Chromecast’te BBC iPlayer Nasıl İzlenir


Chromecast’te BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Chromecast’te BBC iPlayer’ı izlemek için bu kılavuzu kullanın. Ancak, İngiltere dışında yaşıyorsanız BBC iPlayer’ı almak için bir VPN kullanmanız gerekir. PureVPN’i edinin ve Chromecast’te BBC iPlayer’a her yerden erişin. PureVPN, BBC iPlayer şovlarının kilidini açmanıza ve evde can sıkıntısını önlemenize yardımcı olmak için sadece 0,99 $ ‘lık 7 günlük yeni bir deneme sunuyor.


img

BBC iPlayer’da Neler İyi?

Akış hizmeti iyi her şey var. Sonuçta, hizmet doğrudan BBC’nin kendi güç merkezinden geliyor. Böylece, çok sayıda TV şovu, belgesel dizisi ve film bekleyebilirsiniz. Örneğin, güzel bir suikastçı ve düşük seviyeli bir MI5 ajanı arasındaki ağır çekim çarpışmasına tanık olduğunuz Killing Eve TV dizisini ele alalım. Veya Phoebe Waller-Bridge’in yaratıcı zihninden gelen Fleabag’e de göz atmak isteyebilirsiniz. BBC iPlayer’da kesinlikle izlemeyi seveceğiniz bazı şovlar:

 • Doktor Kim
 • Christine Keeler’in Yargılanması
 • Ebe Ara
 • Drakula
 • Kral Gary
 • Savaş ve Barış
 • Öldürme Arifesi

Daha fazla şov önerisi için BBC iPlayer’daki En İyi Şovlar bloguna göz atın

BBC iPlayer İngiltere dışında mı mevcut?

En iyi şovları duyduktan sonra, Chromecast’inizde BBC iPlayer’ı kurmak ve bugün başlamak için heyecanlı olmalısınız. Değil mi? Heyecanınızı patlattığımız için özür dileriz, ancak gerçek şu ki Birleşik Krallık dışında yaşıyorsanız servise erişemezsiniz. BBC iPlayer’ın yalnızca İngiliz akış hizmeti olduğunu unutmayın. Bu, bölge dışındaki şovların yayınlanmasıyla ilgili bazı yasal yasalara uyma hakkı olduğu anlamına gelir. Yalnızca ulusal yayın şovları lisansına sahip olduğundan, hizmetlerini diğer ülkelere genişletemez. Serseri, sağ?

BBC iPlayer’ı Ücretsiz İzleyebilir miyim??

Hiç şüphe yok. Akış hizmeti kesinlikle ücretsizdir. Bu, hizmette yayınlanan herhangi bir şov için bir pound bile ödemeniz gerekmediği anlamına gelir. Ancak, tatil veya iş toplantısı gibi herhangi bir nedenle İngiliz topraklarından ayrıldıktan sonra, en sevdiğiniz BBC iPlayer şovlarına ve filmlerine veda etmelisiniz..

Chromecast’te BBC iPlayer Kurulumu ve Erişimi?

BBC iPlayer’ın Chromecast’te sorunsuz bir şekilde çalıştığını bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Daha iyi bir akış deneyimi için oynatıcıyı kolayca Chromecast’inize kurabilir ve şovları doğrudan Android cihazınıza yayınlayabilirsiniz.

