Çin ve Tayvan dışındaki iQiyi’yi VPN ile izleyin


Çin ve Tayvan dışındaki iQiyi’yi VPN ile izleyin

PureVPN’i sadece 0,99’da deneyin ve Çin’in yanı sıra Tayvan dışındaki iQiyi’de tüm batı ve doğu TV şovlarının ve filmlerinin keyfini çıkarın.


PureVPN 31 Günlük Para İade Garantisi Alın

Çin ve Tayvan dışındaki iQiyi’de tüm yerel ve küresel içeriği yayınlayın

Çin ve Tayvan dışındaki iQiyi’deki tüm yerel ve küresel içeriği birkaç basit adımda yayınlayın:

purevpn ile iQiyi

İndir

Ve PureVPN’i yükleyin

iQiyi vpn sunucusu

Bağlan

Çin VPN Sunucumuza

iQiyi'yi edinin

Tüm Setler

İQiyi’ye her yerden erişin

İQiyi Akışı için bir VPN Gerekiyor mu?

“Çin’in Netflix’i” olarak da bilinen iQiyi, İnternet’teki en zengin içerikli kütüphanelerden birini sunar. Ancak, yalnızca Çin ve Tayvan’da kullanılabilir, yani Çin sınırlarından çıktıktan sonra iQiyi içeriğine hiçbir yerden erişemezsiniz..

HBO VPN

PureVPN ile neden Çin ve Tayvan dışında iQiyi izlemelisiniz??

İQiyi için PureVPN kullanmanın avantajları çoktur. VPN’mizden yararlanabileceğiniz aşağıdaki en önemli avantajlar:

 • Seyahat

 • Ulaşılabilirlik

 • hız

 • Cihazlar

 • Çok Girişler

Çin, dünyadaki en büyük nüfusa sahiptir. Benzer şekilde, gurbetçilerin Avrupa, Amerika, Afrika, Asya, Avustralya ve diğerleri dahil olmak üzere tüm kıtalara yayılması.

Yaşam konusunda, Çinliler yurtdışında vakit geçirmekten keyif alıyorlar. Bununla birlikte, çevrimiçi içeriğe ülkelerinden erişmek söz konusu olduğunda, işler biraz istenmeyen hale gelir. Tıpkı Büyük Güvenlik Duvarı nedeniyle Çin’deyken internetin bir kısmına erişememeniz gibi, bölge dışında olduğunuzda da bazı Çince içeriğe erişemezsiniz. Yurtdışında yaşıyorsanız, iQiyi’nin premium aboneliği bile size iyi gelmeyecek.

PureVPN’in Çin dahil farklı bölgelerde sunucuları vardır. Dahası, her sunucuda yüzlerce IP var, bu da sadece birkaç tıklama ile bir Çin IP adresi alabileceğiniz anlamına geliyor. Bir Çin VPN sunucusuna bağlandıktan sonra, Çin ve Tayvan dışındaki iQiyi’ye herhangi bir kıtadan erişebilirsiniz.

iQiyi, ülke çapında ve ötesinde birçok netizenin kalbini yöneten tek Çin akış hizmeti değildir. Aslında, Baidu Video, Youku, QQVideo ve PPTV gibi milyonlarca aylık kullanıcının keyfini çıkaran birçok ünlü isim de var..

İQiyi’ye benzer şekilde, tüm bu hizmetler yalnızca Çin’de yaşayan kişilerle sınırlıdır. Bu, yabancı bir toprağa girer girmez bu hizmetlere erişim ayrıcalığını kaybedeceğiniz anlamına gelir.

PureVPN parlayan zırhtaki şövalyenizdir, çünkü birkaç tıklama ile tüm bu kanallara erişmenize yardımcı olabilir. Seçtiğiniz sunucu konumuna bağlanarak ve istenen IP adresini alarak, yalnızca Çin akış kanallarına ve hizmetlerine yurtdışından değil, aynı zamanda tam tersi.

