Čo je to VoIP VPN a prečo ju potrebujete?


Čo je to VoIP VPN a prečo ju potrebujete?

Služby VoiP, ako sú Viber a Skype, sú populárnou alternatívou k tradičným pevným linkám, ale nie sú prístupné odkiaľkoľvek. S PureVPN môžete zmeniť svoju virtuálnu polohu na krajinu, v ktorej sú tieto aplikácie k dispozícii, a používať ich bez akýchkoľvek prekážok..


. Logo VOIP VPN

Príchod VoIP alebo Voice over Internet Protocol nielen uľahčil náš život, ale aj cenovo dostupnejší. Vďaka technológii, ktorá umožňuje používateľom získať internetovú telefónnu službu, sú tieto dni nákladných hovorov už dávno preč.

Keď sa na scéne prvýkrát objavil v polovici 90. rokov, pri telefonovaní a prijímaní hovorov čelili ťažkostiam. Teraz, keď však VoIP pokročil, je oveľa jednoduchšie si užiť krištáľovo čisté hovory s priateľmi, rodinou a kolegami.

V súčasnosti je k dispozícii mnoho populárnych služieb VoIP, vrátane programov Skype, Viber, Google Hangouts a Vonage. Ale pretože VoIP je blokovaný alebo obmedzený v niektorých krajinách Ázie a Blízkeho východu. Ak chcete získať prístup k týmto službám, musíte zmeniť svoju virtuálnu polohu.

Presne tam sa môže ukázať ako užitočná sieť VoIP VPN, pretože zmení vašu IP adresu na ľubovoľnú krajinu. Okrem toho je tiež potrebné, aby ste zabránili problémom s odposluchom, ktoré sa vyskytujú pri používaní služieb VoIP.

Čo je to VoIP VPN?

Zjednodušene povedané, VoIP VPN vytvorí šifrovaný tunel, cez ktorý prechádza všetka vaša VoIP prevádzka. Vďaka tomu budete môcť obísť obmedzenia brány firewall a bezpečne telefonovať.

Okrem toho tiež skryje vašu skutočnú IP adresu a priradí vám novú na základe VPN servera, ktorý si vyberiete. Vďaka tomu ste online anonymní a umožňuje vám prístup k službám VoIP, aj keď sú vo vašom regióne blokované.

Kde sú služby VoIP blokované?

Nasleduje zoznam krajín, ktoré zablokovali väčšinu služieb VoIP:

 • Spojené Arabské Emiráty
 • Čína
 • Saudská Arábia
 • Kuvajt
 • Severná Kórea
 • katar
 • egypt
 • Jordán
 • Guyana
 • Omán
 • Líbya
 • Paraguaj
 • Mexiko
 • karibský

Nezabúdajte, že nie všetky krajiny na tomto zozname neprerušovane blokujú VoIP. Zatiaľ čo iní blokujú služby VoIP iba ​​na určité časové obdobie, ako je masový protest alebo politický nesúhlas.

Výhody používania VPN pre VoIP

Teraz presne viete, čo je VoIP VPN. Poďme sa pozrieť na výhody, ktoré môžete získať.

Lepšie ponuky

Služby VoIP skutočne umožňujú uskutočňovať bezplatné medzinárodné hovory, ale mali by ste platiť za hovory na pevné alebo mobilné čísla. Tieto sadzby za hovory môžu byť o niečo drahšie v závislosti od miesta, z ktorého voláte.

Napríklad, ak ste vo Veľkej Británii, predplatné Skype so 400 minútami je rovnako nákladné 6,00 GBP mesačne.

Ak sa však v USA pripájate k serveru VPN, budete môcť využiť lacnejšiu ponuku. Neobmedzené množstvo mobilných a pevných minút 2,99 dolárov mesačne.

Použitím VPN pre VoIP môžete porovnávať ceny poskytovateľa VoIP v rôznych krajinách, aby ste si mohli kúpiť z najlacnejšieho miesta..

Žiadne škrtenie

Ak pravidelne uskutočňujete hovory VoIP, ktoré trvajú niekoľko hodín, existuje veľká šanca, že poskytovateľ internetových služieb (ISP) môže znížiť vašu šírku pásma, pretože ste použili príliš veľa údajov. V takom prípade si všimnete výrazné zníženie kvality hlasu.

