PureVPN automatický prepínač zabíjania VPN (sieťový zámok)


PureVPN automatický prepínač zabíjania VPN (sieťový zámok)

Funkcia Kill Switch zabezpečuje vaše online aktivity v prípade odpojenia VPN. Funkcia Kill Switch funguje tak, že ukončí vaše internetové pripojenie, aby sa nezobrazila vaša online identita (adresa IP a miesto). Keď je povolená funkcia Kill Switch, môžete si byť istí, pokiaľ ide o vaše súkromie a bezpečnosť online.


V prípade odpojenia VPN zachujte svoju anonymitu online.

Čo je to VPN Kill Switch?

Rastúce obavy o online súkromie vyvolali PureVPN na integráciu ďalšej úrovne zabezpečenia známej ako Network Lock / Kill Switches, robustná funkcia, ktorá má zabrániť vášmu pripojeniu VPN pred náhodným vystavením vašej skutočnej IP. Táto funkcia sa tiež označuje ako prepínač zabíjania a zaisťuje bezpečnosť vášho pripojenia na internet „Leak Proof“.

Prepínač zabíjania funguje tak, že zakáže pripojenie na internet v okamihu, keď dôjde k výpadku pripojenia VPN, čím sa odhalí vaša skutočná adresa IP. Cieľom je zabezpečiť, aby sa vaše najcennejšie vlastníctvo – IP adresa a činnosti dostali do rúk kybernetických zločincov.

Takmer všetky siete VPN majú malú šancu na odpojenie počas pripojenia k ich internetovému pripojeniu. Ako silný obhajca ochrany osobných údajov postavil PureVPN prepínač Kill, takže vaša skutočná totožnosť, osobné informácie a adresa IP boli zabezpečené, aj keď došlo k dočasnému prerušeniu spojenia.

Prečo potrebujete VPN Kill Switch?

Prepínače zabíjania / zabíjania Zapínajte prepojovacie balíčky, ktoré prinášajú vynikajúce výhody a môžu pri ochrane vašej digitálnej existencie viesť dlhú cestu. Tu je dôvod, prečo potrebujete túto ochranu proti prepínačom, aby ste dôkladne chránili vaše internetové pripojenie:

 • 1.Táto ochrana zaisťuje najvyššiu bezpečnosť vašich citlivých údajov, a to aj v prípade, ak poskytovatelia služieb VPN pripojenie VPN na pár sekúnd preruší a ochráni vašu IP adresu pred vystavením. Bohužiaľ, mnoho sietí VPN nie je schopných poskytnúť službu Kill Switch v ich službách. Toto je pokročilá funkcia, ktorú v tejto chvíli ponúkajú iba prémioví poskytovatelia VPN, ako je PureVPN.
 • 2. V čase pripojenia VPN dochádza k nestabilným rýchlostiam a kolísaniu pripojenia, čo by mohlo viesť k odpojeniu. V takom prípade táto úžasná funkcia prepínača zabíjania vášho pripojenia zachová vašu anonymitu a nevystaví vašu skutočnú adresu IP.
 • Kvapky pripojenia 3.VPN nechávajú vás a vaše činnosti dočasne zraniteľní voči snooperom alebo ľuďom, ktorí netrpezlivo čakajú na vaše osobné informácie a odhalia všetok váš internetový prenos. Prepínač zabíjania zaisťuje, že keď ste pripojení, nikdy nebudete vystavení prístupu na internet, pokiaľ nie ste pripojení k sieti VPN..
 • 4.Pri prepnutí prepínača VPN Kill môžu používatelia pri pripojení k sieti VPN cestovať na miesta s vysokým dozorom, pretože funkcia prepínača zabíjania vám poskytuje pokoj, že vaša prevádzka by nikdy nebola preniknutá do rúk nikoho iného. , S krádežou údajov je nevyhnutné sledovanie, sledovanie na vzostupe, vybavenie poskytovateľa služieb VPN, ktorý ponúka najrýchlejšie pripojenie k službe VPN spolu s touto funkciou vypínača zabíjania..

PureVPN Exkluzívne funkcie

ikona

Zabezpečené WiFi

Používatelia Androidu sa môžu pripojiť k akémukoľvek Wi-Fi s úplnou dôverou a pokojom

ikona

Rozdelené tunelovanie

Získajte slobodu pri distribúcii vášho internetového prenosu podľa potreby medzi PureVPN a poskytovateľom internetových služieb

ikona

VPN hotspot

Zmeňte svoje Windows zariadenie na hotspot a zabezpečte všetky pripojené zariadenia

ikona

Konfigurácia smerovača

PureVPN je kompatibilný so širokou škálou smerovačov na zabezpečenie vašej domácej alebo kancelárskej siete

ikona

Prepínač internetového zabíjania

Pomocou našej funkcie IKS zabezpečenej proti zlyhaniu zabezpečte, že vaša skutočná online identita zostane tajomstvom

ikona

256-bitové šifrovanie

PureVPN používa na zaistenie sieťového prenosu Wi-Fi vojenské šifrovanie AES 256-bitové šifrovanie

ikona

Ochrana pred únikom

Použite našu službu, aby ste boli neustále chránení pred únikmi IPv6, WebRTC a DNS

ikona

Anonymné prehliadanie

Skryte svoju skutočnú IP adresu pomocou PureVPN a vychutnajte si anonymné prehliadanie webu

Ako aktivovať prepínač Internet Kill?

