Sledujte spoločnosť SonyLIV mimo Indie


Sledujte spoločnosť SonyLIV mimo Indie

Publikované: 2. septembra 2019


Potrebujete prístup do spoločnosti SonyLIV mimo Indie? Potom na svojich streamovacích zariadeniach použite sieť VPN. Získajte PureVPN za pouhých 0,99 dolárov a objavte všetko na SonyLIV bez problémov. Začnite sledovať SonyLIV odkiaľkoľvek a zabráňte nudám v uzamknutí.

img

Priznajme, že život je skutočne nudný, ak nemáte čas na to, aby ste sa nenudili. Možno ste mali ťažký deň a chceli ste sa trochu uvoľniť v pohodlí svojej izby, ale nechcete ani spať. Tak čo robíš? Môžete zapnúť obľúbený streamovací kanál a stráviť čas sledovaním úžasného obsahu.

Ak ste fanúšikom indickej televízie alebo chcete vysielať svoje obľúbené športové zápasy naživo online, môžete tak urobiť jednoducho pripojením k SonyLIV!

Ak hľadáte akýkoľvek druh športu, či už ide o kriket, futbal, tenis, zápas alebo čokoľvek, spoločnosť SonyLIV vás udrží v krytí..

A najlepšie na SonyLIV je to, že je úplne zadarmo! Aby ste mohli službu sledovať naživo, nemusíte platiť ani cent, ani si na kanáli vytvoriť účet. Jediné, čo musíte urobiť, je navštíviť web, kliknúť na to, čo chcete sledovať, a to je všetko!

Skoč do…

Máte však prístup k SonyLIV naživo odkiaľkoľvek?

To, či máte prístup k SonyLIV odkiaľkoľvek, závisí od vašej polohy. Služba je dostupná iba v južnej Ázii a inde je obmedzená.

Ak teda žijete v zahraničí, je pravdepodobné, že k službe nebudete mať prístup. Namiesto toho sa na obrazovke zobrazí nasledujúca chybová správa.

Sledujte spoločnosť Sonyliv mimo Indie

Našťastie existuje spôsob, ako získať prístup k spoločnosti SonyLIV z krajín mimo Indie. Ak sa chcete dozvedieť viac, postupujte podľa pokynov nižšie!

Ako sledovať SonyLIV mimo Indie?

Milióny Indov žijú mimo svojej domovskej krajiny z rôznych dôvodov. Niektorí sa presťahovali za prácou do zahraničia. Iní cestujú na dovolenku do zahraničia. Lietanie do zahraničia na služobnú cestu je tiež bežné, ak ste z Indie.

Vo všetkých týchto scenároch pravdepodobne nebudete mať prístup k spoločnosti SonyLIV zo zahraničia. Aj keď ste indián, ktorý z nejakého dôvodu cestuje alebo žije v zahraničí, nebudete mať prístup k službe online.

Ako je uvedené vyššie, môže sa stať, že nebudete mať prístup k spoločnosti SonyLIV, ak žijete mimo južnej Ázie. Je prirodzené cítiť sa sklamaný v takomto scenári, ale nemusíte sa trápiť, pretože máte ľahký prístup k svojim obľúbeným kanálom odkiaľkoľvek, ak máte VPN.

Ak sa vám zobrazuje vyššie uvedené chybové hlásenie, môžete ho ľahko zmeniť na inú obrazovku, ktorá vás privíta úžasnou službou SonyLIV..

Či už žijete v USA, Spojenom kráľovstve, Spojených arabských emirátoch, Austrálii alebo Kanade, môžete si aj naďalej užívať úžasný streamovací obsah, ktorý sa dodáva s technológiou SonyLIV.!

Ak chcete sledovať SonyLIV odkiaľkoľvek, postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

  • Získajte PureVPN
  • Stiahnite si aplikáciu PureVPN na akékoľvek zariadenie
  • Klepnite na režim Streamovanie a prejdite na kartu „Populárne webové stránky“
  • Klepnite na SonyLIV
  • Užite si streamovanie!