Váš poskytovateľ internetových služieb bude tvrdiť, že tak robí za účelom „riadenia sieťovej prevádzky“ alebo „zníženia preťaženia šírky pásma“, ale zvyčajne sa jedná o pokus presvedčiť vás, aby ste upgradovali na nákladnejší dátový plán. S hlasom cez IP VPN, ktorý bráni vášmu poskytovateľovi internetu vidieť vašu komunikáciu, môžete zabrániť škrteniu ako celku.

Špičková bezpečnosť

Vedeli ste, že vaše hovory VoIP môže zachytiť a pozrieť niekto, kto má správne know-how a vybavenie? Aj keď služby VoIP, ako je Skype, tvrdia, že sú šifrované, v minulosti hackeri využívali nedostatky, ktoré zneužívali používateľov.

Okrem toho môže váš prenos VoIP monitorovať aj poskytovateľ internetových služieb a to isté možno povedať aj o reštriktívnych vládach. Ak chcete, aby vaše VoIP konverzácie zostali skutočne súkromné, pomocou VPN pre VoIP je vaša najlepšia stávka, pretože to zaistí celé vaše pripojenie na internet pomocou šifrovania na vojenskej úrovni..

Úplná sloboda

Cenová dostupnosť a súkromie (do určitej miery) VoIP nielen zvýšili popularitu týchto služieb na celom svete, ale viedli tiež k tomu, že niektoré krajiny ich úplne blokovali. V niektorých krajinách, telekomunikácie tlačia vlády, aby blokovali používanie VoIP, aby mohli rásť a chrániť svoje zisky.

V iných krajinách vlády obmedzujú prístup k službám VoIP, pretože ich možno použiť na obchádzanie zákonov o cenzúre alebo na výmenu politicky dôverných informácií. Voice over IP VPN vám pomôže obísť tieto zátarasy a poskytne vám slobodu používania požadovaných služieb VoIP s pokojom..

Ako odblokovať online hranie hlasového chatu pomocou VPN pre VoIP?

Online hry naďalej rastú a srdcom mnohých hráčov vládne množstvo hier ako League of Legends, Battlefield, Call of Duty a Counter-Strike. O týchto hrách je spoločné to, že sú silne zamerané na tím a podporujú hlasový rozhovor so spoluhráčmi.

Niektoré vlády však dokonca blokujú hlasový chat v hre, čo ničí váš celkový herný zážitok! Vybavením sa VoIP VPN sa môžete ľahko obísť tieto bloky a komunikovať so svojimi spoluhráčmi v online hrách pomocou hlasového chatu.

Jednoducho si vyberte server VPN, ktorý sa nachádza blízko vás a v krajine, kde nie je obmedzená alebo blokovaná služba VoIP. Potom pokračujte a začnite hru, ktorú chcete hrať, keď ste pripojení – funkcia hlasového chatu tímu bude odblokovaná!

Ako volať zadarmo pomocou VoIP VPN?

Na internete obieha veľa otázok týkajúcich sa bezplatných hovorov VoIP pomocou VPN cez Voice over IP VPN. Keďže jedinou formou príjmu pre väčšinu služieb VoIP je predaj kreditov na volanie na skutočné mobilné a pevné čísla, nie je možné volať zadarmo pomocou VoIP VPN..

To znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou môžete získať lacnejšie volacie sadzby pomocou VPN pre VoIP. Ak sa chcete dozvedieť, ako dosiahnuť najlepšie možné ceny za svoje obľúbené služby VoIP, pozrite si vyššie uvedený príklad (tj, ak ste tak ešte neurobili).!

Nákup VPN pre VoIP? Tu je 6 vecí, ktoré treba hľadať

Najlepšie VPN pre VoIP sa môžu ľahko vyhnúť akýmkoľvek obmedzeniam alebo blokovaniu služieb VoIP. Musí tiež zabezpečovať bezpečné a anonymné spojenie a zároveň zabezpečiť vynikajúcu kvalitu hovoru. Pri kúpe siete VPN vyhľadajte nasledujúce položky:

1. Politika proti zaznamenávaniu údajov

Podobne ako u iných poskytovateľov služieb je možné protokolovať aj prenos smerovaný cez vašu službu VPN. Ak tretia strana požaduje prístup k vašim údajom, vaše súkromie môže byť veľmi dobre vystavené cudzím osobám. Preto by ste sa mali rozhodnúť pre sieť VPN s prísnymi zásadami protokolovania – ak nejde o protokoly, nemožno ich zdieľať.!

