Disney Plus Hata Kodları – Tüm Hataların Tam Kılavuzu


Disney Plus Hata Kodları – Tüm Hataların Tam Kılavuzu

Güncelleme: 24 Aralık 2019


Disney + mükemmel bir akış hizmetidir. Ancak sorunlarla karşılaştığınızda, izlemek için iyi bir şey olmadan boş zaman geçirmek can sıkıcıdır. Disney Plus hata kodlarını nasıl çözebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Atlamak…

Lansmanından bu yana Disney Plus problemlerle çevrilidir. Lansmanından hemen sonra, hizmete ilk kaydolan Disney Plus kullanıcıları birçok kesintiyle karşılaştı. Disney, sorunu sadece birkaç gün içinde çözdü, sadece başka bir büyük darbe ile yüzleşti. Binlerce Disney + hesabı saldırıya uğradı ve karanlık web’e her biri 3 dolar gibi düşük bir fiyata satıldı.

Bunu takip eden salgın, insanları içeride kalmaya ve zamanı öldürmenin yollarını bulmaya zorladı. Açıkçası, Disney Plus gibi akış hizmetleri, kullanıcılarının tükettikleri içerik miktarında ani bir artış gördü. Bu, sunucularda bir yüke neden oldu ve birçok kullanıcı bir hata listesi hakkında şikayet ediyor.

Hataların çoğu, Disney Plus’ı birçok bölgede kullanılamaz hale getiren bölgesel sınırlamalardan kaynaklanmaktadır. Bu tür hatalar, Disney Plus için harika bir akış VPN’i olan PureVPN’e bağlanarak anında çözülebilir. PureVPN almak için buraya tıklayın.

Disney Plus’ta en sık karşılaşılan hataların listesi, bunların nasıl çözüleceği. Disney Plus akış VPN’inizin sorunlarınızın çoğunu nasıl çözebileceğini görünce şaşıracaksınız.

Hata Kodu 8 – Geçersiz e-posta veya şifre

Yanlış olan bir kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmaya çalışıyor olabilirsiniz, bu yüzden bu hatayı görebilirsiniz. Klavyenizdeki büyük harf kilidinin kapalı olduğundan ve doğru kullanıcı adını ve şifreyi yazdığınızdan emin olun.

Hata Kodu 9 – Giriş veya ödeme sorunu

Kısa süre önce Disney Plus hesap şifrenizi değiştirdiyseniz, tüm cihazlarınızdan otomatik olarak çıkış yapmış olmanız ihtimali vardır. Sorunu çözmek için doğru kullanıcı adınız ve şifrenizle tekrar oturum açmanız yeterlidir.

Hata Kodu 11 – İçeriğin kullanılabilirliği

Disney Plus’ta bulunan içeriklerin çoğu bölge kısıtlıdır. Bu, başka bir bölgede bulunamayan TV şovlarının ve filmlerinin sizde bulunmayabileceği anlamına gelir. Bölgenizde bulunmayan içeriğe erişmeye çalışıyorsanız, hata 11 ile karşılaşacaksınız.

Hata 11’i çözmek ve bölgenizde bulunmayan içeriğe erişmek için PureVPN gibi birinci sınıf bir akış VPN’e bağlanın ve konumunuzu ABD olarak değiştirin. Bu, Disney Plus’a erişmeye çalıştığınız herhangi bir içeriğe anında erişmenizi sağlar.

Hata Kodu 13 – Cihaz sınırına ulaşıldı

Disney, tek bir premium hesapla Disney + ‘da içerik izlemek için tek seferde kullanabileceğiniz cihaz sayısı konusunda özellikle önemlidir. Disney, aynı anda dört adede kadar cihaza giriş yapmanıza izin verir. Ayrıca, yedi kullanıcı profili oluşturmanıza olanak tanır.

Gelişmiş bir kullanıcıysanız ve evinizde birden fazla akışlı cihazınız varsa, hata kodunu geçerek akışa devam edebilmek için birkaç cihazdan çıkış yapmanız gerekebilir 13.

Hata Kodu 22

Disney Plus yalnızca birkaç ülkede kullanılabilir. Zaten bir Disney + hesabınız varsa, ancak şu anda Disney + ‘nın kullanılamadığı bir ülkedeyseniz, sonunda Hata Kodu 22 ile karşılaşabilirsiniz.

Bu sorunu çözmenin en kolay yolu PureVPN gibi bir Disney + VPN’ye bağlanmaktır. Bağlandığınızda, konumunuzu ABD olarak değiştirin, böylece tüm hatalardan ve sınırlamalardan kaçınabilirsiniz ve dünyanın her yerinden Disney + ‘ya anında erişin.

Disney Plus Hata Kodu 24

Bu hata çoğunlukla hatalı bir internet bağlantısı olması durumunda ortaya çıkar. İnternet bağlantınız sabit değilse ve düşük hızı çok sık dalgalanıyorsa, bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Bant genişliğinizi çok fazla kullanabilecek krom uzantıları kullanmadığınızdan emin olun.

