Endonezya’daki Reddit, YouTube, Vimeo ve Engellenen Sitelere Nasıl Erişilir


Reddit, YouTube, Vimeo’ya Erişim & Endonezya’daki Engellenen Siteler

17 Aralık 2019


Endonezya’da birden fazla web sitesi ve hizmete erişim kısıtlanmıştır. Puredit ile Reddit, YouTube, Vimeo ve Endonezya’daki diğer engellenen sitelere nasıl erişebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Bölgede Birçok Hizmet Engelleniyor. İşte Nedeni

Endonezya, çalışanlarının erişebileceği tüm çevrimiçi içerik türleri için katı yasalara ve düzenlemelere sahip ülkelerden biridir. Endonezya hükümetinin uygunsuz bulduğu birçok hizmet ve web sitesi, ülkede bölgesel İSS’ler tarafından kısıtlandı.

Endonezya’daki Kısıtlı Hizmetlere Nasıl Erişilir?

Cevap, bir VPN. Gizliliğinizden ödün vermeden dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir kısıtlı hizmete erişmenin en güvenli ve en kolay yoludur. Kısıtlı sitelere erişime izin verdiğini iddia eden ancak güvenilir olmayan birçok ücretsiz VPN hizmetinin çevrimiçi olduğunu bilmek önemlidir. Bunun yerine, çevrimiçi güvenliğinizi tehlikeye atabilir ve sizi siber suçluların avına düşürebilirler.

İhtiyacınız olan şey, akış ve gizlilik için optimize edilmiş premium bir VPN’dir. Uygun maliyetli ve güvenilir olan en iyi akışlı VPN, PureVPN’dir. Konumunuzu Endonezya’dan istediğiniz herhangi bir bölgeye anında değiştirmenize ve bölgede bulunmayan içeriğe erişmenize olanak tanır.

Neden PureVPN?

PureVPN, akış için optimize edilmiş en iyi VPN’dir. Kullanıcıları çevrimiçi olarak tamamen anonim hale getirerek, herhangi bir sınırlama veya kısıtlama olmaksızın içeriğe erişmelerini sağlar. 180’den fazla farklı şehirde dünya genelinde 2.000’den fazla sunucunun yer aldığı PureVPN, dünyadaki tüm kullanıcılar için% 99,9 kesintisiz çalışma süresi sağlayan en geniş sunucu ağına sahiptir..

PureVPN’e bağlandığınızda, geçerli konumunuzu gizleyen IP adresiniz, PureVPN tarafından size atanan yeni bir sahte IP adresiyle değiştirilir. Yeni IP adresi, tercih ettiğiniz herhangi bir konuma dayandırılabilir. ABD’yi seçerseniz, yeni IP adresiniz ABD’de bulunacak ve Endonezya’da bulunmayan ancak ABD’den erişilebilen tüm içeriğe erişmenizi sağlayacaktır..

Endonezya’da Reddit’e Nasıl Erişilir?

Reddit, insanların konular hakkında yorum yapabileceği ve diğer yardımcı kullanıcıların yorumlarını “oylayabileceği” çok popüler bir sosyal medya forumudur. Bununla birlikte, Reddit nadir, ancak mevcut, çıplaklık ve diğer uygunsuz içeriklerle ünlüdür.

Endonezya hükümeti Reddit’i yerel ağlara erişememeyi seçti. Ancak PureVPN gibi birinci sınıf bir akış VPN’i ile Reddit’e sadece birkaç tıklamayla erişebilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 • PureVPN’e kaydolun
 • Cihazınız için PureVPN’i edinin.
 • PureVPN uygulamasını başlatın ve kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.
 • Mevcut ülkeler listesinden ABD’yi seçin ve connect’e basın.
 • Bağlandıktan sonra Reddit’i ziyaret edin.

Endonezya’da YouTube’a Nasıl Erişilir?