Výzva obmedzení online

V online svete sa v priebehu rokov trápili všetky druhy obmedzení. Je bežné nájsť webové stránky, ktoré sú cenzurované vo vašej krajine. Veľký čínsky firewall je veľkým príkladom toho, aké strašné cenzúry môžu byť.

A ak online cenzurovanie už nebolo dosť nepríjemné, streamovanie kanálov sa začalo podobným spôsobom. Nie že by to bola ich chyba. Ich cieľom je obmedziť ich obsah v iných krajinách filmovými štúdiami.

Každá spoločnosť by chcela zo svojho obsahu vyťažiť čo najviac peňazí. Jednoduchým spôsobom, ako to dosiahnuť, je udeliť samostatné licencie rôznym streamovacím službám. Zvyčajne ide o geografické licencie, ktoré umožňujú streamovacej službe streamovať obsah iba v niektorých regiónoch. V záujme splnenia týchto licencií musia streamingové služby obmedziť prístup k svojmu obsahu mimo svojich príslušných krajín.

To je dôvod, prečo je väčšina streamovacích kanálov, medzi ktoré patria SonyLIV, HBO Now, Amazon Prime a ďalšie, vo väčšine krajín sveta obmedzená..

Ako VPN pomáha?

VPN alebo virtuálna súkromná sieť je úžasný nástroj, ktorý vám umožní vyťažiť maximum z internetu. V podstate vám VPN umožňuje zmeniť vašu IP adresu z vášho umiestnenia na ktorúkoľvek inú podľa vášho výberu. To vám pomôže v mnohých prípadoch, najmä ak chcete získať prístup k obmedzenému obsahu odkiaľkoľvek. Keď sa pripájate k sieti VPN, máte možnosť sa spojiť s ktorýmkoľvek z dostupných serverov VPN. Po pripojení sa vaša adresa IP automaticky zmení z vášho zariadenia na server VPN. Teraz, v závislosti od umiestnenia servera, ku ktorému ste pripojení, budete mať prístup k množstvu webových stránok a kanálov, ktoré nie sú dostupné vo vašej oblasti.

Väčšina webových stránok tam závisí na vašej IP adrese, aby zistila vašu IP adresu. Každé miesto má inú adresu IP a webové stránky to využívajú vo svoj prospech, keď sa snažia zistiť, kde návštevníci žijú. Táto metóda sa potom používa na obmedzenie prístupu k nechceným používateľom.

Tento problém však môžete obísť, keď sa pripájate k dobrej službe streamovania. Keď zmeníte svoju adresu IP, môžete prinútiť web alebo kanál, aby si mysleli, že žijete niekde inde a ktorý vám umožní prístup k tomuto konkrétnemu kanálu..

To je presne dôvod, prečo máte prostredníctvom VPN prístup na SonyLIV, Hotstar, Hulu a ďalšie podobné kanály.

Obsah dostupný na SonyLIV?

Na stránkach SonyLIV môžete streamovať množstvo obsahu na ľubovoľnom zariadení, ktoré chcete. Všetok obsah vysielaný naživo môžete vysielať v televízoroch Sony, SAB TV, Sony MIX, Sony Max, Sony MAX 2, SET PIX, AXN a Animax..

Nielenže môžete streamovať svoje obľúbené filmy a obsah Bollywood, ale tiež môžete sledovať svoje obľúbené anglické televízne programy a filmy. Okrem toho môžete na serveri SonyLIV vysielať súbory Animax HD, Sony BBC Earth, Food Food a ďalšie.

Svoje obľúbené športové zápasy môžete tiež vysielať naživo online na stránkach SonyLIV. Môžete streamovať Ligu majstrov UEFA, kriketové zápasy a oveľa viac naživo na SonyLIV.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me