Získajte American Netflix na Roku


Získajte American Netflix na Roku

Publikované: 6. decembra 2019


Roku je populárne streamovacie zariadenie v USA aj mimo USA. Poskytuje obsah z obľúbených online streamingových služieb, ako je Netflix, svojim používateľom na striebornom podnose. Ak vlastníte Roku, ale na ňom nemáte spustený Netflix, postupujte podľa pokynov nižšie. Ako bonus vám tiež ukážeme, ako môžete geo-hop pozerať na americkú verziu Netflixu, ako aj na ďalšie americké kanály..

Netflix na Roku

Predtým, ako sa Amazon Firestick a Chromecast pripojili k radom, bol Roku jediným bežným hráčom v priemysle online prehrávačov médií. Spoločnosť Roku uviedla na trh v máji 2008 svoj prvý prijímač Netflix Internet Video Streaming prijímač umožňujúci Linux – Roku DVP.

Odvtedy zariadenie prešlo generáciou niekoľkých významných vylepšení po generácii. Teraz je predinštalovaný tuctom kanálov založených na USA, ako sú Amazon Instant, ABC, NBC a Hulu, aby váš zážitok zo streamovania na veľkých obrazovkách bol efektívnejší a zábavnejší. Roku v súčasnosti ponúka Roku Ultra, Roku Premiere, Roku Premiere +, Roku Express a Express + a môžete si vybrať, čo bude vyhovovať vašim vreckám a potrebám.

Ako nainštalovať Netflix na Roku

Nechať Netflix bežať na Roku je pomerne jednoduché, pretože s ním je zariadenie natívne kompatibilné. Takto môžete nainštalovať Netflix na Roku 1 a všetky ostatné modely Roku.

Pre Roku 1:

 1. Na domovskej obrazovke Roku prejdite na domovskú stránku a vyberte možnosť „Netflix“. Ak nevidíte Netflix: Prejdite na „Obchod s kanálmi“ „Filmy“ & TV “, vyberte„ Netflix “,„ Pridať kanál “, choďte na kanál
 2. Na domovskej obrazovke Netflix zvoľte „Áno“. Ak ešte nie ste členom, postupujte podľa pokynov na prihlásenie alebo si nastavte svoje členstvo online..
 3. Zobrazí sa kód. Zadajte tento aktivačný kód na adrese netflix.com/activate

Váš Roku má teraz spustený Netflix

Pre ostatné modely Roku:

 1. Prejdite na domovskú stránku a vyberte možnosť Netflix. Ak sieť Netflix chýba: Prejdite na časť „Vysielanie kanálov“ & TV “, zvoľte„ Netflix “,„ Pridať kanál “, choďte na kanál
 2. Na domovskej obrazovke Netflix vyberte možnosť „Prihlásiť sa“. Ak ešte nie ste členom, postupujte podľa pokynov na prihlásenie alebo nastavte svoje členstvo online..

Váš Roku je teraz pripojený k vášmu účtu Netflix. Užite si to!

Ako sa pozerať na americký Netflix na Roku

Keď už máte zariadenie Roku, na ktorom je spustený Netflix, nebolo by buzzkill, aby ste zistili, že konkrétny názov, ktorý sa snažíte pozerať, nie je vo vašom regióne k dispozícii.?

Netflix na Roku otvára dvere do úplne nového sveta video zábavy pre nožnice na šnúry. Obsah, ktorý je k dispozícii na prístup vo vašom konkrétnom regióne, vám však bude stále obmedzený. Netflix, ako všetci vieme, má samostatné mediálne knižnice pre každú krajinu, z ktorej je americká knižnica najvyššia. K svojmu obsahu však môžete pristupovať aj z krajín mimo USA pomocou spoľahlivej služby Netflix VPN, napríklad PureVPN. Použitím PureVPN môžete ľahko pristupovať ku všetkým kanálom v USA na Roku, ktoré sú vo vašom regióne inak nedostupné.

Upozorňujeme, že spoločnosť Roku nemá vstavaného klienta VPN a pre používanie servera Roku budete musieť na kompatibilnom routeri nastaviť PureVPN. Tým sa Roku automaticky pripojí k sieti Wi-Fi, keď sa pripojí k sieti Wi-Fi.

Zostava pozostávala z troch krokov.

 1. Registrácia pre PureVPN
 2. Konfigurácia smerovača s PureVPN
 3. Prepojenie smerovača s Roku

Zaregistrujte sa do služby PureVPN

Navštívte stránku PureVPN a zaregistrujte sa podľa svojho výberu.

Konfigurácia smerovača s PureVPN

Keď máte aktívne predplatné PureVPN, je čas nakonfigurovať ho pomocou smerovača pomocou Wi-Fi. Proces konfigurácie sa líši od smerovača k smerovaču. Tu je zoznam všetkých smerovačov spolu s ich sprievodcami konfiguráciou.

 1. DDWRT s PPTP
 2. DDWRT s OpenVPN
 3. Asus Router s PPTP
 4. Belkin router s PPTP
 5. Paradajkový smerovač s PPTP
 6. TP-Link s PPTP
 7. D-Link s PPTP

Po nakonfigurovaní protokolu PureVPN na používanom smerovači prejdite na ďalší krok.

Prepojte smerovač s Roku

Teraz môžete smerovač pripojiť k Roku podľa týchto pokynov.

 1. Reštartujte smerovač a spojte sa s PureVPN US IP adresou
 2. Na počítači Mac alebo PC navštívte stránku https://owner.roku.com
 3. Keď sa zobrazí výzva na výber krajiny, vyberte položku Spojené štáty
 4. USA majú 5-ciferné PSČ, takže si musíte zostaviť vlastný PSČ vzťahujúci sa na vašu kreditnú kartu
 5. Teraz na zariadení Roku vykonajte obnovenie továrenských nastavení. Ak to chcete urobiť, stlačte tlačidlo na zadnej strane zariadenia Roku na 15 sekúnd
 6. Zostavte Roku znova pomocou smerovača a znova ho pripojte k sieti

Teraz by ste na svojom Roku mali prístup k americkým Netflixom, ako aj k iným americkým kanálom, ako sú Hulu, ABC a NBC..

Keďže v Roku chýba predvolená kompatibilita s VPN, je to zďaleka najjednoduchší spôsob, ako nainštalovať a používať VPN vo vašom Roku. Na rozdiel od Amazon Fire TV, ktorá beží na upravenej verzii systému Android, Roku má svoj vlastný proprietárny softvér, ktorý dosť obmedzuje, ktoré aplikácie môžete nainštalovať..

Po inštalácii PureVPN na Roku si môžete byť istí, že vaše online aktivity sú šifrované a skryté pred zvedavými očami, ako je váš miestny poskytovateľ internetových služieb. Obrovská sieť serverov nad 2 000 a viac ako 180 lokalít zaručuje optimálnu dostupnosť bez úniku DNS.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map