ABD dışında Disney + kullanıyorsanız, tamamen farklı bir nedenden ötürü aynı VPN için aynı hatayı alıyorsunuz olabilir. Çoğu kullanıcı, kullanıcılardan para harcamalarını istemedikleri için ücretsiz VPN hizmetlerini tercih eder. Ancak, hatalı VPN hizmetleri Disney gibi kısıtlı akış hizmetlerine erişmenize izin vermede her zaman kötü bir iş çıkarır.+.

Bu sorunu çözmek için, PureVPN gibi birinci sınıf bir akış VPN’ine bağlanın ve ABD’deki bir sunucuya bağlanın. Bu, tüm sorunları çözecek, herhangi bir hata veya sorun olmadan Disney + ‘ya tekrar erişmenize izin verecektir.

Hata Kodu 25 – Dahili hata

Bu hata çoğunlukla Disney’in sunucu sonunda bir hizmet kesintisi sorunu olduğunda ortaya çıkar. Bu hatanın çözülmesi genellikle birkaç saat sürer. Güvenli tarafta olmak için akış cihazınızdaki Disney Plus uygulamasından çıkış yapmayı deneyin ve ardından tekrar giriş yapın.

Önlem olarak, Disney + Müşteri Desteği ile iletişim kurun ve servis kesintisi hakkında bilgi alın. Hizmetin kullanılamamasının, sizin değil Disney’in sonundaki bir sorundan kaynaklandığından emin olun.

Hata Kodu 30 – Cihaz kayıt sorunu

Disney Plus birçok akış cihazı ve donanım için özel uygulamalar sunsa da, bu hatayı görüyorsanız, Disney Plus tarafından desteklenmeyen bir cihaz kullanmanız mümkündür. Emin olmak için, akış hizmetinin Disney Plus akışını kullanmak için kullandığınız cihazı desteklediğinden emin olun.

Disney Plus Hata Kodu 31

ABD’deyseniz, bir akıllı telefonda Disney + izliyorsanız bu hatayı alıyorsunuz olabilir. Konum hizmetlerinizi devre dışı bırakmış olabilirsiniz, bu da Disney + ‘nın bu hata 31 bildirimini vermesine neden olabilir. Bu sorunu çözmek için cihazınızın ayarlarına gidin ve konum hizmetlerini etkinleştirin.

ABD dışındaysanız, bu hatanın cihazınızda görünme olasılığı daha yüksektir. Böyle bir durumda, gerçek konumunuzu gizlemede iyi bir iş yapmayan hatalı bir VPN hizmeti kullanıyorsanız hata görünecektir. Hata 31 sorununu çözmenin ve Disney + ‘ı ABD dışından izlemenin en kolay yolu, PureVPN gibi birinci sınıf bir akış VPN’e bağlanmaktır. VPN’ye bağlandığınızda, çevrimiçi olarak tamamen anonim hale gelirsiniz, bu da Disney + ‘nın gerçek konumunuzu bilmesini ve içerik erişiminizi engellemesini imkansız hale getirir..

Hata Kodu 32 – Giriş veya şifre sorunu

Yanlış bir şifre kullanıyorsanız, bu hatayla karşılaşma olasılığınız yüksektir. Parolanızı güvende tutmak ve kimseyle paylaşmamak son derece önemlidir. Başka biri tarafından sizin bilginiz olmadan değiştirilirse, kendi Disney hesabınızdan kilitlenirsiniz.

Hata Kodu 38 – Zaman ayarları

Akış cihazınızda saat ve tarih ayarları doğru değilse, Disney Plus’ta içeriğe erişmeye çalıştığınızda sorunlara neden olur. Sunucu ve cihazınız arasındaki zaman farkı nedeniyle, Disney Hata kodu 38’i göreceksiniz. Akış cihazınızdaki saat ve tarih ayarlarınızı düzeltmeniz yeterlidir ve bu sorununuzu çözmelidir.

Disney Plus Hata Kodu 39

Ekranda görünen hata mesajı "Bu, izlemeye çalıştığınız videonun şu anda izlenemeyeceği anlamına gelir. Bu, hakların kullanılabilirliği veya Disney ile ilgili başka bir sorun olabilir+."

Bu hata genellikle Disney + ‘ı Xbox One gibi bir oyun konsolunda yayınlıyorsanız veya aynı anda çok fazla cihazda yayınlıyorsanız görünür. Konsolunuzu yeniden başlatmayı veya diğer cihazlarınızdan çıkış yapmayı deneyin.

Disney Plus Hata Kodu 41 ve 76

"Üzgünüz, ancak istediğiniz videoyu oynatamıyoruz." Hata iletisi, bu hatanın neden ortaya çıkma nedenini açıklamasa da, birden çok çevrimiçi sorun giderme kılavuzu, bölgenizde içerik sağlayan Disney + sunucularının aşırı trafik yükü ile aşırı yüklendiğinde bu hatanın oluştuğunu gösterir. Yeni bir film veya henüz piyasaya sürülen bir bölüm izliyorsanız, bu hatayla karşılaşmanız olasıdır.