Bant genişliği genellikle yavaş veya arabellek sorunlu akış deneyiminin arkasındaki sorun olabilir. Aslında, bant genişliği sorunlarıyla karşılaşıyorsanız iyi indirme hızları elde edemezsiniz..

Bazen yavaş hız, İSS’niz tarafından açılan sınırlı bant genişliğinin nedenidir. Bunun için, yükseltilmiş bir abonelikle mümkün olan daha yüksek hızlar için ISS’nizden istemeniz gerekir. Sınırlı bant genişliği değilse, ISS azaltma sorunuyla karşı karşıya olabilirsiniz.

Hız azaltma, İSS’ler arasında oldukça eski bir uygulamadır ve bunu anlayışlı yayın yapan bazı kullanıcıları sınırlamak için yaparlar. PureVPN bu sorunu hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olabilir.

Kısıtlamanın üstesinden gelmek için herhangi bir özelliği etkinleştirmeniz veya ek ayarlamalar yapmanız gerekmez. Basitçe, PureVPN’i başlatın ve arabellek oluşturmadan akış için favori hizmetinize erişin.

Akış en iyi mobil cihazlarda yapılır. Sonuçta, bir metroya giderken iQiyi’de içerik akışını nasıl teşvik edersiniz? Tabii ki, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi açacak ve hareket halindeyken Çince içerik akışı yapmaya başlayacaksınız.

Çin dışından cihazınızda iQiyi’ye erişmek için cihazınızda bir VPN yüklü olmalıdır. Ancak, her VPN her Windows, iOS, Mac veya Android cihazı desteklemez.

PureVPN’in en iyi yönlerinden biri, VPN’in birçok cihaza kurulabilmesidir. PureVPN’i Android TV, Linux, iOS, Windows, konsollar ve hatta yönlendiricinizde çalıştırabilirsiniz. Ayrıca, VPN’yi birkaç dakika içinde kurmanıza yardımcı olabilecek kılavuzları takip etmemiz kolay.

PureVPN’i Çin dışında iQiyi izlemek için istediğiniz cihazda kullanmanın yanı sıra VPN’i diğer bağlı cihazlarda da kullanmak isteyebilirsiniz. Sebepleri çok olabilir. Örneğin, evinizdeki her cihazı güven altına almak istiyorsunuz. PureVPN’i düzenli olarak kullandığınız her cihazda tutarak hayatınıza kolaylık katmak isteyebilirsiniz.

Veya, kardeşinizin veya ebeveynlerinizin cihazını güvende tutmak isteyebilirsiniz, böylece her yerden güvenli sörf veya kolay içerik erişilebilirliğinin tadını çıkarabilirler.

PureVPN’e sahip olduğunuzda, VPN’yi aynı anda farklı cihazlarda kullanmak için birden fazla hesap satın almanız gerekmez. Aynı kimlik bilgilerini en fazla 5 cihazda kullanabilir ve bu nedenle VPN’yi her cihazda aynı anda kullanabilirsiniz.

Ücretli VPN Proxy ve Ücretsiz VPN Hizmetlerinden Neden Daha İyi??

Ücretli VPN Proxy Ücretsiz VPN Farkını Bil
Veri şifrelemeEvetHayırEvet
Çoklu Cihaz UyumluluğuEvetHayırHayır
HD & 4K Akış ErişilebilirliğiEvetHayırHayır
ISS Kısma ÖnlemeEvetHayırHayır
DNS & IPv6 Kaçak KorumasıEvetHayırHayır
Dedicated SunucularEvetHayırHayır

PureVPN Müşteri Yorumları

TrustPilot

Sıkça Sorulan Sorular

İQiyi erişilebilirliği vb. İle ilgili aklınızı rahatsız eden bazı sorularınız olabilir. Tüm sorularınızı okuyun ve yanıtlarını alın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map