ABC Kodi Eklentileri: Kodi’de ABC’yi yasal olarak nasıl izleyebilirim?


ABC Kodi Eklentileri: Kodi’de ABC’yi yasal olarak nasıl izleyebilirim?

6 Aralık 2019


ABC, birçok popüler TV şovu da dahil olmak üzere premium video içeriği sunan ABD’deki en popüler kanallardan biridir. Kodi, açık kaynaklı bir dijital medya akış santrali olan kullanıcılarına, çeşitli eklentiler aracılığıyla tüm ABC’nin içeriğini yayınlama olanağı sağlar. Ancak, bunların tümü lisanslı kaynaklar kullanmaz ve kullanımlarına karşı şiddetle tavsiye edilir. Ancak vurgulamayın, aşağıda Kodi’de ABC’yi yasal olarak izlemenize yardımcı olacak en iyi Kodi eklentilerinden ikisini listeledik.

Başlangıçta bir radyo ağı olarak başlatılan ABC, Jimmy Kimmel Live, İyi Doktor, Doktor OZ Show, The View, Amerika gibi tüm zamanların en büyük TV şovlarını sunan Birleşik Devletin premium televizyon yayıncılığına dönüştü. diğerleri. Kodi ise Netflix, Hulu, Amazon Prime ve ABC gibi tüm kaynak türlerinden kutsal bir video içeriği olarak hizmet veren son derece özelleştirilebilir bir yazılımdır. Bununla birlikte, Kodi’de akış genellikle siyah beyaz yerine yasal olarak gri bir alanda olur.

Kodi Yasal Akış mı??

Kesinlikle evet. Yalnızca lisanslı kaynakları kullanarak içerik akışı sağlamanız şartıyla. Kodi, gümüş bir tepside size her türlü içeriği anında sunabilecek tüm bir eklenti dünyasına (hem resmi hem de üçüncü taraf) sahiptir. Resmi olarak bulunmayan bazı belirli içerikleri yayınlamak için resmi olmayan bir eklenti denemek ciddiye alınsa da, yasal yansımalardan kaçınmak istiyorsanız direnmek en iyisidir. Üçüncü taraf veya resmi olmayan eklentilerin çoğunluğunun, sundukları içerik için hiçbir yayın veya telif hakkı yoktur. Güvenli akış deneyiminin keyfini çıkarmak için her zaman lisanslı içerik sunan yasal Kodi eklentilerini kullanın. Basitçe söylemek gerekirse, Kodi’de akış yapmak, yasadışı veya telif hakkıyla korunan içerik akışını izlemediğiniz sürece yasaldır.

Kodi’de ABC

ABC, Kodi’de bulunan başka bir harika içerik kaynağıdır. ABC sunan eklentilerin çoğunda içerik lisanslama sorunları vardır, ancak yasal kaynaklardan içerik kullanmak ve sunmak için yasal olan birkaç tane vardır. Ve en iyi yanı, Kodi eklenti kütüphanesinin geri kalanı gibi size bir kuruşa mal olmayacakları.

Kodi’de ABC’yi İzlemek için En İyi Eklentiler

Aşağıda, resmi kaynaklardan ABC akışı sunan iki Kodi eklentisini listeledik.

USTVNow

USTVNow, özellikle ABD silahlı kuvvetleri mensuplarının vatanlarının dışındaki Amercal televizyon yayınlarını izlemelerini sağlamak için tasarlanmış bir hizmettir. Ancak bu sadece silahlı hizmetler için ayrıcalıklı değildir. Aslında, herhangi bir kimlik kanıtı gerektirmediğinden herkes bu eklentiye kaydolabilir. Sadece bir tıklama ile USTVnow Kodi eklentisi içeriği ekranınızda kullanılabilir hale getirir.

USTVNow’un ücretsiz planı ile ABD, ABC, CBS, CW, PBS ve My 9 dahil olmak üzere tüm büyük ABD karasal istasyonlarını yayınlayabilirsiniz. Ve en iyi bölüm, içeriğiyle ilişkili bölgesel kısıtlamaların olmamasıdır. dünyanın herhangi bir yerinde. Ancak, tek dezavantajı, bu ücretsiz katmanın isteğe bağlı içerik sunmamasıdır.

USTVNow ayrıca, HBO ve Showtime gibi en popüler kanallardan bazıları da dahil olmak üzere 200’den fazla kanala erişmenizi sağlayan 19 $ / ay ile 99 $ arasında premium planlar sunuyor. USTVNow eklentisi resmi Kodi deposundan indirilebilir, bu yüzden deneyin ve ABC’ye yasal olarak erişin.

WABC Programları

Resmi Kodi deposunda bulunan WABC Programları eklentisi, şüphesiz ABC içeriğini istek üzerine yayınlamanın en iyi yoludur. Mevcut tüm içeriği tek bir sayfada görüntüleyerek yayıncıların işlerini kolaylaştırmak için basit, özelleştirilemeyen bir arayüze sahiptir. Medya kütüphanesi oldukça dengelidir ve eski ve yeni içeriğin hoş bir karışımını sunar. America’nın En Komik Ev Videoları gibi eski okul klasiklerinin ve Marvel’in Shield Agent gibi yeni sürümlerinin beğenisiyle, içerik kütüphanesinin herkes için bir şeyleri olduğunu söylemek güvenlidir. WABC Kodi eklentisi doğrudan ABC TV’nin resmi web sitesinden içerik getirir, böylece Günaydın Amerika gibi güncel ABC şovlarını da izleyebilirsiniz..

Son sözler

İstediğiniz içeriği bulmak için doğru yerleri bildiğiniz sürece Kodi’yi kullanmak çok eğlenceli ve tamamen yasaldır. Güvenli bir Kodi akış deneyiminin keyfini çıkarmak için, her zaman resmi kaynaklardan içerik akışı yapın. Birçok kullanıcı, bildiğiniz her şey için, yasal olmayan ve ahlaksız olan resmi olmayan kaynaklardan telif hakkıyla korunan içerik getirebilecek üçüncü taraf eklentileri tercih eder. Yine de, onları denemek için yeterince cazip hissediyorsanız, asla Kodi VPN kullanmak gibi gerekli önlemleri almadan yapmayın..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me