PureVPN v správach


PureVPN v správach

PureVPN sa zaväzuje zachovávať a rešpektovať právo jednotlivca na úplnú slobodu internetu, súkromie, & bezpečnosť. Je to kvôli tomuto pevnému záväzku, že médiá PureVPN dosť často tlieskajú.


V prípade akejkoľvek tlačovej otázky, znaleckého posudku alebo kontaktu na pohovor

[Email protected]

Ein VPN mit erstaunlichen Datenschutzfunktionen

VPN tester 24. októbra 2019

Wir empfehlen PureVPN! Der Anbieter aus HongKong bietet einen guten Schutz or abmahnungen und ein Netzwerk mit Standorten in 141 Ländern. PureVPN ist beyonders geeignet für: Umgehung von geografischen Sperren im Internet mit einer großen Auswahl an Standorten, sicheres Filesharing und Streaming!

Test dokončený v PureVPN na Opportunites Digitales

Opportunites Digitales 24. októbra 2019

"Mnoho skvelých funkcií, široký výber serverov a celkovo dobrá hodnota za peniaze. PureVPN je dobrá voľba pre každého, kto má vážne problémy so súkromím!"

VPN sú navrhnuté tak, aby chránili súkromie online maskovaním vašej identity

Mac.Informer | 9. decembra 2014

PureVPN je internetová služba, ktorá uľahčuje pripojenie k serverom VPN. Táto aplikácia je určená na ochranu súkromia online maskovaním vašej identity. Tento nástroj poskytuje komplexnú sieť VPN, ktorá umožňuje ľahký prístup k stovkám serverov VPN umiestnených v rôznych krajinách na celom svete. Týmto spôsobom budete slobodne a anonymne prechádzať internetom a používať bezpečné adresy IP.

PureVPN Recenzia od VPNRanks.com

Poradie VPN 31. júla 2015

Poskytovateľ služieb VPN nie je nič bez dobrého šírenia servera a zdá sa, že PureVPN to vie celkom jasne. Dobré šírenie servera je rozumne distribuované, aby používateľom poskytovalo maximálnu online anonymitu, dostupnosť a bezpečnosť. PureVPN však ide o krok ďalej a zahŕňa server aj v tých krajinách, kde je internetová sloboda PRAVDY považovaná za požehnanie z dôvodu prísnej cenzúry..

PureVPN Recenzia od USAVPN.com

USA VPN | 22. januára 2016

PureVPN – názov sa za posledné roky stal vedúcou značkou VPN v tomto odvetví. PureVPN na prvý pohľad zaujme. Vďaka komplexnej a ľahko ovládateľnej webovej stránke, záruke vrátenia peňazí, približne miliónu stiahnutí a priateľskej zákazníckej podpore 24/7/365 vám dáva pocit, že vás obsluhujú profesionáli.

Preskúmanie PureVPN od spoločnosti Trust Pilot

Pilot dôvery 16. augusta 2016

Zabezpečte, aby vaše osobné údaje a aktivity na internete neboli nikdy vystavené extrémne spoľahlivej sieti VPN, ktorej dôveruje viac ako milión používateľov. Sieť VPN PureVPN s vlastnou správou má širší dosah (550+ serverových uzlov v 141 krajinách) a umožňuje viac simultánnych pripojení zariadení (päť) ako takmer akékoľvek iné siete VPN..

PureVPN Recenzia BestVPNProvider.com

Najlepší poskytovateľ VPN 21. augusta 2015

„PureVPN je vynikajúcou voľbou pre občanov, ktorí sa obávajú o svoje súkromie online a vyžadujú riešenie na ochranu svojej identity v USA, Európe, Austrálii a Číne. Náš prehľad PureVPN zistil, že PureVPN je založený s rozsiahlou ponukou protokolov tunelovania, aby sa predplatitelia mohli zaistiť v závislosti od ich typu použitia. ““

PureVPN recenzia od VPNAnalysis

Analýza VPN 1. apríla 2016

PureVPN sa osvedčil ako vynikajúca služba VPN s optimálnym zabezpečením, pohodlím a všestrannými funkciami. S viac ako 500 servermi v 101 krajinách je spoločnosť PureVPN obdivovaná vysokou rýchlosťou a uskutočniteľnými cenami. Vďaka množstvu možností prispôsobenia, kompatibilite s takmer všetkými zariadeniami a všetkými obľúbenými operačnými systémami je PureVPN jednou z obľúbených VPN služieb..

