukladanie informácií umožňujúcich identifikáciu osôb.

2. Prístupnosť

Discord nebudete môcť používať v škole ani na pracovisku. Komunikačná aplikácia sa považuje za rozptýlenie, a preto tieto inštitúcie často obmedzujú prístup k nej vo svojich priestoroch. Podobne, ak žijete v krajine, ktorá cenzuruje videohry (alebo čokoľvek s nimi súvisiace), prístup k službe Discord sa môže ukázať ako výzva.

V tomto prípade vám VPN pre disk Discord ušetrí deň! Môžete sa pripojiť k zabezpečenému serveru VPN v ľubovoľnej krajine podľa vášho výberu a v procese maskovať svoju skutočnú adresu IP a umiestnenie. Týmto spôsobom budete môcť obísť tieto zátarasy a používať Discord odkiaľkoľvek.

PureVPN – najlepšia sieť VPN pre nezhody!

Ak hľadáte špičkovú sieť VPN, ktorá sa má používať s technológiou Discord, spoločnosť PureVPN vás pokryla. S viac ako 2 000 vysokorýchlostnými servermi na viac ako 180 miestach si môžete vy a vaši spoluhráči vychutnať plynulú textovú a hlasovú komunikáciu medzi sebou. Tieto pôsobivé rýchlosti však prichádzajú bez kompromisov v oblasti bezpečnosti.

PureVPN používa šifrovanie na vojenskej úrovni, prepínač internetového zabíjania, ochranu pred únikom DNS a množstvo ďalších funkcií, ktoré chránia vaše súkromné ​​správy v súkromí. Okrem toho nekladieme žiadne obmedzenia na využitie šírky pásma, takže nemusíte mať žiadne obavy, aby ste sa nemuseli báť pri streľbe správ uprostred všestrannej bitky pre viacerých hráčov.

Máte povolené používať jeden účet PureVPN súčasne na piatich rôznych zariadeniach, takže nemusíte kupovať samostatné predplatné VPN. Existujú elegantné a ľahko použiteľné aplikácie VPN pre všetky hlavné platformy, vďaka čomu je inštalácia bezproblémová. Zákaznícka podpora je k dispozícii nepretržite cez live chat v prípade akýchkoľvek problémov.

A čo viac, na všetky naše plány sa vzťahuje 31-dňová záruka vrátenia peňazí, ktorá vám umožňuje vyskúšať si textové alebo hlasové rozhovory spoločnosti Discord s PureVPN bez rizika.!

Ak si stále nie ste istí, či je PureVPN pre vás to pravé, dobrou správou je, že na všetky naše plány sa vzťahuje 31-dňová záruka vrátenia peňazí. Stačí sa zaregistrovať a prevziať službu na skúšobnú jazdu; Ak nie ste spokojní, môžete požiadať o úplnú refundáciu!

Ako používať discord s VPN?

Ak ste nováčikom vo svete sietí VPN a neviete, kde začať, netrápte sa! Postupujte podľa krokov uvedených nižšie a budete môcť bezpečne pristupovať k službe Discord odkiaľkoľvek:

 1. Nákup predplatného PureVPN.
 2. Teraz si stiahnite a nainštalujte aplikáciu PureVPN pre svoje zariadenie.
 3. Prihláste sa pomocou svojho používateľského mena a hesla.
 4. Pripojte sa k akémukoľvek serveru VPN. V ideálnom prípade by ste si mali vybrať jedno blízko vašej skutočnej polohy a v krajine, kde je prístupný Discord.
 5. Spustite disk Discord a bezpečne a bezpečne konverzujte!

Poznámka: Stále máte problémy s používaním služby Discord? Skúste sa pripojiť k inému serveru VPN alebo sa obráťte na náš priateľský tím podpory zákazníkov, ktorý vám poskytne ďalšiu pomoc.

Prečo by ste nemali používať bezplatnú sieť VPN na zisťovanie zhody?

Možno budete v pokušení zaregistrovať sa na poskytovateľa bezplatných sietí VPN, ale existuje veľa dôvodov, prečo je použitie jedného zlý nápad. Po prvé, tieto služby majú obmedzené / preplnené servery, čo sa premieta do nižšej rýchlosti pripojenia.

Po druhé, zatiaľ čo bezplatné siete VPN sa vám neúčtujú priamo, stále sú to firmy na konci dňa. Často sa tak uchýlia k zobrazovaniu nepríjemných reklám alebo temnejšej taktiky, ako je zhromažďovanie a predaj vašich údajov tretím stranám.

Nakoniec musíte zvážiť aj bezpečnostné riziká takýchto služieb. Niektoré z nich nepoužívajú šifrovanie a iné sú náchylné na úniky DNS. Vyskytli sa aj prípady bezplatného infikovania aplikácií VPN.

často kladené otázky

Nasledujú odpovede na niektoré z najčastejšie kladených otázok o technológiách Discord a VPN:

Spolupracuje práca s VPN?

Rozhodne! Ak chcete dosiahnuť čo najlepší zážitok, odporúčame vám nastaviť našu funkciu rozdelenia tunelov, aby ste mohli používať diskordovanie cez PureVPN, zatiaľ čo všetka ostatná prevádzka prechádza cez vášho poskytovateľa internetových služieb..

Je nesúhlas zakázaný v Spojených arabských emirátoch?

Áno. Na sklamanie hráčov zo Spojených arabských emirátov bol Discord zablokovaný Etisalatom, čo pre nich veľmi sťažuje hranie a komunikáciu s priateľmi..

Ako môžem používať nezhody v SAE?

Je to jednoduché. Musíte zmeniť svoju IP adresu na krajinu, v ktorej je aplikácia k dispozícii, a VPN for Discord vám v tom pomôže.

Ako získam nesúhlas s prácou v mojej škole?

Ako už bolo spomenuté vyššie, je veľmi pravdepodobné, že Discord je na vašej škole alebo škole WiFi nedostupný. Tieto inštitúcie obmedzujú prístup k takýmto aplikáciám a službám, pretože chcú, aby študenti používali sieť iba na akademické účely. Naučte sa, ako nastaviť VPN pre školské WiFi a používať Discord bez akýchkoľvek obmedzení!

Balenie vecí hore

To je všetko, čo potrebujete vedieť o používaní služby Discord s VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map