Služba VPN v Taliansku


Služba VPN v Taliansku

Ako sa koronavírus rozširuje, Taliansko je na celoštátnej úrovni. Vláda obmedzila zbytočné cestovanie a podniky požiadali zamestnancov, aby pracovali z domu. V tomto scenári vám talianska služba VPN umožňuje vykonávať úlohy na diaľku a zároveň zachovávať vaše online údaje a prítomnosť čo najbezpečnejšie..


vlajka

5+ viacnásobné prihlásenie

Pripojte a zabezpečte viac zariadení najlepšou talianskou sieťou VPN.

Aplikácie PureVPN sú k dispozícii pre: zariadenie

Tiež kompatibilné s konzolami, ktoré zahŕňajú SmartTV, Kodi, Amazon Fire, Chromecast, Routers, Computers a ďalšie inteligentné zariadenia.

Tu je návod, ako vám Taliansko VPN poskytuje úplnú slobodu online

img

Vyvarujte sa uchovávania metadát

Taliansko VPN služba chráni vaše súkromie a údaje pred zvedavými očami. S nedávnymi zákonmi o uchovávaní údajov, ktoré sa rýchlo prijímajú v Európe a na celom svete, buďte aktívny a obhajujte svoju slobodu prejavu a súkromia pomocou najlepšej VPN pre Taliansko. Naše viacnásobné šifrovacie protokoly zakrývajú všetku vašu online komunikáciu.

img

Zažite absolútnu internetovú slobodu

Geo-obmedzenia a internetová cenzúra sú tŕňom v tele mnohých používateľov. Wikileaks v roku 2009 informoval, že Taliansko zakázalo takmer 300 webových stránok. Bezplatný tok informácií je nevyhnutný a vďaka najlepšej sieti VPN pre Taliansko môžete odblokovať ľubovoľné webové stránky a aplikácie kedykoľvek a kdekoľvek..

img

Zostaňte skrytí

S rýchlym nárastom počítačovej kriminality, ako je ransomware a krádež identity, je priemerné joe takmer nemožné chrániť svoju digitálnu oblasť. S talianskou službou VPN VPN však môžete surfovať po webe úplne anonymne. Keď dostanete taliansku IP adresu, vaša IP adresa sa automaticky skryje, čo zastaví nezvaných hostí a zaistí bezpečnosť vášho zariadenia.

Servery VPN v Taliansku

S viac ako 2 000+ servermi strategicky umiestnenými vo viac ako 180 mestách po celom svete je sieť PureVPN postavená pre vysoké rýchlosti. Najlepšie talianske VPN VPN poskytuje svojim používateľom plynulý online zážitok už vyše desať rokov. Pokiaľ ide o bezpečnosť, anonymitu a rýchlosť, je naša služba na špičkovej úrovni.

PureVPN má v Taliansku strategicky umiestnených viac ako 15 serverov VPN v Taliansku, pričom 8 serverov je prítomných v Miláne a zvyšné sú rovnomerne rozdelené medzi Rím, Neapol, Turín a Porcia. Keďže naše servery VPN v Taliansku sú udržiavané sami, zaručujeme vám najrýchlejšiu rýchlosť prehliadania VPN a 99,99% dostupnosti.

Rome VPN

Florencia VPN

Venice VPN

Milan VPN

Sľubujeme vám!

Kompletná online sloboda

Internetová cenzúra sa stane najlepšou históriou vďaka technológii Best VPN for Italy, pretože teraz môžete zobraziť akýkoľvek obmedzený alebo blokovaný obsah. Prezrite si svoj obľúbený obsah kedykoľvek.

Zásady nulového záznamu

Ochrana osobných údajov našich používateľov je vždy na prvom mieste. Preto máme prísne zásady neprihlásenia, ktoré zaručujú, že žiadne z vašich údajov nebudú uložené ani speňažené.

Rýchlosti blesku

Naše servery sme strategicky umiestnili na správne miesta, aby ste mohli prehľadávať super rýchlou rýchlosťou.

Naša sieť VPN v Taliansku poskytuje bezkonkurenčnú bezpečnosť

Vyhnite sa dohľadu

Vyhnite sa zhromažďovaniu vašich metaúdajov a prehľadajte web bezpečne.

Anonymné prehliadanie

Skryte svoje online aktivity pred spolužiakmi, ako sú poskytovatelia internetových služieb a agentúry tretích strán

Absolútna sloboda

Prezerajte si svoj obľúbený obsah kedykoľvek s talianskou sieťou VPN.

Verejná ochrana Wi-Fi

Chráňte sa pred hackermi, počítačovými stalkermi a zlodejmi identity na verejných Wi-Fi hotspotoch.

Absolútna ochrana

Taliansko VPN prichádza s inteligentným antivírusom, ktorý vás chráni pred online hrozbami a malwarmi.

Funkcie ochrany osobných údajov a zabezpečenia

Talianska sieť VPN zvyšuje vaše súkromie a bezpečnosť online pomocou nasledujúcich funkcií:

256-bitové šifrovanie vojenského stupňa

Nikto nemôže odposlouchávať vašu komunikáciu, pretože všetky údaje prenášané cez internet prechádzajú cez náš bezpečný šifrovaný tunel, čo hackerom a agentúram tretích strán znemožňuje získať prístup k vášmu zariadeniu alebo sledovať vaše online aktivity..

Neobmedzené prepínanie serverov

S našou talianskou službou VPN v Taliansku nie je nijako limitované, koľkokrát môžete prepnúť z jedného servera na druhý, bez ohľadu na plán balíkov, ktorý ste si zakúpili..

Viacnásobné protokoly

Vďaka hostiteľským protokolom umiestneným pre vaše pohodlie môžete surfovať po webe s úplnou slobodou a nepretržitou ochranou. Niektoré z protokolov zahŕňajú OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP a IKEv2..

Filter obsahu

Náš filter obsahu blokuje nepríjemné kontextové reklamy a čokoľvek iné, čo by mohlo spôsobiť poškodenie vášho zariadenia.

Rozdelené tunelovanie

Táto užitočná funkcia vám umožňuje kontrolovať, ktoré údaje sa majú odosielať prostredníctvom vašej talianskej VPN a ktoré sa odosielať prostredníctvom vášho poskytovateľa internetových služieb, vďaka čomu sa stáva majstrom distribúcie údajov.

Antivírusová ochrana

Povedzte Adiosovi, že má problémy so škodlivým softvérom a vírusmi. Táto funkcia sleduje vaše chrbát 24/7, takže si môžete bez obáv sedieť, relaxovať a surfovať na webe.

2000+ servery vo viac ako 141 krajinách

Naša globálna sieť serverov vám umožňuje okamžite zmeniť adresu IP. PureVPN nie je len rýchly, je tiež bezpečný a globálny.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map