PureVPN Recenzia od BestReviews.com

Najlepšie recenzie 13. marca 2015

S výkonom PureVPN sme boli viac ako spokojní. Drvivý počet miest, široká podpora zariadení a rôzne typy protokolov nás jednoducho odfúkli. PureVPN si tiež zaslúži medailu za dokončenie služby s takými dôležitými funkciami, ako sú prepínač zabíjania, SSL, ochrana proti úniku DNS a IPv6, rozdelené tunelovanie, NAT firewall a funkcia virtuálneho smerovača, ktorá zvyšuje strop pripojiteľných zariadení až na 10.

PureVPN Recenzia od VPNFan.com

VPN Fan | 15. júna 2016

Sieť PureVPN zahŕňa väčšinu kontinentov. Majú servery v Afrike, Ázii, Európe, na Strednom východe, v Severnej Amerike, Oceánii a Južnej Amerike. Majú rýchlu sieť VPN, ako ukazuje náš test rýchlosti.

PureVPN Recenzia od FIPE.net

FIPE 15. októbra 2015

PureVpn, má výhody oproti iným službám. S viac ako 500 servermi v 141 krajinách ponúka PureVPN úroveň všestrannosti, ktorá im určite pomôže nahradiť Hide-My-Ass. Použitie PureVPN znamená žiadne obmedzenia šírky pásma a vysoko bezpečné pripojenie po celú dobu.

PureVPN recenzia od Gizmo’s Freeware

Freeware spoločnosti Gizmo 24. júna 2016

Hongkongská sieť PureVPN ponúka veľmi rýchlu službu VPN ponúkajúcu 500+ serverov v 141 krajinách. Existujú vysoko konfigurovatelní klienti pre užívateľov Windows aj Mac, ktorí ponúkajú veľmi atraktívnu možnosť, ako umožniť používateľom vybrať najlepší server na základe účelu, a nie jednoducho geografického umiestnenia..

Recenzia PureVPN od MostSecureVPN

MostSecureVPN | 27. októbra 2016

PureVPN, keď sa služba pre spoločnosti rozrástla na globálny fenomén ochrany súkromia ľudí na celom svete. Vďaka svojej špičkovej technológii, schopnostiam a špeciálnym funkciám priniesol revolúciu v používaní VPN zo zložitosti na čo najjednoduchšie, pričom bezpečnosť a súkromie považovali za svoju najvyššiu prioritu..

PureVPN recenzia od VPNPick

VPNPick | 11. novembra 2016

Služba PureVPN je jednou z lepších a kompletnejších možností dostupných na dnešnom trhu. Upevnili svoju pozíciu v priemysle poskytovaním bezpečného šifrovania, ktoré sa zhoduje s najdôležitejšími funkciami. Okrem globálneho pokrytia, hlboká ochrana kontroly paketov, prepínač zabíjania, rozdelené tunelovanie a aplikácie bohaté na funkcie sú len niektoré z ponúkaných výhod.

Recenzie PureVPN prostredníctvom hostingu

HOSTINGPILL | 22. augusta 2017

Ak skutočne chcete sieť VPN, určite by som ju odporučil – pokiaľ nie ste veľmi dusní, nezklame vás..

PureVPN Recenzia od BESTVPN ratingu

BESTVPNating | 12. februára 2018

PureVPN je jednou z najlepších služieb VPN, ktoré sa dodávajú s najsilnejšími šifrovacími nástrojmi navrhnutými tak, aby vám poskytovali najvyššiu bezpečnosť online. Po prihlásení na odber služby PureVPN budete môcť surfovať po internete slobodne a anonymne ako nikdy predtým!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map