Chromecast’te BBC iPlayer’ı kurmak ve sınırsız sayıda gösteriye erişmek kolaydır. Yapman gerekenler işte burada:

 • İOS veya Android cihazınızda BBC iPlayer uygulamasına ihtiyacınız var
 • Android’in için BBC Media Player uygulamasına ihtiyacın olacak
 • Bilgisayarınızın tarayıcısını kullanmak istiyorsanız Chromecast özellikli bir uzantıya ihtiyacınız olacaktır

BBC iPlayer’ı Ayarlayabileceğiniz Diğer Cihazlar

BBC iPlayer’ın devasa bir fan tabanı var. Sadece İngilizlere yönelik bir hizmet olmasına rağmen, hayran kitlesi yabancı bölgelere bile uzanıyor. Hizmetin büyük popülaritesi nedeniyle, şimdi farklı cihazlarda BBC iPlayer uygulamalarını bulabilirsiniz. Dolayısıyla, Chromecast dışındaki cihazlar için BBC iPlayer kurulum rehberleri arıyorsanız, aşağıdaki bağlantıları kontrol edebilirsiniz:

 • Kodi
 • Roku
 • Apple TV
 • Android TV
 • PlayStation 4
 • Xbox One
 • pencereler

İngiltere Dışında BBC iPlayer’a Erişmek İçin Bir VPN Gerekiyor

BBC iPlayer, hizmeti ziyaret eden her kullanıcının IP’sini takip eder. IP’yi izleyerek, hizmet kullanıcının konumunu belirleyebilir. Örneğin, ABD’den hizmete erişiyorsanız, ABD IP’niz BBC iPlayer sistemine kırmızı bir bayrak çıkaracak ve bu da IP’nin hizmete erişmesini engelleyecektir. IP’nizi taklit ederek bu sistemi kandırıp BBC iPlayer’ın IP izleme ve engelleme mekanizmasını ve benzer birçok akış hizmetini dolaşabilirsiniz. Ve bunun en iyi yolu sanal bir özel ağ kullanmaktır.

İngiltere Dışında BBC iPlayer Nasıl İzlenir?

Tercih ettiğiniz cihazda bir VPN kurarak BBC iPlayer içerik kısıtlamalarını kolayca aşabilirsiniz. VPN tarafından sağlanan anonim bir İngiltere IP adresinin arkasında olduğunuzda, BBC iPlayer’daki tüm şovların tadını her yerden çıkarabilirsiniz.

Chromecast herhangi bir VPN işleviyle gelmediğinden, başlamak için bir yönlendirici üzerinde PureVPN kurmanız gerekir.

 • PureVPN’e kaydolun
 • Uygulamayı VPN özellikli bir yönlendiriciye yükleme
 • Gerekli yapılandırmayı yapın ve İngiltere sunucusunu seçin
 • BBC iPlayer’ı başlat
 • En sevdiğiniz şovu yayınlayın ve keyfini çıkarın

PureVPN En İyi Akış VPN’dir. Heres Neden.

En İyi Çalışma Süresi : Hayranların gözdesi bir programın keyfini çıkarırken bağlantınız aniden düştüğünde ne hissedersiniz? Hayal kırıklığınız çatıdan ateş ederdi. Değil mi? PureVPN ile günün her saatinde en iyi çalışma süresini garanti edersiniz.

Kesintisiz Akış : En sevdiğiniz filmi izlerken tamponlama simgesi gördüğünüzde oldukça sinir bozucu olurdu. VPN sunucuları her zaman en yüksek hızları sunduğundan, sonunda sonsuz arabelleğe veda edebilirsiniz.

Üstün Koruma : PureVPN ile yalnızca Chromecast’inizde alacağınız en iyi akış deneyimi değil, aynı zamanda en üst düzey şifreleme nedeniyle en iyi korumayı da elde edersiniz.

Mükemmel Erişilebilirlik : BBC iPlayer, PureVPN kullanırken erişebileceğiniz tek en iyi akış hizmeti değildir. Uygulamamız Netflix, Hulu ve daha fazlası gibi onlarca diğer en çok talep edilen akış hizmetlerinin kapısını açar.

Son söz

Artık TV’nizde veya başka bir cihazda BBC iPlayer’ın keyfini çıkarmak için doğru araçlara sahipsiniz. Öyleyse neden daha fazla bekliyorsun? İstediğiniz planı alın, akış hizmetini Chromecast’inize yükleyin ve hit play.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me