Güney Afrika’da Disney Plus Nasıl İzlenir


Güney Afrika’da Disney Plus Nasıl İzlenir

10 Ocak 2020


Güney Afrika’da Disney Plus’a nasıl erişeceğinizi mi merak ediyorsunuz? Bunu yapmak için, Disney Plus’ta coğrafi sınırlamaların kilidini açmak için PureVPN kullanmanız gerekir. PureVPN, Güney Afrikalıların Disney Plus’ı izlemesine ve evde sıkıntıdan kaçınmasına yardımcı olmak için ilk kez sadece 0,99 $ ‘lık 7 günlük bir deneme sunuyor.

Güney Afrika'da Disney + 'yı izleyin

Disney, şimdiye kadarki en umut verici akış hizmetini, yani Disney Plus’ı tanıttığında anlayışlı yayıncıların kalbini kazandı. Hizmet, ilk lansman haftasında korkunç bir çökme yaşamış olsa da, birçok kullanıcının hizmete abone olmasını ve daha sonra kalbin içeriğinden keyif almasını engellemedi. Ne olursa olsun, çoğu flamalar hala mutlu değil çünkü hizmet küresel kapsamdan yoksun.

Disney Plus Güney Afrika’da Mevcut mu??

Disney Plus hizmetine Hollanda’dan başladı ve ardından ABD’ye ve ardından Kanada’ya taşındı. Daha sonra en son akış hizmeti listesine birkaç ülke daha ekledi. Aslında, hizmet, kullanıcılara önümüzdeki birkaç yıl için kapsama planlarını gösteren küresel yol haritasını da başlattı. Ne yazık ki, sağlanan yol haritasında Afrika veya Güney Afrika belirtisi yok. Bu, SA akışlı hayranlarının yakında ülkelerinde hizmet almayacakları anlamına geliyor. Ama cesaretini kırma çünkü bu engelin üstesinden kolayca gelmenin bir yolu var.

Güney Afrika’da Disney Plus Nasıl İzlenir?

Bölgesel içerik kısıtlaması yeni bir şey değildir. Aslında, internet üzerinden birçok akış hizmeti tarafından uygulanmaktadır. Hizmet, IP adresinizi bölgenizi belirlemek için bir konum izleyici olarak kullanır ve böylece içeriğe veya hizmete tamamen erişmenizi engeller. Ancak bir VPN, orijinal IP adresinizi anonim bir IP ile taklit ederek bu engelin üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Sonuç olarak, ABD VPN IP adresini kullanabilir ve birkaç tıklama ile Güney Afrika’da Disney + izleyebilirsiniz..

  • Arzunuz PureVPN planınıza abone olun
  • İstediğiniz cihaz için VPN istemcisini edinin
  • VPN’yi başlatın ve giriş yapın
  • Ülke listesine gidin ve ABD sunucusunu arayın
  • Sunucuya katılmak için Connect tuşuna basın
  • Bağlantı kurulduktan sonra Disney + ‘ya erişin ve keyfini çıkarın

Şimdi Disney + ‘ya kaydolabilir miyim??

Servise abone olmanın en iyi yolunu ararken bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Sonuçta, hizmet tarafından sunulan pek çok ödeme seçeneği yoktur. İkinci olarak, hizmet yalnızca Disney Plus’ın hizmet sunduğu bölgelerde kayıtlı olan hesaplardan ödeme kabul etmektedir. Ne olursa olsun, kendinizi benzer durumlarda bulduğunuzda her zaman alternatif bir ödeme yöntemi tercih edebilirsiniz. Örneğin, Disney + topluluğuna katılmak için iTunes hediye kartı seçeneğiyle gidebilirsiniz. Veya bir Android cihaz kullanıyorsanız Google hediye kartı ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Umarım, yakın gelecekte, akış hizmetinin premium hesabını almak ve sorunsuz bir şekilde abone olmak için daha fazla alternatif bulabilirsiniz..

Disney plus’ta şovlar ve filmler nelerdir?

Disney Plus belki şehirdeki yeni hizmet ama en etkileyici içerik kataloglarından birini içeriyor. Sonuçta, hizmet neredeyse yüz yıldır çok sayıda içerik üretmekte olan dünyanın en iyi stüdyoları Disney ile bağlantılıdır. Söylemeye gerek yok, asırlık görev süresi boyunca, hizmet birçok girişim aldı ve hatta daha fazla tüzel kişiliğe sahipti. Böylece, Disney + hizmetine abone olduğunuzda, Marvel içeriğine, Star Wars içeriğine, Hulu ABD içeriğine ve daha fazlasına tam erişiminiz olur..

Akış hizmetinde mevcut olan en iyi filmler ve şovlar hakkında konuşurken, bulabileceğiniz en iyi başlıklar, birkaçını belirtmek için Star Wars, Avengers ve Mandalorian. Hizmet, kataloğuna ara sıra daha fazla içerik ekleyecek.

Son sözler

Disney + ‘yı Güney Afrika’da izlemek istiyorsun, değil mi? Eğer öyleyse, PureVPN’e ihtiyacınız var. ABD, Kanada ve diğer ülkelerdeki yüzlerce sunucu da dahil olmak üzere dünya genelinde sunucular sunuyoruz. Toplu olarak, 2.000’den fazla sunucumuz var ve bunların çoğu akış amaçları için optimize edildi. Böylece, Disney Plus’a ABD veya Kanada sunucumuza bağlanarak eriştiğinizde, günün her saatinde kesintisiz akışa sahip olursunuz. Ayrıca, herhangi bir ayak izi bırakmadan çevrimiçi dünyaya göz atabileceksiniz. Ayrıca, yanınızda bir VPN ile, hayal edebileceğinizden çok daha fazla fayda sağlayabilirsiniz.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me