Birkaç yıl önce YouTube, Endonezya’ya yüklenen tartışmalı içerik nedeniyle geçici olarak engellendi. O zamanlar hiç kimse YouTube’a erişemedi. Şimdi bile, Endonezya’da YouTube’un düzgün çalışmadığı veya sık sık bölgesel kesintilerle karşı karşıya olduğu bazı bölgeler var. Bununla birlikte, tüm bölgesel sınırlamaları aşabilir ve YouTube’a kolayca erişebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken PureVPN’e bağlanmak ve konumunuzu Endonezya’dan ABD’ye değiştirmek. Bağlandıktan sonra YouTube’a ve YouTube Müzik gibi birçok gizli özelliğine erişebileceksiniz..

PureVPN ile sadece birkaç tıklamayla bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 • PureVPN’e kaydolun
 • Akış cihazınız için PureVPN’i edinin
 • PureVPN kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın
 • ABD’yi tercih ettiğiniz yer olarak seçin.
 • Akış cihazınızda YouTube’a bağlanın ve erişin.

Endonezya’da Vimeo’ya Nasıl Erişilir?

Vimeo birkaç aydır Endonezya’da engellendi. Endonezya’daki çevrimiçi düzenleyici kurumlar, Vimeo’daki içeriğin çıplaklık, cinsel materyal ve diğer uygunsuz içerik içerdiğini belirttiler ve bölgede engellemeye karar verdiler.

Endonezya hükümetinin bu hamlesi insanlar için birçok soruna yol açtı. Vimeo, binlerce insanın öğreticiler, sunumlar ve diğer bilgilendirici içerikler için güvendiği, en beğenilen ücretsiz video akışı hizmetidir.

Endonezya’daki geçerli video yasağı nedeniyle benzer sorunlarla karşılaşıyorsanız, anında erişmek için PureVPN’i kullanabilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 • PureVPN’e kaydolun
 • Akış cihazınız için PureVPN’i edinin
 • Kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın
 • Mevcut ülkeler listesinden ABD’yi arayın ve bağlanın
 • Bağlandıktan sonra Vimeo’ya erişin ve akışa başlayın.

Endonezya’daki diğer engellenen hizmetlere nasıl erişilir?

Yukarıda belirtilen hizmetlerin yanı sıra, Endonezya’da engellenen sayısız başka web sitesi ve hizmet bulunmaktadır. Her web sitesi tıkanması için belirtilen çeşitli nedenlerden dolayı, Endonezya’da erişilemeyen büyük bir internet yığını var.

Erişmek istediğiniz herhangi bir web sitesi veya hizmet varsa, ancak Endonezya hükümeti tarafından uygulanan yasaklar ve sınırlamalar nedeniyle yapamıyorsanız, tüm yasakları aşabilir ve sadece birkaç tıklamayla istediğiniz içeriğe ve hizmetlere erişebilirsiniz..

Birkaç tıklamayla bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 • PureVPN’e kaydolun
 • Akış cihazınız için PureVPN’i indirin
 • Akış cihazınızda PureVPN uygulamasını başlatın
 • Mevcut ülkeler listesinden ABD’yi seçin ve bağlanın
 • Bağlandıktan sonra, daha önce erişemediğiniz kısıtlanmış web sitesini ziyaret edin

Son Dünya

PureVPN sadece sınırlı hizmetlere ve web sitelerine erişmenizi sağlayan bir araç değil, aynı zamanda sizi her zaman çevrimiçi güvende tutacak eksiksiz bir siber güvenlik koruma kitidir. Bilgisayar korsanlığı, dijital kimlik hırsızlığı ve fidye yazılımı gibi tüm siber suçlardan korunmanıza olanak tanıyan eksiksiz çevrimiçi anonimlik sağlar..

Siber suçların tüm zamanların en yüksek olduğu zamanlarda, çevrimiçi itibarınızı korumak ve verilerinizi çalmak ve verilerinizi çalmak ve iradenize ve menfaatlerinize karşı kötü araçlar için kullanmak isteyen kötü niyetli kişilerden korumak son derece önemlidir..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map