DC Universe’yi herhangi bir ülkeden izleyin


DC Universe’yi herhangi bir ülkeden izleyin

DC Universe eksik mi? Ardından, bir VPN kullanarak DC Universe’yi her yerden nasıl izleyeceğinizi öğrenmek için bu kılavuzu okuyun. DC Universe’nin kilidini açmak ve Doom Patrol’ün yanı sıra ABD dışındaki diğer şovları izlemek için PureVPN’i yalnızca 0,99 $ karşılığında alın. Evde can sıkıntısını öldürün ve DC Universe’ye kolayca erişin.


PureVPN 31 Günlük Para İade Garantisi Alın

DC Universe’ye Herhangi Bir Ülkeden Nasıl Erişilir?

Düşündüğünden çok daha kolay. Aşağıdaki adımları takip ediniz:

purevpn ile dc

İndir

ve PureVPN’i yükleyin

dc vpn sunucusu

Oturum aç

ve ülkeler listesinden US Server’ı seçin

dc al

Bitti!

Akışı başlat!

DC Universe Yalnızca ABD’dir – Başka Bir Yerde Kullanılamaz

Hizmet kadar şaşırtıcı, sadece ABD’de mevcut olması talihsiz bir durum. Dünyada DC hayranları olmasına rağmen, DC Universe’nin neden sadece ABD vatandaşlarına hizmet etmeyi seçmesi şaşırtıcı.

dc VPN

DC Universe’de Trend Olan TV Şovları

dc Genç Adalet en iyi gösteri

Genç Adalet

Çocuklar olarak, hepimiz süper kahraman karikatürleri görmeyi sevdik. Daha sonra CGI daha kolaylaştı, uzun metrajlı filmlerin ve TV şovlarının çizgi romandaki karakterleri birleştirmesini sağladı. Sonuç yüksek bütçeli bir üretim olmasına rağmen, her yaş, çizgi film ve animasyonun sınıflarına bakmak güzel.

Buna katılıyorsanız, Genç Adalet’i seveceksiniz. Herkes tarafından sevilen adalet ligini bir adım daha ileri götüren bir çizgi dizi. Hikaye, şu anda gençliğinde olan tomurcuklanan süper kahramanlarla ilgili. Yetenekliler, ama önce metallerini kanıtlamalılar.

dc en iyi gösteri titans

Titanlar

Gizemli bir kız Detroit’e yeni geldi. Niyeti belirsiz; içinde kötü bir şey yaşadığını söylüyor. Şimdi, genç süper kahramanlardan oluşan bir ekip, kötülüğü uzak tutmak için gerekli olanı yapmalıdır. Heyecanımıza göre, ekip Nightwing tarafından yönetiliyor ya da çoğu insan onu nasıl tanıyor, Batman’in ilk Robin’i.

Gösteri şu ana kadar iki sezon yayınladı. Üçüncü sezon üretimde ise haber olmasa da iyimseriz. Gösteri yapımcıları, dünyanın dört bir yanındaki DC komik hayranlarına böyle bir muamele olan bir şovu iptal etmemelidir.

DC'de Doom Patrol

Kıyamet Devriyesi

İnsanlığı tüm kötülüklerden kurtarma sorumluluğu en beklenmedik süper kahramanlara verilmiştir. Tembel, berbat ve ileride olanlara hazır olmaktan çok uzaklar. Ama zaman ihtiyacı onları savaşa hazırlayacak mı? Yoksa kendi içlerinde umutlarını kaybedecekler mi?

Gösteri şu ana kadar sadece bir sezon yayınladı ve bu da dünyanın dört bir yanındaki komik hayranların beğenisiyle karşılandı. Doom Patrol için ikinci bir sezon zaten açıklandı ve 2020’nin ortalarında ekranlara çıkması bekleniyor..

DC Universe ile Neden VPN Kullanmalı??

PureVPN’i kullanmanız için bir düzineden fazla neden var. İşte ilk 5.

