5 En İyi Kodi Sıfır Tamponlama ile Oluşturuyor


5 En İyi Kodi Sıfır Tamponlama ile Oluşturuyor

16 Temmuz 2019


Herhangi bir arabellek oluşturmadan Kodi’de kanal akışı yapmak ister misiniz? Ardından bu kılavuzu kullanın ve en iyi Kodi yapılarını Android, IOS, Mac veya Amazon FireStick gibi herhangi bir cihaza yükleyin. Bu güncellenmiş bir listedir, bu nedenle mevcut en iyi eklentileri kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Ayrıca, Kodi’de arabelleksiz akışı artırmak ve kilitleme stresinden kaçınmak için cihazınızda PureVPN’i kullanabilirsiniz..

Kodi Yapıları nedir?

Kodi, açık kaynak yapısı nedeniyle oldukça özelleştirilebilir ve Kodi eklenti topluluğu, Kodi derlemeleri adı verilen uygulamanın değiştirilmiş sürümlerini sıklıkla yayınlar. İster kullanıcı arayüzünde bir değişikliğe ihtiyacınız olsun ister favori içeriğinize hızlı erişim sağlayın, bu yapılar bir düzine depo yükleme zahmetine girmeden amacınıza hizmet edebilir.
Kodi kurulduktan sonra, özelleştirilmesi çok zaman ve çaba gerektirir. Amacınıza uygun özel kaplamalar, eklentiler ve ayarlar bulmak bazıları için yorucu olabilir. Bununla birlikte, Kodi yapıları tüm bu eklentiler ve kaplamalar için tek noktadan alışveriş imkanı sunarak içeriği hızlı bir şekilde indirmeyi ve yayınlamayı kolaylaştırır.

2019 İçin En İyi Kodi Yapımları

En son Kodi Leia sürümü stabilize edildiğine göre, daha önce Krypton 17.6 üzerinde çalışan neredeyse tüm yapılar şimdi 18.3 sürümünü de destekliyor. Sadece Leia sürümünü destekleyen bir dizi yapı da yayınlandı, bu da eski sürüm için zemini nispeten ince hale getirdi. Aşağıda, arabelleksiz akış sunan en iyi beş Kodi yapısını listeledik. Bazıları Leia 18.3, bazıları 17.6 ve bazıları her ikisi için de çalışır.

Sınırsız Büyü

Uzun süreli bir Kodi kullanıcısıysanız, bunu duymuş olmalısınız. No Limits Magic, hatalı eklentilerden etkilenene kadar popüler bir Kodi yapısı olarak görülmekteydi. Ancak sizin için şanslı, şık bir kullanıcı arayüzü ve çok çeşitli çalışan Kodi eklentileri içeren en son güncellemeyle hayata döndü.
İster sıradan, ister sık ​​sık yayın yapan bir flama olun, No Limit Magic derlemesinde sizi şımartmak için filmler, TV şovları, sporlar ve daha pek çok içerik seçeneği bulunur. Bahsetmeye değer bazı eklentiler, diğerleri arasında AdultHideout, Bennu, Castaway, cCloud TV, Champion Sports, Covenant, DC Sports, GoodFellas 2.0 ve VideoDevil olabilir. Hem Kodi Krypton 17.6 hem de Leia 18.2-3 sürümleriyle çalışır.

Titanyum

Titanium sahnede nispeten yenidir ancak hem uzun vadeli hem de yeni Kodi kullanıcılarından harika yorumlar aldı. Büyük İngiltere ve ABD kablolu TV kanalları için Canlı Spor, Filmler, YouTube ve Canlı TV gibi farklı kategorilerden çok yönlü eklentilerle donatılmıştır..
Titanium, Gaia, Yoda, 13Clowns, Supremacy, Stream Hub, Deceit ve Incursio gibi en popüler eklentilerden bazılarına ev sahipliği yapıyor. Titanyum da kolay kişiselleştirme sağlar. Ünlü Xonfluence cildi kullanır, ancak tonlarca diğer seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Hem Kodi Kripton hem de Leia sürümleri için mevcuttur.

Misfit Mods Lite

2019 için bazı Kodi yapıları, uygulamanın işlevselliğini sayısız kategoriye dağılmış gereksiz eklentilerle şişiriyor gibi görünüyor. Misfit Mods Lite, minimum yer gerektiren ve dolayısıyla Amazon Fire Stick gibi cihazlarda mükemmel çalışan, kullanımı kolay bir yapıdır.
Kodi yapı topluluğundaki en eski oyunculardan biri olan filmler, TV şovları ve canlı etkinlikler için çeşitli video akışı eklentileri sunar. Bu eklentilerin tümü doğrudan ana menüye yerleştirilir ve bu da akışkan bir akış deneyimine yol açar. Yalnızca Kodi Leis için kullanılabilir ve Project M, Crackle, ESPN 3, The Pyramid, SportsDevil, YouTube, Monster Munch ve daha pek çok popüler eklentiye sahiptir..

Streamline

Kodi 18’i düşük bir RAM’de ve Firestick gibi bir işleme gücü aygıtında kullanıyorsanız, Kodline derlemesini düzene koymak kolay değildir. 220 MB boyutunda hafif olan bu cihaz, akış gereksinimleriniz için en iyi eklentilerden bazılarını sunan hafif ancak güçlü bir Kodi yapısıdır.
Arayüz oldukça pürüzsüz ve genellikle 1080p yüksek tanımlı kalitede bulunan video içeriği akışı için birçok kaynak arasından seçim yapmanızı sağlar. Magic Dragon, Exodus Redux, YouTube ve At The Flix gibi en popüler Kodi eklentilerinden bazılarına sahip olan Streamline, Kodi’yi küçük boyutuna rağmen eksiksiz bir medya akış merkezine dönüştürmek için doğru özelliklere sahiptir..

Xanax

Xanax, bize çok popüler Durex yapısını veren aynı Kodi geliştiricilerinin bir beyni. Durex durdurulmuş olsa da, Xanax mirası ileriye taşıyor ve 2019’daki en iyi Kodi yapıları listesinde işaretini yükseltiyor. Xanax, UI, UX ve hatta boyut açısından Durex’e oldukça benziyor..
Hala bir Durex alternatifi arayan kullanıcılar Xanax’a başvurabilirler. Hiçbir şekilde bir klon değildir, ancak çok daha iyi işlevselliğe sahip gelişmiş bir sürümdür. Xanax, Kodi Leia ve Krypton için kullanılabilir ve Yoda ve Maverick TV gibi Kodi eklentilerinin sağlam bir kataloğuna ev sahipliği yapıyor.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map