Netflix nepracuje na Firestick?


Netflix nefunguje na Firestick?

Publikované: 3. marca 2020


Používatelia produktu Netflix Firestick vo veľkej miere hlásili hrozný chybový kód 0013, ktorý bol sprevádzaný správou „Ľutujeme, nepodarilo sa nám dostať k službe Netflix“. Ak čelíte rovnakému problému, postupujte podľa tohto sprievodcu odstraňovaním problémov a odtečte.

Netflix nefunguje na Firestick

Spoločnosti Netflix a Firestick spolu vytvárajú dokonalý bezšnúrový zdroj streamovania videa na väčších obrazovkách. Potrebujete iba stabilné pripojenie na internet, plán Netflix podľa vášho výberu a zariadenie Firestick. Drvivá väčšina ľudí využíva duo Netflix a Firestick, aby si mohla vychutnať vylepšený zážitok zo streamovania na svojom televízore. Všetko je zábavné a hry, kým aplikácia Netflix na vašom zariadení Firestick z nejakého nejasného dôvodu prestane fungovať..

V určitom okamihu môžete naraziť na problém, ktorý bráni zariadeniu Firestick dosiahnuť službu Netflix. Často sa zobrazuje chybový kód 0013 spolu so správou „Ľutujeme, nepodarilo sa nám dostať k službe Netflix“. Presný problém je zvyčajne ťažké presne určiť, nižšie uvádzame niekoľko rýchlych opráv, ktoré môžete skúsiť vyriešiť notoricky známym problémom..

Sprievodca riešením problémov

Nižšie uvedené metódy boli testované niekoľkými používateľmi Netflix Firestick, ktorí čelia rovnakému problému a pracovali ako kúzlo. Neváhajte a vyskúšajte sami seba a zdieľajte lásku s ostatnými.

Riešenie 1: Otestujte svoje pripojenie k internetu

Prvú vec, ktorú môžete vyskúšať, je skontrolovať problémy s pripojením v sieti Wi-Fi. Môžete to urobiť testovaním siete na inom zariadení, ako je napríklad smartphone alebo počítač. Ak zistíte, že na druhom zariadení nie je ani žiadne spojenie, problém je vo vašej sieti. Ak Netflix funguje na inom zariadení dobre, problém spočíva v špecifickom pripojení spoločnosti Firestick k sieti Netflix. V prípade, že nemáte ďalšie pripojenie na testovanie sieťového pripojenia, môžete skúsiť spustiť akýkoľvek iný streamovací kanál, napríklad Hulu alebo Amazon Prime, na Firestick..

Riešenie 2: Napájajte svoje Firestick zariadenie

Vypnite a potom zapnite zariadenie Firestick. Aj keď je to najzreteľnejšie riešenie, je to také, ktoré funguje väčšinou. Firestick je v podstate malý počítač so systémom Android, takže ho vypnete a znova zapnete, čím sa obnoví pripojenie vášho zariadenia k sieti Netflix. Jednoducho odpojte zariadenie na 30 sekúnd a potom ho znova zapojte. Ak problém stále nevyrieši, prejdite na ďalšie riešenie.

Riešenie 3: Vymažte vyrovnávaciu pamäť

Firestick je ako malý počítač s obmedzeným úložiskom a je celkom možné, že údaje uložené pre Netflix môžu spôsobiť problém. Ďalšou vecou, ​​ktorú môžete vyskúšať, je vymazanie údajov aplikácie Netflix a vyrovnávacej pamäte zo zariadenia Firestick podľa pokynov uvedených nižšie.

 • Stlačte tlačidlo domov na zariadení Firestick a v hlavnej ponuke prejdite na položku „Nastavenia“
 • V nastaveniach vyberte možnosť „Aplikácie“ a potom „Spravované nainštalované aplikácie“.
 • Prejdite na Netflix a vyberte ho
 • Kliknite na položku Vynútiť zastavenie a potom prejdite nadol na položku Vymazať vyrovnávaciu pamäť.
 • Po vymazaní všetkých údajov a vyrovnávacej pamäte zariadenie znova zapnite, aby ste ho mohli znova začať
 • Prejdite na domovskú obrazovku Firestick a znova otvorte Netflix

Ak sa tým problém vyrieši, je to pre vás dobré. Ak to tak nie je, skúste ďalšie riešenie.

Riešenie 4: Odstráňte a znova nainštalujte aplikáciu Netflix

Môžete tiež skúsiť odinštalovať a znova nainštalovať aplikáciu Netflix a zistiť, či to problém vyrieši. Môžete to urobiť podľa krokov uvedených nižšie.

 • Prejdite na domácu obrazovku Firestick a vyberte položku „Nastavenia“
 • Vyberte možnosť „Aplikácie“ a potom „Spravované nainštalované aplikácie“.
 • Otvorte „Netflix“ a vyberte možnosť „Odinštalovať“
 • Vráťte sa do domu Firestick
 • Do vyhľadávacieho panela v hornej časti obrazovky napíšte ‘Netflix a kliknite na ikonu vyhľadávania
 • Otvorte aplikáciu Netflix zo zoznamu
 • Kliknite na tlačidlo Inštalovať.

Po preinštalovaní Netflixu budete musieť znova zadať svoje poverenia. Prihláste sa a zistite, či problém stále pretrváva. Ak sa tak stane, prejdite nadol na riešenie č. 5.

Riešenie 5: Aktualizujte aplikáciu Netflix na Firestick

Problémy sa môžu vyskytnúť aj v prípade, že aplikácia Netflix na vašom zariadení čaká na aktualizáciu. Ak je to váš prípad, jednoducho aktualizáciou aplikácie na najnovšiu verziu sa môžete kedykoľvek vrátiť k streamovaniu. Po otvorení aplikácie sa zobrazí upozornenie, či je k dispozícii aktualizácia. Aj keď to nepomôže, môžete skúsiť aktualizovať firmvér Firestick ako rýchlu opravu.

Riešenie 6: Aktualizujte aplikáciu Netflix na Firestick

Aj keď aktualizácia aplikácie Netflix nepomôže, môžete skúsiť aktualizovať firmvér Firestick ako rýchlu opravu. Tu je postup:

 • Prejdite na domovskú obrazovku Firestick a prejdite na „Nastavenia“.
 • Prejdite na „Systém“ a potom klepnite na „Informácie“. Tu nájdete aktuálnu verziu firmvéru
 • Kliknite na položku „Vyhľadať aktualizáciu systému“. Ak má spoločnosť Firestick k dispozícii čakajúcu aktualizáciu, automaticky sa začne sťahovať
 • Po dokončení sťahovania kliknite na „Inštalovať aktualizáciu systému“. Môžete tiež nechať automatickú inštaláciu reštartovaním zariadenia

Riešenie 7: Resetujte Firestick

Ako poslednú možnosť môžete Firestick resetovať späť na predvolené nastavenia a pomocou týchto krokov vyriešiť chybu.

 • Choďte na Firestick domov a otvorte „Nastavenia“
 • Prejdite na „Systém“ a prejdite nadol na položku „Obnoviť predvolené výrobné nastavenia“.
 • Teraz môžete byť vyzvaní na zadanie špendlíka (ak ste ho nastavili). Zadajte ho a vyberte možnosť Obnoviť.

Teraz bude Firestick obnovený späť na svoje predvolené nastavenia a dúfajme, že dostane Netflix do prevádzky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map