Sledujte UEFA Super Cup – Liverpool vs. Chelsea


Sledujte UEFA Super Cup – Liverpool vs. Chelsea

Publikované: 26. júla 2019


Super pohár UEFA medzi Liverpoolom a Chelsea má začať 14. augusta. Takto ho môžete sledovať naživo a online:

1. Prihláste sa na odber PureVPN golf-right-image

UEFA Super Cup je každoročná futbalová súťaž, ktorú organizuje UEFA a ktorá slúži ako prostriedok na zvyšovanie opony pre nadchádzajúcu sezónu. Je to jediný zápas, ktorý spochybňujú súčasní vládajúci majstri dvoch hlavných európskych klubových súťaží, UEFA Europa League a Ligy majstrov UEFA. Vďaka tomu je perfektný začiatok novej sezóny.

Vďaka tomuto zaujímavému zápasu sa futbaloví fanúšikovia z celého sveta naladia a pozerajú UEFA Super Cup. Ale kvôli tomu, že internet bol zaplavený nestabilnými tokmi nízkej kvality, rozhodli sme sa vziať na seba pomoc futbalovým fanúšikom tým, že im poskytneme správny spôsob, ako sledovať nadchádzajúci super pohár UEFA..

Kde sa pozerať na Super Cup UEFA

Jednoduché riešenie streamovania UEFA SUPER spočíva v získaní siete Sports VPN na trhu. Ak si chcete vychutnať živé vysielanie Bundesligy online na ľubovoľnom kanáli, stačí postupovať podľa týchto jednoduchých krokov.!

1.Zaregistrujte sa na server PureVPN

2. Stiahnite si PureVPN

Po prihlásení na odber PureVPN si stiahnite jeho aplikáciu alebo ju nastavte na svojom zariadení, na ktorom chcete sledovať Bundesliga Live Online. PureVPN podporuje viac ako 20 zariadení, ktoré zahŕňajú mobilné telefóny, PC, tablety, KODI, smerovače, PS / Xbox, inteligentné televízory, ROKU atď. V Centre podpory máme všetkých sprievodcov nastavením a pomocný materiál..

3.Watch SUPER CUP na Sony LIV (Južná Ázia)

Môžete streamovať UEFA SUPER CUP s anglickým komentárom na SonyLIV. Ak chcete sledovať Super Cup na SonyLIV, otvorte na svojom zariadení aplikáciu PureVPN a pripojte sa k akémukoľvek serveru z južnej Ázie (India, Pakistan, Bangladéš, Srí Lanka).
Okrem toho existuje mnoho ďalších kanálov, ktoré vysielajú živé UEFA Super. Tieto kanály sú geograficky obmedzené a dostupné v určitých regiónoch. Preto môžete podľa vyššie uvedených krokov postupovať podľa ich dostupnosti

Country Streaming
RakúskoSky Sports
BrazíliaEsporte Interativo
KanadaDAZN
FrancúzskoRMC Sport
NemeckoSky Sport
Hong KongByť v športoch
IzraelŠport 5
TalianskoSky Sport
Latinská AmerikaFox Sports
USTurner Sports

Ako sa pozerať na UEFA Super Cup

Ak chcete sledovať UEFA Super Cup, môžete sa prihlásiť na ktorýkoľvek z kanálov uvedených v zozname vyššie. Majte však na pamäti, že väčšina týchto kanálov je k dispozícii iba v niekoľkých obmedzených krajinách. Napríklad, ak sa musíte nachádzať vo Veľkej Británii, aby ste mali prístup k BT Sport online.

Pre tých z vás, ktorí žijú na miestach, ktoré nie sú uvedené v zozname vyššie, sa nemusíte obávať. Stále sa môžete pozerať na nadchádzajúci super pohár UEFA a to aj na ktoromkoľvek kanáli, ktorý chcete, aj keď nie je k dispozícii pre vás alebo vašu krajinu. Ako je to možné, môžete sa opýtať? Ak máte VPN, samozrejme.

Všetko, čo musíte urobiť, je dostať sa na PureVPN, pripojiť sa k požadovanej krajine, a to je všetko. Jediným kliknutím na tlačidlo môžete sledovať, čo chcete, odkiaľkoľvek na svete.

Sledujte Bundesligu mimo Nemecka

Nestrácajte srdce, ak žijete v oblasti, kde nie je k dispozícii služba Bundesliga na priame online sledovanie. Existuje spôsob, ako ho môžete ľahko sledovať na gauči. Všetko, čo musíte urobiť, je dostať sa do rúk prémiového plánu spoločnosti PureVPN a všetci ste pripravení na prístup ku všetkým kanálom, ktoré sú vo vašom regióne nedostupné. Takže pre tých, ktorí žijú niekde inde a chcú sa pozerať na zápasy Bundesligy, postupujte takto.

Super pohár UEFA – Liverpool vs. Chelsea

Minulý rok sme videli, ako sa UEFA Super Cup zmenil na Madrid Derby, keďže zápas bol medzi Atletico Madrid a Real Madrid. Bola to jedna z najviac medializovaných udalostí roku 2018. Avšak scéna sa v roku 2019 bude veľmi podobať, pretože prvýkrát v histórii sa medzi dvoma anglickými tímami stretneme super pohár UEFA..

Po porážke Tottenham Hotspur v Lige majstrov bude Liverpool čeliť súčasným majstrom Európy Ligy Chelsea vo vodafone parku v Istanbule. Zápas bude zahájený 14. augusta 2019 o približne 19:00 GMT.

Sprievodcovia športovým vysielaním

Nižšie sa vám môžu páčiť aj ďalšie športové udalosti

 • Moto GP
 • liga majstrov
 • LA LIGA
 • Vzorec 1
 • NFL
 • Serie A
 • WRC
 • MLB
 • Liga majstrov UEFA
 • Bundesliga
 • LIGUE 1
 • UFC
 • tenis
 • NBA
 • IPL
 • NHL
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map