 • Gezgin

 • Gurbetçi

 • Benzersiz İçerik

 • Bölünmüş Tünel Açma

 • anonimlik

Sık seyahat ediyorsanız, diğer ülkelerdeki servis kesintilerinden haberdar olmalısınız. Örneğin DC evreni yalnızca ABD’de mevcuttur. Diğer ülkelere seyahat ettiğinizde, DC Evreni gibi hizmetlere bölgesel sınırlamalar ve sansürler nedeniyle erişilemez hale gelir.

PureVPN ile anında çevrimiçi olarak anonim olabilir ve sanal konumunuzu tercih ettiğiniz herhangi bir bölgeye değiştirebilirsiniz. Bağlandıktan sonra DC Universe’ye veya diğer herhangi bir akış platformuna ABD’de olabildiğince kolay erişebilirsiniz.

Daha iyi iş olanakları ve daha iyi işler nedeniyle ABD dışında yaşayanlar, evdekilerle bağlantıda kalmayı zor buluyorlar. Aynı zamanda tutkulu bir çalışan ve bir DC Universe hayranı olmanın hiçbir zararı yoktur. Ancak, ABD dışındaki akış platformuna erişemediğinizde de aynı şeyi hissetmeyi kabul edemezsiniz.

DC Universe’ye erişmek istiyorsanız, PureVPN’e bağlanarak bunu kolayca yapabilirsiniz. Bağlandığınızda, konumunuzu ABD olarak değiştirebilirsiniz. Bu size, ABD merkezli yeni bir kimlik kazandırarak dünyanın her yerinden DC Universe’ye erişmenizi sağlar.

Sevdiğiniz iyi süper kahraman eylemini bulamadan aynı içerik kütüphanesinde tekrar tekrar gezinmekten bıktınız mı? Netflix gibi popüler akış hizmetlerinin birkaç Marvel ve DC Comic tabanlı TV şovu olmasına rağmen, birkaç tanesi yeterli değil.

En iyi komik tabanlı TV şovlarını ve filmlerini sunan premium bir hizmet arıyorsanız, bugün PureVPN’i edinin ve DC Universe’de yayın yapmaya başlayın. Yalnızca ABD’de kullanılabilir, bu nedenle erişmek için PureVPN üzerinden bir ABD sunucusuna bağlı olmanız gerekir.

PureVPN, son derece gelişmiş akış merkezli bazı özelliklerden yararlanır ve bu da flamalar için en iyi araç olarak görülmeye değer. Özelliklerinden biri, bölünmüş tünelleme, kullanıcıların hangi hizmete bir VPN ile erişileceğini ve hangilerine erişmeden seçileceğini seçmesine olanak tanır.

Bu, VPN’nizdeki yükün yanı sıra mevcut bant genişliğinizin azaltılmasına yardımcı olur ve gecikme veya kekemelik olmadan tamamen arabasız akış deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar. 4K içeriği mutlak kolaylık ve kolaylıkla akışa bile olanak tanır.

PureVPN sizi çevrimiçi olarak tamamen anonim hale getirir ve özellikle akış sırasında ihtiyacınız olan bir şeydir. İSS’ler yayıncılardan nefret eder, çünkü mevcut tüm bant genişliğini tüketirler. İSS’ler altyapılarını güçlendirmek yerine, sık sık akış yapan kullanıcıların IP adreslerini kara listeye almayı seçerek akış sırasında son derece düşük indirme hızları ve sabit gecikmelerle sonuçlanır.

Tüm bu sınırlamalardan kaçınmak için PureVPN edinin. Bağlandığınızda, ISS’niz tarafından kara listeye alınabilecek IP adresiniz maskelenecek ve yerine PureVPN tarafından atanan sahte bir IP adresi verilecektir. Bu size tamamen anonim olan ve hiçbir şekilde sınırlandırılamayan veya kısıtlanamayan yeni bir çevrimiçi kimlik verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map