2. Kompatibilita zariadenia

V dnešnej dobe je možné služby VoIP používať na počítačoch aj mobilných zariadeniach. Ak teda chcete používať VPN počas používania VoIP, musíte spustiť softvér alebo aplikáciu VPN na rovnakom zariadení, prostredníctvom ktorého voláte. Našťastie väčšina dobrých poskytovateľov VPN ponúkne ľahko použiteľných klientov pre širokú škálu zariadení.

3. Rýchlosť pripojenia

Sieť VPN zvyčajne spomalí vaše pripojenie na internet do určitej miery z dôvodu prebiehajúceho procesu šifrovania. Najlepšie siete VPN však majú riešenie, aby mohli poskytovať najrýchlejšie rýchlosti bez kompromisov v zabezpečení online. Toto je veľmi dôležitý faktor na zabezpečenie vynikajúcej kvality hovoru.

4. Príslušnosť podľa práva súkromia

Ak sa váš poskytovateľ VPN nachádza v krajine s prísnymi predpismi o protokolovaní, nebude mať inú možnosť, ako viesť záznamy o vašej online aktivite a odovzdať ich, keď o to požiada orgán činný v trestnom konaní. Ak sa chcete vyhnúť tomuto porušeniu súkromia, vždy vyberte siete VPN registrované v krajinách so zákonmi o ochrane osobných údajov.

5. Distribúcia servera

Spoločnosť Lag môže vylepšiť alebo prerušiť váš zážitok z VoIP a existuje niekoľko faktorov, ktoré k tomu prispievajú, napríklad vzdialenosť medzi vami a vzdialeným serverom, ku ktorému ste pripojení. Ak má služba VPN široko distribuovanú sieť serverov, budete si môcť vybrať server, ktorý je vám najbližší, aby sa čo najviac znížilo oneskorenie..

6. Prémiové funkcie

Najlepšie služby VPN sa dodávajú s radom špičkových funkcií (okrem šifrovania), ktoré zvyšujú vaše súkromie, bezpečnosť a anonymitu na internete. Napríklad, Internet Kill Switch je nevyhnutnosťou, pretože automaticky preruší vašu komunikáciu VoIP v prípade nepredvídanej udalosti, keď dôjde k výpadku pripojenia VPN..

PureVPN – najlepšia VPN pre VoIP!

Ak hľadáte najlepšiu VPN pre VoIP, nehľadajte nič viac ako PureVPN. Dodržiavame nielen prísne zásady bez protokolov, ale tiež ponúkame proprietárne aplikácie a softvér pre všetky hlavné platformy. Okrem toho, keďže máme sídlo v Hongkongu, neexistujú žiadne povinné zákony o uchovávaní údajov, ktoré musíme dodržiavať.

Naše 2 000+ serverov VPN sú samooptimalizované, aby vám poskytovali hovory VoIP bez oneskorenia bez ohľadu na vašu polohu. Ponúkame tiež sadu funkcií, ktoré posúvajú vaše skúsenosti s VoIP na úplne novú úroveň, medzi ktoré patrí napríklad revolučný ozón a gravitácia, ako aj prepínač internetového zabíjania, ochrana pred únikom WebRTC..

Ako používať VoIP VPN?

Pri nastavovaní a používaní siete VoIP VPN postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

 1. Získajte predplatné PureVPN, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám.
 2. Stiahnite si aplikáciu alebo softvér PureVPN.
 3. Pred uskutočnením hovoru sa pripojte k serveru podľa vášho výberu.

PureVPN nielen zakryje vašu IP adresu, ale tiež zaistí všetku vašu komunikáciu VoIP s koncovým 256-bitovým šifrovaním AES. Takže môžete využívať služby VoIP odkiaľkoľvek, dokonca aj z krajín, kde boli obmedzené alebo blokované!

Prístup k nasledujúcim službám VoIP s PureVPN:

 1. Vıber
 2. telegram
 3. Wech
 4. zvar
 5. LINE
 6. Messenger a mnoho ďalších….

Zabalenie vecí

Je nevyhnutné získať spoľahlivú VoIP VPN, ako je PureVPN. Ak chcete pohodlne pristupovať k službám VoIP a využívať ich bez toho, aby ste sa dostali na radar niekoho iného. Nielenže zvyšuje bezpečnosť a súkromie vašich hlasových hovorov, ale tiež zlepšuje kvalitu vašich hovorov a dokonca vám umožňuje získať najlepšie sadzby hovorov..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me