Zabezpečenie vašich online aktivít bolo teraz jednoduché a jednoduché. Postup aktivácie funkcie Kill Switch vo vašej aplikácii:

Krok 1: Pravým tlačidlom myši kliknite na softvér VPN a „Spustiť ako správca“

Pravým tlačidlom myši kliknite na bezplatné vpn reddit a spustite ako správca

Krok 2: Vyhľadajte ikonu „nastavenia“ v softvérovom programe PureVPN

Kliknite na ikonu nastavení killswitch

Krok 3: Vyhľadajte nastavenia rozšírených možností v našom softvérovom programe VPN

Kliknutím na položku „Advanced Options“ (Rozšírené možnosti) aktivujete killswitch alebo sledovač vpn

Network Lock je nevyhnutnosťou

Aj keď používatelia môžu používať VPN na rôzne účely, jedna vec je istá: všetci sa na konci dňa starajú o spoľahlivé súkromie. Ak však dôjde k odpojeniu pripojenia VPN, vaša identita je otvorená, aby všetci videli, čomu sa dá zabrániť pomocou prepínača Kill.

Ak ste politický aktivista – Nechceli by ste, aby vaša konkurenčná strana alebo iní poznali váš program. Ako politický aktivista hostíte nesmierne údaje, zoznam, e-mail, klienta v politickej oblasti a udalosti vo vašom regióne. Uistite sa, že ste povolili túto šifrovanú aplikáciu, prepínač zabíjania sa ukáže ako plodný, pretože zaisťuje a zabraňuje vášmu internetovému prenosu.

Ak ste novinár – Vzhľadom na to, že vás vláda pravdepodobne sleduje, nechceli by ste, aby vaša súkromná komunikácia s informačnými zdrojmi unikla a ohrozila mesiace tvrdej práce. Uistite sa, že ste povolili Kill Switch. Vďaka prepínaniu technológie zabíjania vo vašej aplikácii môžete zaistiť, aby sa to nikdy nestalo s naším tunelom VPN.

Ak ste bloger – Pokrytie viacerých tém si môže vyžadovať cestovanie do krajín, v ktorých je internet regulovaný. Aj keď použitie koonekcie VPN väčšinou nie je týmito vládami preferované, miestni používatelia sa na ne spoliehajú, že získajú prístup na otvorený web. Uistite sa, že ste povolili funkciu prepínania zabíjania, vďaka tejto úžasnej technológii, ktorá ponúka spoľahlivú možnosť v našom tuneli VPN, zostanete mimo radaru úradov..

Ak ste právnik – Prípady, na ktorých pracujete, sú zvyčajne citlivé a nenechávajú žiadny priestor na žiadne informácie, ktoré by mali byť zverejnené pred začiatkom procesu v prípade výpadku pripojenia VPN z jeho servera VPN. Keďže právnici zdieľajú informácie a komunikujú so svojimi klientmi, uistite sa, že ste vo svojom pripojení VPN povolili Kill Switch, ktorý ponúka spoľahlivé a bezpečné protokoly..

Ak ste informátor – Odhalenie informácií o činnostiach, ktoré sa považujú za nezákonné alebo neetické, môže pritiahnuť veľa nechcenej pozornosti a zastrašovania strán, ktoré vás chcú zastaviť vo vyjadrení vašich zistení. S touto bezpečnou, bežiacou aplikáciou (spolu s Kill Switch VPN Connection) je vaša najbezpečnejšia stávka na internete, pokiaľ ide o anonymitu a zaistenie bezpečnosti pri odpískaní píšťalky..

Príčiny odpojenia

Odpojenia sú bežné a sú súčasťou každodenného používania internetu. Môžu sa vyskytnúť kedykoľvek a kdekoľvek a môžu trvať niekoľko sekúnd až minút alebo hodín. Tu je viac o tom, prečo k nim dôjde:

· Nestabilné pripojenie na internet Existuje niekoľko faktorov, ktoré musíte skontrolovať, najmä ak používate zariadenie Wi-Fi. Nerovnomerný internet môže byť spôsobený zlým signálom a nedostatočným pokrytím. Dôvodom môže byť aj to, že šírka pásma prekračuje limit.

· Softvér a zariadenia Ak nie sú ovládače na vašom notebooku aktualizované alebo správne nainštalované, môže dôjsť k pravidelným odpojeniam. Niektoré programy alebo zariadenia môžu obsahovať chyby, ktoré je možné napraviť jednoducho aktualizáciou.

· Zlyhanie servera a siete Problém so sieťou medzi vami a serverom VPN spôsobí odpojenie internetu. Môže to byť spôsobené chybami konfigurácie sieťového brány firewall, smerovača alebo iného zariadenia sieťovej brány.

Funkcia Kill Switch Podporované zariadenia

PureVPN je najlepším poskytovateľom VPN, ktorý ponúka intuitívny a ľahko použiteľný softvér pre všetky hlavné platformy, ktoré sú integrované s prepínačom Internet Kill Switch, ako aj ďalšie užitočné funkcie..

· Android: PureVPN je jedným z mála najlepších poskytovateľov VPN, ktorý ponúka prepínač Android Kill Switch, ktorý sa bez problémov integruje a funguje bezchybne..

· Windows: PureVPN ponúka funkčnosť Kill Switch pre používateľov Windows, ktorí bezchybne fungujú, keď ste pripojení k VPN serveru.

· Linux: Pri práci na systéme Linux využite funkciu Kill Switch.

· Mac: PureVPN je poskytovateľ VPN, ktorý ponúka elitné funkcie Kill Switch optimalizované pre Mac, čo používateľom počítačov Mac dáva pocit bezpečnosti, keď sú pripojení k serveru VPN.

Viac informácií o funkciách PureVPN

 • Rozdelené tunelovanie
 • Šifrovanie AES
 • Zabezpečené WiFi
 • Bezpečné zdieľanie súborov P2P
 • Ochrana pred únikom IPv6
 • iOS on Demand
 • Ochrana pred únikom DNS
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map