Disney + VPN ile çalışmıyor mu?


Disney + VPN ile çalışmıyor?

30 Aralık 2019


Disney Plus abonelikleri hala birçok ülkede bulunmadığından, PureVPN kullanmak kilidini açmanın en iyi yoludur. PureVPN, Disney Plus herhangi bir yerden bir VPN ile çalışmıyorsa erişim elde etmenize yardımcı olmak için sadece 0,99 $ ‘lık 7 günlük yeni bir deneme sunuyor. Artık heyecan verici Disney Plus filmlerini izleyebilir ve kolayca kilitlenme stresini önleyebilirsiniz.

VPN Disney + ile Çalışmıyor mu?

Bir Disney filmini izlemek, zor bir günün ardından stres atmanın en iyi yoludur. Disney, herkesin defalarca izlemek ve izlemek istediği geniş bir inanılmaz içerik portföyüne sahiptir..

Daha önce, web’deki farklı akış kanallarında büyük miktarda Disney içeriği mevcuttu. Bu, yalnızca bir veya iki kanala aboneliği en fazla olan biri için biraz sorun oldu.

Neyse ki, Disney, tüm orijinal içeriklerini içeren kendi akış hizmetlerini başlatarak inanılmaz bir çözüm buldu. İster MCU hayranı olun ister Star Wars hayranı olun, tüm bu filmleri Disney + kanalında kolayca izleyebilirsiniz.

Disney Plus, dünyadaki tüm hype’ı zaten alan nispeten yeni bir akış hizmetidir. Lansmanından bu yana, aynı anda abone olan ve kullanan çok fazla insan olduğu için birçok kesintiyle karşılaştık..

Yutturmacaya rağmen, Disney Plus sadece bazı ülkelerde mevcuttur. Şu an itibariyle yalnızca ABD, Kanada, Avustralya, Hollanda ve Yeni Zelanda’da kullanılabilir. Kanala bu ülkelerin dışından erişmeye çalışan herkes hata mesajını alır:

“Üzgünüz, Disney + ülkenizde mevcut değil”

Hype, kullanılabilirliğini aşar ve bir VPN aracılığıyla hizmete erişmeye çalışan birçok kişi vardır. Ama başarılı oluyorlar mı? Çoğu değil. Peki, kolay bir çözüm var mı? Var ve aşağıda okuyabilirsiniz.

VPN Disney Plus ile Çalışmıyor mu? Bunu dene…

PureVPN’e geçin çünkü şu anda Disney ile çalışan tek VPN hizmeti+.

PureVPN kapsamlı bir şekilde test edilmiştir ve ABD, İngiltere, CA, AUS ve diğer Disney + sürümlerini her yerden açabilir. Sunucular, HD kalitesinde en yüksek hızları sunmak için optimize edilmiştir.

PureVPN 31 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir, bu da ücretsiz olarak deneyebileceğiniz ve yalnızca hizmetten memnun olduğunuzda ücretli bir kullanıcı olabileceğiniz anlamına gelir..

Disney + neden VPN ile çalışmıyor??

VPN, çoğu web sitesine ve kanala her yerden erişmenizi sağlayan önemli bir araçtır. Bununla birlikte, bir VPN ile erişmeye çalışsanız bile kullanılamayan bazı web siteleri ve kanallar vardır. Bu durumda hata, kullandığınız VPN hizmetindedir..

Netflix gibi Disney de VPN servislerine karşı sert bir tutum izledi. Kanala bir VPN ile erişmeye çalıştıkları için bazı kullanıcı hesaplarının yasaklandığına dair raporlar bile var. Böyle bir senaryoda, Disney Plus’a erişmek için bir VPN mi kullanmalısınız? Bu, kullandığınız VPN hizmetine bağlıdır.

Şu an itibariyle, Disney Plus’a sınırsız erişim sunan bir avuç VPN hizmeti var. Bu VPN hizmetlerinden biri, kullanıcıların Disney Plus’ı her yerden akışına izin veren PureVPN’dir. Dolayısıyla, Disney Plus’a erişmek ve akış yapmak için PureVPN kullanıyorsanız, güvenli bölgede olduğunuz için herhangi bir kısıtlama konusunda endişelenmemelisiniz..

PureVPN Disney Plus’a erişmenize nasıl yardımcı olur??

PureVPN’iniz varsa, Disney Plus’a dünyanın herhangi bir ülkesinden erişmek kolaydır. Yukarıda açıklandığı gibi, PureVPN, Disney Plus’a her yerden sınırsız erişim sunan birkaç VPN hizmetinden biridir. Dolayısıyla, Disney Plus’ın henüz çıkmadığı bir ülkede yaşıyorsanız, kanala erişmek için PureVPN’i kullanabilirsiniz.

PureVPN, Disney + ‘yı her yerden yayınlarken en yüksek hızları sunan fantastik bir akış VPN hizmetidir.

PureVPN, ellerinizi alabileceğiniz en iyi akış VPN’dir. Netflix, Disney + ve daha fazlası gibi popüler kanallara erişim ile tüm netizenlere tam internet özgürlüğü sunar. PureVPN 140 ülkede 2.000’den fazla optimize edilmiş sunucudan oluşan geniş bir ağa sahiptir. Bu sunucular uzmanlar tarafından yönetilir, böylece performansta hiçbir zaman bir düşüş görmezsiniz.

Tüm bunları ve daha fazlasını PureVPN ile elde edebilirsiniz. Bugün PureVPN’i edinin ve dünyanın her yerinden Disney Plus’a sınırsız erişimin tadını çıkarın!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me