Yapılacak ilk şey akış cihazınızı yeniden başlatmaktır. Bu, RAM’ini temizleyecek ve Disney + sunucusunda yeni bir erişim sağlayacaktır. Bu yardımcı olmazsa, diğer yayıncıların en son yayınlanan video içeriğini izlemeyi bitirmek için bir iki gün beklemeyi deneyebilirsiniz. Disney sunucularındaki trafik normale döndüğünde, içeriği kolayca izleyebilirsiniz. Ancak, premium akışlı bir VPN’ye bağlanır ve sanal konumunuzu değiştirirseniz, göreli olarak daha az yüklenmiş bir sunucudan tüm artan trafikten ve içerikten erişebilirsiniz..

Hata kodu 76 için, çoğu çevrimiçi kullanıcı akış cihazını yeniden başlatmanın çalışmadığını belirtti. Ancak, bazı kullanıcılar uygulamayı sildikten ve yeniden yükledikten sonra Disney + içeriğine erişmede başarılı oldular, bu yüzden bu düzeltmeyi de denemelisiniz. Bu hata ayrıca PureVPN gibi birinci sınıf bir akış VPN’e bağlanarak daha az kalabalık bir sunucuya bağlanarak düzeltilebilir.

Disney Plus Hata Kodu 42

Bu hata, çoğu insanın neden bu konuda biraz fazla endişelendiğini açıklayan bir hata mesajı olmadan görünür. Etrafında deneyebileceğiniz çok basit bir çalışma var.

Lütfen hala İnternet’e bağlı olup olmadığınızı kontrol edin ve tekrar deneyin. Bu hata mesajı, cihazınızla bağlantı sorunları olduğunda görünür. Bu sorunu çözmek için akış cihazınızı yeniden başlatın ve internetinizin iyi çalıştığından emin olun..

Disney Plus Hata Kodu 66 – Yasal Belge Yok

“Kayıt yapılamıyor. Yasal Doküman yok ”

Bu, Hulu’da yeni keşfedilen bir hata kodudur. Son birkaç gün içinde, Avrupa ve Güney Amerika’daki birçok kullanıcı kaydolamamaktan şikayetçi oldu. Şimdilik bu hatanın neden ortaya çıktığı kesin olarak söylenemez. Ancak bunun yalnızca belirli ülkelerdeki kullanıcıları etkilediğini biliyoruz.

Bu hatayı gidermek için premium bir Disney VPN’e bağlanmanız gerekir. Ücretsiz bir VPN hizmetine bağlandıysanız, kaydolamazsınız.

Hata Kodu 73

Ücretsiz bir VPN hizmeti veya proxy kullanıyor musunuz? Ücretsiz VPN ve proxy’lerin çevrimiçi ortamda tamamen görünmez olmadığını bilin. Ücretsiz bir VPN veya proxy kullandığınızda, gerçek kimliğiniz çevrimiçi olarak açık kalır. Bu, Disney sunucularının konumunuzu algılamasını ve içeriğine erişiminizi engellemesini kolaylaştırır.

Sadece bu da değil, ücretsiz bir VPN sizi kimlik hırsızlığı, korsanlık ve fidye yazılımı gibi tüm siber tehditlere karşı savunmasız hale getirir. PureVPN gibi akış için optimize edilmiş premium bir VPN kullanmanız kesinlikle önerilir..

Disney Plus Hata Kodu 83

Bu hata genellikle evinizden uzakta, akıllı telefonunuzda Disney + izlerken ve konumunuz kapalı olduğunda oluşur. Konumunuz açıksa da olabilir, ancak başka bir ülkedeyseniz de olabilir. Bunun dışında, başka karmaşık nedenler de var, ancak hepsi PureVPN gibi premium bir akış VPN kullanarak çözülebilir.

VPN’ye bağlandığınızda, konumunuzu tercih ettiğiniz herhangi bir bölgeyle değiştirmeyi seçebilirsiniz. Herhangi bir akış cihazında ABD’ye bağlanmanız yeterlidir, Disney Plus hata kodu 83’ü çözebilir ve içeriğe kolayca erişebilirsiniz.

Disney Plus Hata Kodu 86

"Üzgünüz; bu hesap engellendi".

Disney + politikalarını ihlal ettiği tespit edilirse, Disney + hesabınızı kalıcı olarak askıya alabilir veya engelleyebilir. Örneğin, Disney + ‘yı 5’ten fazla cihazda çok sık kullanıyorsanız veya şifrenizi arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla paylaşıyorsanız, Disney hesabınızı engelleyebilir. Bir hesap engellendikten sonra, Disney Desteği’ni takip etmeniz ve sorununuzu çözmeniz gerekebilir.

Hata Kodu 87 – Giriş veya şifre sorunu

Yanlış kullanıcı adı ve şifre nedeniyle görünen birkaç farklı hata kodu var. Her zamanki fiksatif hepsini çözebilir – sadece oturumu kapatıp tekrar oturum açın.

Son söz

Burada belirtilen hata kodlarının tümü yalnızca en sık meydana gelen ve kullanıcıların akış deneyimini bozan kodlardır. Bu blog, yeni hata kodlarını ve çözümlerini içerecek şekilde düzenli olarak güncellenecektir. Bizi izlemeye devam edin.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map