Sledujte iQiyi mimo Číny a Taiwanu pomocou VPN


Sledujte iQiyi mimo Číny a Taiwanu pomocou VPN

Vyskúšajte PureVPN už za 0,99 a vychutnajte si všetky západné a východné televízne programy a filmy na iQiyi mimo Číny a Taiwanu..

Získajte PureVPN 31-dňovú záruku vrátenia peňazí

Vysielajte všetok miestny a globálny obsah na iQiyi mimo Číny a Taiwanu

Streamujte všetok miestny a globálny obsah na iQiyi mimo Číny a Taiwanu v niekoľkých jednoduchých krokoch:

iQiyi s purevpn

Stiahnuť ▼


A nainštalujte PureVPN

Server iQiyi vpn

pripojiť

Na náš čínsky server VPN

získajte iQiyi

Všetko nachystané

Prístup k iQiyi odkiaľkoľvek

Potrebujete sieť VPN na streamovanie iQiyi?

IQiyi, známa tiež pod názvom „Netflix Číny“, ponúka jednu z najbohatších knižníc na internete. Je však k dispozícii iba v Číne a na Taiwane, čo znamená, že akonáhle opustíte čínske hranice, nebudete mať prístup k obsahu iQiyi odkiaľkoľvek.

HBO VPN

Prečo by ste mali sledovať iQiyi mimo Čínu a Taiwan s PureVPN?

Výhody používania PureVPN pre iQiyi je veľa. Tu sú nasledujúce hlavné výhody, ktoré môžete využiť s našou sieťou VPN:

  • Cestovanie

  • prístupnosť

  • rýchlosť

  • prístroje

  • Multi-prihlásenie

Čína má jednu z najväčších obyvateľov sveta. Podobne sa jeho expat rozprestiera na všetkých kontinentoch, vrátane Európy, Ameriky, Afriky, Ázie, Austrálie a ďalších krajín..

Pokiaľ ide o bývanie, Číňania si užívajú svoj čas v zahraničí. Pokiaľ však ide o prístup k online obsahu z ich krajiny, situácia sa stáva trochu nežiaducou. Rovnako ako nemôžete získať prístup k niektorej časti internetu, keď ste v Číne, pretože brána Great Firewall nemá prístup k niektorému čínskemu obsahu, keď ste mimo tohto regiónu. Dokonca ani prémiové predplatné služby iQiyi vám nepomôže, ak žijete v zahraničí.

PureVPN má servery v rôznych regiónoch vrátane Číny. Okrem toho máme na každom serveri stovky adries IP, čo znamená, že čínsku adresu IP môžete získať iba niekoľkými kliknutiami. Po pripojení k čínskemu serveru VPN máte prístup k iQiyi mimo Číny a Taiwanu z ktoréhokoľvek kontinentu.

iQiyi nie je jedinou čínskou streamingovou službou, ktorá ovládla srdcia mnohých obyvateľov celej krajiny i mimo nej. V skutočnosti existuje aj mnoho ďalších slávnych mien, ktoré si užívajú milióny používateľov mesačne, napríklad Baidu Video, Youku, QQVideo a PPTV..

Podobne ako v iQiyi, všetky tieto služby sú obmedzené iba na ľudí žijúcich v Číne. To znamená, že hneď ako vstúpite na cudziu pôdu, stratíte právo na prístup k týmto službám.

PureVPN je váš rytier v žiarivej zbroji, pretože vám pomocou niekoľkých kliknutí pomôže získať prístup ku všetkým takýmto kanálom. Pripojením k serveru podľa vášho výberu a získaním požadovanej IP získate prístup nielen k čínskym streamingovým kanálom a službám zo zahraničia, ale aj naopak..

Šírka pásma môže byť často problémom za streamingom s pomalým alebo tlmiacim tokom. Ak čelíte problémom so šírkou pásma, nebudete schopní dosiahnuť dobrú rýchlosť sťahovania.

Pomalá rýchlosť je niekedy príčinou obmedzenej šírky pásma, ktorú otvoril váš poskytovateľ internetových služieb. Z tohto dôvodu musíte požiadať poskytovateľa internetových služieb o vyššiu rýchlosť, ktorá je možná pri aktualizovanom predplatnom. Ak nejde o obmedzenú šírku pásma, môže sa stať, že budete čeliť problému obmedzovania ISP.

Znižovanie rýchlosti je medzi poskytovateľmi internetových služieb dosť stará prax a obmedzuje niektorých používateľov, ktorí sú dômyselnými streamermi. PureVPN vám pomôže tento problém vyriešiť rýchlo.

Na prekonanie škrtenia nemusíte povoliť žiadnu funkciu ani robiť žiadne vylepšenia. Jednoducho spustite PureVPN a získajte prístup k svojej obľúbenej službe na streamovanie bez vyrovnávacej pamäte.

Streamovanie sa najlepšie baví na mobilných zariadeniach. Ako by ste predsa len chceli, aby ste streamovali obsah na iQiyi a dochádzali ste do metra? Samozrejme by ste otvorili svoj smartfón alebo tablet a začali by ste streamovať čínsky obsah na cestách.

Ak chcete na svojom zariadení pristupovať k iQiyi z krajín mimo Číny, musíte mať v zariadení nainštalovanú sieť VPN. Nie každá sieť VPN však podporuje všetky zariadenia so systémom Windows, iOS, Mac alebo Android.

Jedným z najlepších aspektov PureVPN je to, že VPN môže byť nainštalovaná na mnohých zariadeniach. Službu PureVPN môžete spustiť na svojom zariadení Android TV, Linux, iOS, Windows, konzolách a dokonca aj na smerovači. Okrem toho máme jednoduché nasledovať sprievodcov, ktorí vám pomôžu nastaviť sieť VPN v priebehu niekoľkých minút.

Okrem použitia PureVPN na požadovanom zariadení na sledovanie iQiyi mimo Číny, môžete tiež chcieť používať VPN na iných pripojených zariadeniach. Dôvodov by mohlo byť veľa. Napríklad chcete zabezpečiť všetky zariadenia vo vašej domácnosti. Možno budete chcieť pridať do svojho života pohodlie udržiavaním PureVPN na každom zariadení, ktoré pravidelne používate.

Môžete tiež chcieť zaistiť zariadenie svojho súrodenca alebo rodičov, aby si mohli užívať bezpečné surfovanie alebo ľahkú prístupnosť obsahu odkiaľkoľvek.

Ak máte PureVPN, nemusíte kupovať viac účtov, aby ste mohli VPN používať súčasne na rôznych zariadeniach. Rovnaké poverenia môžete použiť až na 5 zariadeniach, a preto môžete na všetkých zariadeniach používať sieť VPN súčasne.

Prečo je platená VPN lepšia ako proxy a bezplatné VPN služby?

Spoznajte platenú sieť VPN Proxy Free VPN bez rozdielu
Šifrovanie dátÁnožiadnyÁno
Kompatibilita viacerých zariadeníÁnožiadnyžiadny
HD & Prístupnosť streamovania 4 kBÁnožiadnyžiadny
Prevencia škrtenia ISPÁnožiadnyžiadny
DNS & Ochrana pred únikom IPv6Ánožiadnyžiadny
Dedikované serveryÁnožiadnyžiadny

Recenzie zákazníkov PureVPN

TrustPilot

často kladené otázky

Môžete mať nejaké otázky, ktoré vás trápia v súvislosti s prístupnosťou iQiyi, atď. Čítajte ďalej a získajte odpovede na všetky svoje otázky.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me